Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST v ZŠ Drnholec nebo kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:15680:523TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Švejda Alois
 
 
Goliáš Petr
Zmrzlík Pavel
 
 
738  3010
2.Damborský Bohumil
Svojanovský Ladislav
 
 
Hanuš Michal
Zmrzlík Pavel
 
 
8-878 3120
3.Svojanovský LadislavGoliáš Petr-7-107-6 1321
4.Švejda AloisMrkvica Aleš-7-104873231
5.Zajíc RenéHanuš Michal8-7108 3141
6.Damborský BohumilZmrzlík Pavel547  3051
7.Švejda AloisGoliáš Petr-58810 3161
8.Zajíc RenéMrkvica Aleš10210  3071
9.Damborský BohumilHanuš Michal859  3081
10.Svojanovský LadislavZmrzlík Pavel876  3091
11.Zajíc RenéGoliáš Petr998  30101
12.Damborský BohumilMrkvica Aleš514  30111
13.Svojanovský LadislavHanuš Michal-9-910-9 13112
14.Švejda AloisZmrzlík Pavel996  30122
15.Damborský BohumilGoliáš Petr117-106 31132
16.Svojanovský LadislavMrkvica Aleš-107-116-923133
17.Švejda AloisHanuš Michal1647  30143
18.Zajíc RenéZmrzlík Pavel549  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svojanovský Ladislav13Goliáš Petr13
Švejda Alois40Mrkvica Aleš13
Zajíc René40Hanuš Michal13
Damborský Bohumil40Zmrzlík Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34673:661TJ Sokol Boleradice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotňák František ml.
Hos Tomáš
 
 
Kunický Antonín
Valný Vladimír
 
 
-6-587103210
2.Pregrt Jiří
Vojtěšek Tomáš
 
 
Jakubčík František
Krátký Milan
 
 
7-8-7-7 1311
3.Hos TomášValný Vladimír-4-85-3 1312
4.Pregrt JiříJakubčík František4518  3022
5.Novotňák František ml.Krátký Milan-891110 3132
6.Vojtěšek Tomᚊevela František-78-7-4 1333
7.Pregrt JiříValný Vladimír7-98-6-102334
8.Novotňák František ml.Jakubčík František-10897 3144
9.Vojtěšek TomášKrátký Milan-7-88-6 1345
10.Hos Tomᚊevela František-9-71953255
11.Novotňák František ml.Valný Vladimír212-87 3165
12.Vojtěšek TomášJakubčík František-78-5-2 1366
13.Hos TomášKrátký Milan796  3076
14.Pregrt JiříŠevela František-8-56793286
15.Vojtěšek TomášValný Vladimír-7-5-8  0387
16.Hos TomášJakubčík František916  3097
17.Pregrt JiříKrátký Milan-76-87-62398
18.Novotňák František ml.Ševela František85-66 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hos Tomáš31Valný Vladimír31
Pregrt Jiří22Jakubčík František13
Novotňák František ml.40Krátký Milan22
Vojtěšek Tomáš04Ševela František13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:43563:666TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morc Zbyněk
Bruckner Tomáš
 
 
Frömmel Zdeněk
Mrhal Zdeněk
 
 
-3-8-5  0301
2.Krejčiřík Stanislav
Fabikovič Daniel
 
 
Šafařík Václav st.
Hruška Jaroslav st.
 
 
-89-7-4 1302
3.Morc ZbyněkFrömmel Zdeněk14-9-5-5 1303
4.Krejčiřík StanislavŠafařík Václav st.-12-2-6  0304
5.Fabikovič DanielMrhal Zdeněk4-8-8-6 1305
6.Bruckner TomášHruška Jaroslav st.888  3015
7.Krejčiřík StanislavFrömmel Zdeněk3-10-13493225
8.Fabikovič DanielŠafařík Václav st.-4-10-8  0326
9.Bruckner TomášMrhal Zdeněk-8-3-7  0327
10.Morc ZbyněkHruška Jaroslav st.-11-58-3 1328
11.Fabikovič DanielFrömmel Zdeněk-7-5-2  0329
12.Bruckner Tomᚊafařík Václav st.-8-4-4  03210
13.Morc ZbyněkMrhal Zdeněk-1199-6832310
14.Krejčiřík StanislavHruška Jaroslav st.7-7109 31410
15.Bruckner TomášFrömmel Zdeněk-84-9-9 13411
16.Morc ZbyněkŠafařík Václav st.-512-2-10 13412
17.Krejčiřík StanislavMrhal Zdeněk732  30512
18.Fabikovič DanielHruška Jaroslav st.-7-897832612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Morc Zbyněk13Frömmel Zdeněk31
Krejčiřík Stanislav31Šafařík Václav st.40
Fabikovič Daniel13Mrhal Zdeněk22
Bruckner Tomáš13Hruška Jaroslav st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:21648:446TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
Vacula Karel
Libenský Svatoslav
 
 
753  3010
2.Kopecký Jan
Kvěch Jan
 
 
Matyáš Ivo
 
 
WO    3020
3.Čulen VlastimilLibenský Svatoslav3107  3030
4.Kvěch JanMatyáš Ivo5-399 3140
5.Kopecký JanVacula Karel9-8-6873250
6.Kolínek VladimírWO    3060
7.Kvěch JanLibenský Svatoslav11-11-12-8 1361
8.Kopecký JanMatyáš Ivo577  3071
9.Kolínek VladimírVacula Karel8-5-810-52372
10.Čulen VlastimilWO    3082
11.Kopecký JanLibenský Svatoslav7-11-7-10 1383
12.Kolínek VladimírMatyáš Ivo-99-10993293
13.Čulen VlastimilVacula Karel-8-2-8  0394
14.Kvěch JanWO    30104
15.Kolínek VladimírLibenský Svatoslav5107  30114
16.Čulen VlastimilMatyáš Ivo-5354 31124
17.Kvěch JanVacula Karel-98-8-6 13125
18.Kopecký JanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čulen Vlastimil21Libenský Svatoslav22
Kvěch Jan12Matyáš Ivo04
Kopecký Jan21Vacula Karel31
Kolínek Vladimír21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1526:46650:711TJ Sokol Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří ml.
Kubík Josef
 
 
Šalášek Jiří
Levčík Miroslav
 
 
-710-8-8 1301
2.Hoch Vítek
Šíblová Sára
 
 
Hycl David
Blaško Květoslav
 
 
-99-12-9 1302
3.Soukal Jiří ml.Šalášek Jiří-111176 3112
4.Kubík JosefLevčík Miroslav10611  3022
5.Šíblová SáraHycl David-5-872-82323
6.Hoch VítekBlaško Květoslav-6-85-4 1324
7.Kubík JosefŠalášek Jiří11-5-99-52325
8.Šíblová SáraLevčík Miroslav-6-54-7 1326
9.Hoch VítekHycl David-9-97-9 1327
10.Soukal Jiří ml.Blaško Květoslav-846-6-112328
11.Šíblová SáraŠalášek Jiří-8-75-8 1329
12.Hoch VítekLevčík Miroslav3-9-8-4 13210
13.Soukal Jiří ml.Hycl David8-8-8-8 13211
14.Kubík JosefBlaško Květoslav1165  30311
15.Hoch VítekŠalášek Jiří-11-9-7  03312
16.Soukal Jiří ml.Levčík Miroslav-12-15-4  03313
17.Kubík JosefHycl David8-5-8-6 13314
18.Šíblová SáraBlaško Květoslav-2-578-1023315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukal Jiří ml.13Šalášek Jiří31
Kubík Josef22Levčík Miroslav31
Šíblová Sára04Hycl David40
Hoch Vítek04Blaško Květoslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38605:617Moravan Lednice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halas Pavel st.
Vozdecký Jaromír
 
 
Juras Oldřich
Jelínek Jaromír
 
 
277  3010
2.Slavík Jakub
Novotný Pavel
 
 
Bobrzyk David
Tarhaj Josef
 
 
-8-83-7 1311
3.Halas Pavel st.Měřínský Jiří495  3021
4.Slavík JiříTarhaj Josef-6-6-7  0322
5.Vozdecký JaromírJelínek Jaromír769  3032
6.Novotný PavelBobrzyk David-646-9-92333
7.Slavík JiříMěřínský Jiří-7-34-3 1334
8.Vozdecký JaromírTarhaj Josef-6-7-6  0335
9.Novotný PavelJelínek Jaromír-9648 3145
10.Halas Pavel st.Bobrzyk David-9-7-11  0346
11.Vozdecký JaromírMěřínský Jiří-95-8-12 1347
12.Novotný PavelTarhaj Josef7-936 3157
13.Halas Pavel st.Jelínek Jaromír710-6-1033267
14.Slavík JiříBobrzyk David-68-6-7 1368
15.Novotný PavelMěřínský Jiří11-899 3178
16.Halas Pavel st.Tarhaj Josef98-5-5-72379
17.Slavík JiříJelínek Jaromír-12-6-13  03710
18.Vozdecký JaromírBobrzyk David-6-7-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halas Pavel st.22Měřínský Jiří22
Slavík Jiří04Tarhaj Josef31
Vozdecký Jaromír13Jelínek Jaromír13
Novotný Pavel31Bobrzyk David40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy