Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST v ZŠ Drnholec nebo kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:22630:502TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Švejda Alois
 
 
Hos Tomáš
Novotňák František ml.
 
 
-99-1110-102301
2.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Pregrt Jiří
Vojtěšek Tomáš
 
 
777  3011
3.Švejda AloisHos Tomáš68-73 3121
4.Zajíc RenéVojtěšek Tomáš343  3031
5.Damborský BohumilPregrt Jiří343  3041
6.Himal TomášNovotňák František ml.-3-510-4 1342
7.Zajíc RenéHos Tomáš372  3052
8.Damborský BohumilVojtěšek Tomáš345  3062
9.Himal TomášPregrt Jiří-5-4-5  0363
10.Švejda AloisNovotňák František ml.-4-5-9  0364
11.Damborský BohumilHos Tomáš9410  3074
12.Himal TomášVojtěšek Tomáš777  3084
13.Švejda AloisPregrt Jiří-948-5-92385
14.Zajíc RenéNovotňák František ml.8-724 3195
15.Himal TomášHos Tomáš-11-6107-72396
16.Švejda AloisVojtěšek Tomáš75-84 31106
17.Zajíc RenéPregrt Jiří2-61210 31116
18.Damborský BohumilNovotňák František ml.683  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švejda Alois22Hos Tomáš13
Zajíc René40Vojtěšek Tomáš04
Damborský Bohumil40Pregrt Jiří22
Himal Tomáš13Novotňák František ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22639:557TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Michal
Šťastný Pavel
 
 
Krejčiřík Stanislav
Bruckner Tomáš
 
 
95-67 3110
2.Goliáš Petr
Němeček Miloš
 
 
Cerovská Nikol
Kováč Martin
 
 
684  3020
3.Šťastný PavelBruckner Tomáš869  3030
4.Němeček MilošKrejčiřík Stanislav-9-891193240
5.Hanuš MichalCerovská Nikol66-9-1373250
6.Goliáš PetrKováč Martin534  3060
7.Němeček MilošBruckner Tomáš75-7-8-52361
8.Hanuš MichalKrejčiřík Stanislav75-412 3171
9.Goliáš PetrCerovská Nikol888  3081
10.Šťastný PavelKováč Martin263  3091
11.Hanuš MichalBruckner Tomáš388  30101
12.Goliáš PetrKrejčiřík Stanislav7-978 31111
13.Šťastný PavelCerovská Nikol-7665 31121
14.Němeček MilošKováč MartinWO    03122
15.Goliáš PetrBruckner Tomáš104-8-7932132
16.Šťastný PavelKrejčiřík Stanislav-8-966-923133
17.Němeček MilošCerovská NikolWO    03134
18.Hanuš MichalKováč Martin9610  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Pavel31Bruckner Tomáš13
Němeček Miloš11Krejčiřík Stanislav13
Hanuš Michal40Cerovská Nikol03
Goliáš Petr40Kováč Martin03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:32686:600TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunický Antonín
Prachař Štěpán
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
57-98 3110
2.Galousek Ivo
Jakubčík František
 
 
Kopecký Jan
Kopecký Jaroslav
 
 
939  3020
3.Krátký MilanČulen Vlastimil8-9-9893230
4.Galousek IvoKolínek Vladimír823  3040
5.Prachař ŠtěpánKopecký Jaroslav477  3050
6.Jakubčík FrantišekKopecký Jan73-10-373260
7.Galousek IvoČulen Vlastimil414  3070
8.Prachař ŠtěpánKolínek Vladimír-56-2343280
9.Jakubčík FrantišekKopecký Jaroslav-4-6-9  0381
10.Krátký MilanKopecký Jan367  3091
11.Prachař ŠtěpánČulen Vlastimil57-8-10832101
12.Jakubčík FrantišekKolínek Vladimír9-10-5-7 13102
13.Krátký MilanKopecký Jaroslav-8-987-823103
14.Ševela FrantišekKopecký Jan-89-8-10 13104
15.Jakubčík FrantišekČulen Vlastimil44-9-9-523105
16.Krátký MilanKolínek Vladimír-3-95-7 13106
17.Ševela FrantišekKopecký Jaroslav-998-3432116
18.Prachař ŠtěpánKopecký Jan4-6-8-10 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krátký Milan22Čulen Vlastimil13
Galousek Ivo20Kolínek Vladimír22
Prachař Štěpán31Kopecký Jaroslav22
Jakubčík František13Kopecký Jan22
Ševela František11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:40557:632TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frömmel Zdeněk
 
 
Poulík Jan
Soukal Jiří ml.
 
 
WO    0301
2.Smetana Jaroslav
Mrhal Zdeněk
 
 
Kubík Josef
Hoch Vítek
 
 
-9-6-9  0302
3.Mrhal ZdeněkSoukal Jiří ml.-68-9-6 1303
4.Frömmel ZdeněkKubík Josef116-9-663213
5.Smetana JaroslavHoch Vítek-99-7-8 1314
6.Citterbard OldřichPoulík Jan967  3024
7.Frömmel ZdeněkSoukal Jiří ml.76-9-843234
8.Smetana JaroslavKubík Josef628  3044
9.Citterbard OldřichHoch Vítek988  3054
10.Mrhal ZdeněkPoulík Jan-9-7-8  0355
11.Smetana JaroslavSoukal Jiří ml.-10-8-8  0356
12.Citterbard OldřichKubík Josef-8-9-6  0357
13.Mrhal ZdeněkHoch Vítek-5-6-7  0358
14.Frömmel ZdeněkPoulík Jan8-1157 3168
15.Citterbard OldřichSoukal Jiří ml.-7129-1083278
16.Mrhal ZdeněkKubík Josef-3-89-6 1379
17.Frömmel ZdeněkHoch Vítek-69-9-1 13710
18.Smetana JaroslavPoulík Jan-5-10-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mrhal Zdeněk04Soukal Jiří ml.22
Frömmel Zdeněk31Kubík Josef22
Smetana Jaroslav13Hoch Vítek31
Citterbard Oldřich31Poulík Jan22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:25618:531TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacula Karel
Slabyhoudek Václav
 
 
Halas Pavel st.
Vozdecký Jaromír
 
 
-89-99-42301
2.Libenský Svatoslav
Matyáš Ivo
 
 
Hanák František
Halasová Anna
 
 
4-945 3111
3.Matyáš IvoHalas Pavel st.5-9-91073221
4.Slabyhoudek VáclavHalasová Anna-9487 3131
5.Libenský SvatoslavHanák František1059  3041
6.Vacula KarelVozdecký Jaromír897  3051
7.Slabyhoudek VáclavHalas Pavel st.-7-6-14  0352
8.Libenský SvatoslavHalasová Anna252  3062
9.Vacula KarelHanák František543  3072
10.Matyáš IvoVozdecký Jaromír129-3-4-62373
11.Libenský SvatoslavHalas Pavel st.-7-77-7 1374
12.Vacula KarelHalasová Anna657  3084
13.Matyáš IvoHanák František456  3094
14.Slabyhoudek VáclavVozdecký Jaromír-2-7-8  0395
15.Vacula KarelHalas Pavel st.-7-8-9  0396
16.Matyáš IvoHalasová Anna545  30106
17.Slabyhoudek VáclavHanák František7127  30116
18.Libenský SvatoslavVozdecký Jaromír9-8-7-7 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matyáš Ivo31Halas Pavel st.31
Slabyhoudek Václav22Halasová Anna04
Libenský Svatoslav22Hanák František04
Vacula Karel31Vozdecký Jaromír31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20641:510TJ Sokol Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hycl David
Šalášek Jiří
 
 
Bobrzyk David
Měřínský Jiří
 
 
97-78 3110
2.Ulica Jaromír
Levčík Miroslav
 
 
Jelínek Jaromír
Gregor Miroslav
 
 
955  3020
3.Šalášek JiříGregor Miroslav48-97 3130
4.Levčík MiroslavJelínek Jaromír-8-9-10  0331
5.Hycl DavidMěřínský Jiří377  3041
6.Ulica JaromírBobrzyk David-5-10-7  0342
7.Levčík MiroslavGregor Miroslav769  3052
8.Hycl DavidJelínek Jaromír45-7-1073262
9.Ulica JaromírMěřínský Jiří106-7-893272
10.Šalášek JiříBobrzyk David69-4-9-92373
11.Hycl DavidGregor Miroslav766  3083
12.Ulica JaromírJelínek Jaromír3-8510 3193
13.Šalášek JiříMěřínský Jiří656  30103
14.Levčík MiroslavBobrzyk David-7-9-7  03104
15.Ulica JaromírGregor Miroslav568  30114
16.Šalášek JiříJelínek Jaromír95-57 31124
17.Levčík MiroslavMěřínský Jiří445  30134
18.Hycl DavidBobrzyk David788  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šalášek Jiří31Gregor Miroslav04
Levčík Miroslav22Jelínek Jaromír13
Hycl David40Měřínský Jiří04
Ulica Jaromír31Bobrzyk David31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy