Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST v ZŠ Drnholec nebo kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:19657:472TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Damborský Bohumil
Zajíc René
 
 
Prachař Štěpán
Krátký Milan
 
 
873  3010
2.Švejda Alois
Svojanovský Ladislav
 
 
Ševela František
Halm Josef
 
 
6-8-12-11 1311
3.Svojanovský LadislavPrachař Štěpán6-4-76-32312
4.Švejda AloisKrátký Milan647  3022
5.Zajíc RenéŠevela František745  3032
6.Damborský BohumilHalm Josef223  3042
7.Švejda AloisPrachař Štěpán-13-10-10  0343
8.Zajíc RenéKrátký Milan4116  3053
9.Damborský BohumilŠevela František343  3063
10.Svojanovský LadislavHalm Josef-12-58673273
11.Zajíc RenéPrachař Štěpán1442  3083
12.Damborský BohumilKrátký Milan276  3093
13.Svojanovský LadislavŠevela František-9-6-10  0394
14.Švejda AloisHalm Josef4-9710 31104
15.Damborský BohumilPrachař Štěpán457  30114
16.Svojanovský LadislavKrátký Milan-75-98-923115
17.Švejda AloisŠevela František696  30125
18.Zajíc RenéHalm Josef-11156 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svojanovský Ladislav13Prachař Štěpán22
Švejda Alois31Krátký Milan13
Zajíc René40Ševela František13
Damborský Bohumil40Halm Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31665:634TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
Frömmel Zdeněk
Hlávka Stanislav
 
 
-104610 3110
2.Goliáš Petr
Šťastný Pavel
 
 
Šafařík Václav st.
Smetana Jaroslav
 
 
7-8-9-10 1311
3.Šťastný PavelFrömmel Zdeněk9-6-9-5 1312
4.Mrkvica AlešŠafařík Václav st.-29-5-9 1313
5.Hanuš MichalHlávka Stanislav10810  3023
6.Goliáš PetrSmetana Jaroslav78-87 3133
7.Mrkvica AlešFrömmel Zdeněk966  3043
8.Hanuš MichalŠafařík Václav st.-17-7943253
9.Goliáš PetrHlávka Stanislav747  3063
10.Šťastný PavelSmetana Jaroslav-8-610-8 1364
11.Hanuš MichalFrömmel Zdeněk573  3074
12.Goliáš PetrŠafařík Václav st.-6-77-8 1375
13.Šťastný PavelHlávka Stanislav8-97-9-52376
14.Mrkvica AlešSmetana Jaroslav-8984 3186
15.Goliáš PetrFrömmel Zdeněk3-5-14653296
16.Šťastný PavelŠafařík Václav st.-4-4-4  0397
17.Mrkvica AlešHlávka Stanislav98-11-81132107
18.Hanuš MichalSmetana Jaroslav39-68 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťastný Pavel04Frömmel Zdeněk13
Mrkvica Aleš31Šafařík Václav st.31
Hanuš Michal40Hlávka Stanislav13
Goliáš Petr31Smetana Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40488:663TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotňák František ml.
Hos Tomáš
 
 
Vacula Karel
Rišnovský Robert
 
 
-784-9-82301
2.Pregrt Jiří
 
 
Libenský Svatoslav
Matyáš Ivo
 
 
WO    0302
3.Pregrt JiříLibenský Svatoslav95-79 3112
4.Hos TomášMatyáš Ivo7-1299 3122
5.Novotňák František ml.Rišnovský Robert8-68-2-32323
6.Vacula KarelWO    0324
7.Hos TomášLibenský Svatoslav5-686 3134
8.Novotňák František ml.Matyáš Ivo1178  3044
9.Rišnovský RobertWO    0345
10.Pregrt JiříVacula Karel-8-7-6  0346
11.Novotňák František ml.Libenský Svatoslav68-1211 3156
12.Matyáš IvoWO    0357
13.Pregrt JiříRišnovský Robert810-6-10-82358
14.Hos TomášVacula Karel78-8-10-92359
15.Libenský SvatoslavWO    03510
16.Pregrt JiříMatyáš Ivo-79-9-9 13511
17.Hos TomášRišnovský Robert-7-5-4  03512
18.Novotňák František ml.Vacula Karel8910  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pregrt Jiří13Libenský Svatoslav03
Hos Tomáš22Matyáš Ivo12
Novotňák František ml.31Rišnovský Robert30
   Vacula Karel21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:42553:639TJ Sokol Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morc Dominik
Fabikovič Daniel
 
 
Levčík Miroslav
Šalášek Jiří
 
 
-7-7-6  0301
2.Krejčiřík Stanislav
Bruckner Tomáš
 
 
Hycl David
Sláma Adam
 
 
1285  3011
3.Bruckner TomášLevčík Miroslav-12-965-82312
4.Morc DominikŠalášek Jiří-7-3-3  0313
5.Fabikovič DanielHycl David-6-69-9 1314
6.Krejčiřík StanislavSláma Adam787  3024
7.Morc DominikLevčík Miroslav9-126-983234
8.Fabikovič DanielŠalášek Jiří-4-12-11  0335
9.Krejčiřík StanislavHycl David-9-8-7  0336
10.Bruckner TomášSláma Adam6-568 3146
11.Fabikovič DanielLevčík Miroslav-4-3-10  0347
12.Krejčiřík StanislavŠalášek Jiří-16116-783257
13.Bruckner TomášHycl David-7-3-7  0358
14.Morc PetrSláma Adam-6-3-1  0359
15.Krejčiřík StanislavLevčík Miroslav1-816 3169
16.Bruckner Tomᚊalášek Jiří-4-7-7  03610
17.Morc PetrHycl David-7-9-6  03611
18.Fabikovič DanielSláma Adam6-59-9-623612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bruckner Tomáš13Levčík Miroslav22
Morc Dominik11Šalášek Jiří31
Fabikovič Daniel04Hycl David40
Krejčiřík Stanislav31Sláma Adam22
Morc Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:23624:513TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
Juras Oldřich
Jelínek Jaromír
 
 
68-77 3110
2.Kopecký Jan
Kopecký Jaroslav
 
 
Bobrzyk David
Tarhaj Josef
 
 
7135  3020
3.Čulen VlastimilBobrzyk David5-8-95103230
4.Kolínek VladimírTarhaj Josef595  3040
5.Kopecký JanJuras Oldřich57-42 3150
6.Kopecký JaroslavJelínek Jaromír777  3060
7.Kolínek VladimírBobrzyk David-5-11-5  0361
8.Kopecký JanTarhaj Josef77-92 3171
9.Kopecký JaroslavJuras Oldřich276  3081
10.Čulen VlastimilJelínek Jaromír4-1088 3191
11.Kopecký JanBobrzyk David-5-4-12  0392
12.Kopecký JaroslavTarhaj Josef-9-8-8  0393
13.Čulen VlastimilJuras Oldřich87-97 31103
14.Kolínek VladimírJelínek Jaromír956  30113
15.Kopecký JaroslavBobrzyk David-8-1-8  03114
16.Čulen VlastimilTarhaj Josef6-8-10-9 13115
17.Kolínek VladimírJuras Oldřich135  30125
18.Kopecký JanJelínek Jaromír-12688 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čulen Vlastimil31Bobrzyk David31
Kolínek Vladimír31Tarhaj Josef22
Kopecký Jan31Juras Oldřich04
Kopecký Jaroslav22Jelínek Jaromír04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:24745:634TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří ml.
Kubík Josef
 
 
Halas Pavel st.
Novotný Pavel
 
 
131810  3010
2.Hoch Vítek
Šíblová Sára
 
 
Vozdecký Jaromír
Hanák František
 
 
-108910 3120
3.Soukal Jiří ml.Novotný Pavel13-93-583230
4.Šíblová SáraHalas Pavel st.-8-57-5 1331
5.Kubík JosefHanák František446  3041
6.Hoch VítekVozdecký Jaromír8713  3051
7.Šíblová SáraNovotný Pavel710-7-6-42352
8.Kubík JosefHalas Pavel st.476  3062
9.Hoch VítekHanák František589  3072
10.Soukal Jiří ml.Vozdecký Jaromír-79-714113282
11.Kubík JosefNovotný Pavel-118-7773292
12.Hoch VítekHalas Pavel st.7-9-99832102
13.Soukal Jiří ml.Hanák František1054  30112
14.Šíblová SáraVozdecký Jaromír-10-8-10  03113
15.Hoch VítekNovotný Pavel3-94-7532123
16.Soukal Jiří ml.Halas Pavel st.-962-6832133
17.Šíblová SáraHanák František-10439 31143
18.Kubík JosefVozdecký Jaromír79-78 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukal Jiří ml.40Novotný Pavel13
Šíblová Sára13Halas Pavel st.13
Kubík Josef40Hanák František04
Hoch Vítek40Vozdecký Jaromír13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy