Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:44627:693TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
Zajíc René
Švejda Alois
 
 
-8-9-5  0301
2.Goliáš Petr
Šťastný Pavel
 
 
Damborský Bohumil
Svojanovský Ladislav
 
 
12-5-8-8 1302
3.Hanuš MichalDamborský Bohumil9-9-12-10 1303
4.Mrkvica AlešZajíc René6-6-5-8 1304
5.Šťastný PavelŠvejda Alois-9-10-3  0305
6.Goliáš PetrSvojanovský Ladislav25-5-763215
7.Mrkvica AlešDamborský Bohumil9-8-12-8 1316
8.Šťastný PavelZajíc René-68-3-8 1317
9.Goliáš PetrŠvejda Alois8-7-104-42318
10.Hanuš MichalSvojanovský Ladislav549  3028
11.Šťastný PavelDamborský Bohumil-6-2-3  0329
12.Goliáš PetrZajíc René-43-89-523210
13.Hanuš MichalŠvejda Alois7-964 31310
14.Mrkvica AlešSvojanovský Ladislav97-97 31410
15.Goliáš PetrDamborský Bohumil-9-910-5 13411
16.Hanuš MichalZajíc René-7-10-7  03412
17.Mrkvica AlešŠvejda Alois10-15-89-923413
18.Šťastný PavelSvojanovský Ladislav8-798 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanuš Michal22Damborský Bohumil40
Mrkvica Aleš13Zajíc René40
Šťastný Pavel13Švejda Alois31
Goliáš Petr13Svojanovský Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23643:500TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Štěpán
Kunický Antonín
 
 
Pregrt Jiří
Veselý Miroslav
 
 
-75412 3110
2.Galousek Ivo
Valný Vladimír
 
 
Novotňák František ml.
Hos Tomáš
 
 
2-8-6863220
3.Prachař ŠtěpánPregrt Jiří89-55 3130
4.Galousek IvoVeselý Miroslav74-66 3140
5.Jakubčík FrantišekHos Tomáš499  3050
6.Kunický AntonínNovotňák František ml.9-5-4-9 1351
7.Galousek IvoPregrt Jiří-95310 3161
8.Jakubčík FrantišekVeselý Miroslav-67-8-10 1362
9.Kunický AntonínHos Tomáš426  3072
10.Prachař ŠtěpánNovotňák František ml.-6-7-4  0373
11.Jakubčík FrantišekPregrt Jiří4-6-714-42374
12.Kunický AntonínVeselý Miroslav976  3084
13.Prachař ŠtěpánHos Tomáš44-7-1093294
14.Galousek IvoNovotňák František ml.424  30104
15.Kunický AntonínPregrt Jiří683  30114
16.Prachař ŠtěpánVeselý Miroslav000  30124
17.Galousek IvoHos Tomáš754  30134
18.Jakubčík FrantišekNovotňák František ml.-10-8-9  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prachař Štěpán31Pregrt Jiří13
Galousek Ivo40Veselý Miroslav13
Jakubčík František13Hos Tomáš04
Kunický Antonín31Novotňák František ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:16666:494TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetana Jaroslav
Frömmel Zdeněk
 
 
Růžičková Natálie
Krejčiřík Stanislav
 
 
8714  3010
2.Citterbard Oldřich
Hruška Jaroslav st.
 
 
Morc Dominik
Morc Zbyněk
 
 
474  3020
3.Hruška Jaroslav st.Růžičková Natálie4-7-10673230
4.Smetana JaroslavKrejčiřík Stanislav-68-99-72331
5.Citterbard OldřichMorc Dominik48-84 3141
6.Frömmel ZdeněkMorc Zbyněk-7279 3151
7.Smetana JaroslavRůžičková Natálie-934-5-62352
8.Citterbard OldřichKrejčiřík Stanislav844  3062
9.Frömmel ZdeněkMorc Dominik695  3072
10.Hruška Jaroslav st.Morc Zbyněk9-748 3182
11.Citterbard OldřichRůžičková Natálie435  3092
12.Frömmel ZdeněkKrejčiřík Stanislav910-89 31102
13.Hruška Jaroslav st.Morc Dominik557  30112
14.Smetana JaroslavMorc Zbyněk7-763 31122
15.Frömmel ZdeněkRůžičková Natálie7135  30132
16.Hruška Jaroslav st.Krejčiřík Stanislav-8-6-6  03133
17.Smetana JaroslavMorc Dominik4510  30143
18.Citterbard OldřichMorc Zbyněk897  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruška Jaroslav st.31Růžičková Natálie13
Smetana Jaroslav22Krejčiřík Stanislav22
Citterbard Oldřich40Morc Dominik04
Frömmel Zdeněk40Morc Zbyněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30675:645TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacula Karel
Rišnovský Robert
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
-6-138-9 1301
2.Libenský Svatoslav
Matyáš Ivo
 
 
Kopecký Jan
Kvěch Jan
 
 
4-54-13-92302
3.Matyáš IvoČulen Vlastimil-71211-9-92303
4.Libenský SvatoslavKolínek Vladimír797  3013
5.Rišnovský RobertKvěch Jan6119  3023
6.Vacula KarelKopecký Jan8-911-853233
7.Libenský SvatoslavČulen Vlastimil57-29 3143
8.Rišnovský RobertKolínek Vladimír5-8-8593253
9.Vacula KarelKvěch Jan6312  3063
10.Matyáš IvoKopecký Jan-6-8-9  0364
11.Rišnovský RobertČulen Vlastimil71-3-10-92365
12.Vacula KarelKolínek Vladimír-79810 3175
13.Matyáš IvoKvěch Jan-12-8-3  0376
14.Libenský SvatoslavKopecký Jan898  3086
15.Vacula KarelČulen Vlastimil5812  3096
16.Matyáš IvoKolínek Vladimír-7-5-8  0397
17.Libenský SvatoslavKvěch Jan8-512-5-72398
18.Rišnovský RobertKopecký Jan898  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matyáš Ivo04Čulen Vlastimil22
Libenský Svatoslav31Kolínek Vladimír13
Rišnovský Robert31Kvěch Jan22
Vacula Karel40Kopecký Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37674:695TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
Kubík Josef
Poulík Jan
 
 
7-99-6-82301
2.Hycl David
Mezihorák Aleš
 
 
Soukal Jiří ml.
Šíblová Sára
 
 
-78-10-6 1302
3.Šalášek JiříKubík Josef9-42-10103212
4.Sláma AdamŠíblová Sára-5111211 3122
5.Hycl DavidPoulík Jan9115  3032
6.Mezihorák AlešSoukal Jiří ml.-4-9-4  0333
7.Sláma AdamKubík Josef-67-8-16 1334
8.Hycl DavidŠíblová Sára7710  3044
9.Mezihorák AlešPoulík Jan-7-8-6  0345
10.Šalášek JiříSoukal Jiří ml.9-7-11-7 1346
11.Hycl DavidKubík Josef8-6-10-9 1347
12.Mezihorák AlešŠíblová Sára-911-9-7 1348
13.Šalášek JiříPoulík Jan-10567 3158
14.Sláma AdamSoukal Jiří ml.-5-121-3 1359
15.Mezihorák AlešKubík Josef-699-6-723510
16.Šalášek JiříŠíblová Sára675  30610
17.Sláma AdamPoulík Jan47-7-10932710
18.Hycl DavidSoukal Jiří ml.-512147 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šalášek Jiří31Kubík Josef31
Sláma Adam22Šíblová Sára13
Hycl David31Poulík Jan13
Mezihorák Aleš04Soukal Jiří ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:40584:639Orel Šitbořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Jaromír
Gregor Miroslav
 
 
Halas Pavel st.
Slavík Jakub
 
 
8-29-10-32301
2.Juras Oldřich
Hejmala Karel
 
 
Vozdecký Jaromír
Vokál Radek
 
 
7-57-5-82302
3.Jelínek JaromírHalas Pavel st.-7-6-3  0303
4.Hejmala KarelVokál Radek5-877 3113
5.Juras OldřichSlavík Jakub7-976 3123
6.Gregor MiroslavVozdecký Jaromír-87-6-7 1324
7.Hejmala KarelHalas Pavel st.-5-9-9  0325
8.Juras OldřichVokál Radek56-9-10-102326
9.Gregor MiroslavSlavík Jakub55-69 3136
10.Jelínek JaromírVozdecký Jaromír-47-12-2 1337
11.Juras OldřichHalas Pavel st.-6-7-6  0338
12.Gregor MiroslavVokál Radek-9-88-7 1339
13.Jelínek JaromírSlavík Jakub722  3049
14.Hejmala KarelVozdecký Jaromír8-8-97-723410
15.Kružík DavidHalas Pavel st.-1-2-7  03411
16.Jelínek JaromírVokál Radek112-78 31511
17.Hejmala KarelSlavík Jakub789  30611
18.Juras OldřichVozdecký Jaromír-7-5-4  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jelínek Jaromír22Halas Pavel st.40
Hejmala Karel22Vokál Radek22
Juras Oldřich13Slavík Jakub04
Gregor Miroslav12Vozdecký Jaromír40
Kružík David01   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy