Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST v ZŠ Drnholec nebo kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:13653:425TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Damborský Bohumil
Zajíc René
 
 
Hruška Jaroslav st.
Frömmel Zdeněk
 
 
514  3010
2.Švejda Alois
Svojanovský Ladislav
 
 
Smetana Jaroslav
Citterbard Oldřich
 
 
9-8-108103220
3.Svojanovský LadislavFrömmel Zdeněk4104  3030
4.Švejda AloisHruška Jaroslav st.448  3040
5.Zajíc RenéSmetana Jaroslav26-87 3150
6.Damborský BohumilCitterbard Oldřich1295  3060
7.Švejda AloisFrömmel Zdeněk462  3070
8.Zajíc RenéHruška Jaroslav st.696  3080
9.Damborský BohumilSmetana Jaroslav347  3090
10.Svojanovský LadislavCitterbard Oldřich-98-3-8 1391
11.Zajíc RenéFrömmel Zdeněk656  30101
12.Damborský BohumilHruška Jaroslav st.239  30111
13.Svojanovský LadislavSmetana Jaroslav688  30121
14.Švejda AloisCitterbard Oldřich-8864 31131
15.Damborský BohumilFrömmel Zdeněk421  30141
16.Svojanovský LadislavHruška Jaroslav st.7-109-9-923142
17.Švejda AloisSmetana Jaroslav243  30152
18.Zajíc RenéCitterbard Oldřich-5-126-10 13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svojanovský Ladislav22Frömmel Zdeněk04
Švejda Alois40Hruška Jaroslav st.13
Zajíc René31Smetana Jaroslav04
Damborský Bohumil40Citterbard Oldřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24663:528TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galousek Ivo
Valný Vladimír
 
 
Libenský Svatoslav
Vlach Radomír
 
 
261  3010
2.Jakubčík František
Krátký Milan
 
 
Vacula Karel
Slabyhoudek Václav
 
 
-7565 3120
3.Krátký MilanSlabyhoudek Václav5-925 3130
4.Galousek IvoLibenský Svatoslav353  3040
5.Jakubčík FrantišekVacula Karel9-885 3150
6.Ševela FrantišekVlach Radomír45-63 3160
7.Galousek IvoSlabyhoudek Václav844  3070
8.Jakubčík FrantišekLibenský Svatoslav-3878 3180
9.Ševela FrantišekVacula Karel-5-10-8  0381
10.Krátký MilanVlach Radomír926  3091
11.Jakubčík FrantišekSlabyhoudek Václav10-7-10-9 1392
12.Ševela FrantišekLibenský Svatoslav-69-9-10 1393
13.Krátký MilanVacula Karel-8-1147-102394
14.Galousek IvoVlach Radomír366  30104
15.Ševela FrantišekSlabyhoudek Václav4-98-21132114
16.Krátký MilanLibenský Svatoslav79-105 31124
17.Fidor MarekVacula Karel-3-37-5 13125
18.Jakubčík FrantišekVlach Radomír5-7108 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krátký Milan31Slabyhoudek Václav13
Galousek Ivo30Libenský Svatoslav13
Jakubčík František31Vacula Karel31
Ševela František22Vlach Radomír04
Fidor Marek01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34631:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Goliáš Petr
Šťastný Pavel
 
 
Levčík Miroslav
Šalášek Jiří
 
 
-8-10-7  0301
2.Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
Hycl David
Sláma Adam
 
 
-9-1010-14 1302
3.Šťastný PavelŠalášek Jiří-1-10-5  0303
4.Mrkvica AlešHycl David-6-798-82304
5.Hanuš MichalLevčík Miroslav-678-573214
6.Goliáš PetrSláma Adam788  3024
7.Mrkvica AlešŠalášek Jiří-9-878-82325
8.Hanuš MichalHycl David-59-7-4 1326
9.Goliáš PetrLevčík Miroslav12-928 3136
10.Šťastný PavelSláma Adam976  3046
11.Hanuš MichalŠalášek Jiří-6877 3156
12.Goliáš PetrHycl David-9-4-7  0357
13.Šťastný PavelLevčík Miroslav-7-9-8  0358
14.Mrkvica AlešSláma Adam5-1489 3168
15.Goliáš PetrŠalášek Jiří8-688 3178
16.Šťastný PavelHycl David10-8108 3188
17.Mrkvica AlešLevčík Miroslav-2-78-7 1389
18.Hanuš MichalSláma Adam8210  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šťastný Pavel22Šalášek Jiří22
Mrkvica Aleš13Hycl David31
Hanuš Michal31Levčík Miroslav22
Goliáš Petr31Sláma Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:24475:527TJ Sokol Boleradice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotňák František ml.
Hos Tomáš
 
 
Bobrzyk David
Jelínek Jaromír
 
 
453  3010
2.Pregrt Jiří
 
 
Juras Oldřich
Dostál Ladislav
 
 
WO    0311
3.Hos TomášJelínek Jaromír824  3021
4.Pregrt JiříDostál Ladislav-5-678153231
5.Juras OldřichWO    0332
6.Novotňák František ml.Bobrzyk David67-58 3142
7.Pregrt JiříJelínek Jaromír5115  3052
8.Dostál LadislavWO    0353
9.Novotňák František ml.Juras Oldřich8-5-7983263
10.Hos TomášBobrzyk David-3-88-9 1364
11.Jelínek JaromírWO    0365
12.Novotňák František ml.Dostál Ladislav10912  3075
13.Hos TomášJuras Oldřich363  3085
14.Pregrt JiříBobrzyk David899  3095
15.Novotňák František ml.Jelínek Jaromír597  30105
16.Hos TomášDostál Ladislav729  30115
17.Pregrt JiříJuras Oldřich97-88 31125
18.Bobrzyk DavidWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hos Tomáš31Jelínek Jaromír03
Pregrt Jiří40Dostál Ladislav03
Novotňák František ml.40Juras Oldřich03
   Bobrzyk David12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:43560:686Orel Šitbořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kováč Martin
Fabikovič Daniel
 
 
Halas Pavel st.
Vozdecký Jaromír
 
 
-4-7-7  0301
2.Krejčiřík Stanislav
Bruckner Tomáš
 
 
Novotný Pavel
Slavík Jakub
 
 
6-687 3111
3.Bruckner TomášHalas Pavel st.-7-10-9  0312
4.Fabikovič DanielNovotný Pavel6-5-810103222
5.Kováč MartinSlavík Jakub-69-8-4 1323
6.Krejčiřík StanislavVozdecký Jaromír-5-10-6  0324
7.Fabikovič DanielHalas Pavel st.-10-9-1  0325
8.Kováč MartinNovotný Pavel-7-7-10  0326
9.Krejčiřík StanislavSlavík Jakub889  3036
10.Bruckner TomášVozdecký Jaromír10-8-68-52337
11.Kováč MartinHalas Pavel st.-2-4-3  0338
12.Krejčiřík StanislavSlavík Jiří-56-65-32339
13.Bruckner TomášSlavík Jakub8-7-8783249
14.Fabikovič DanielVozdecký Jaromír8-2-89-1123410
15.Krejčiřík StanislavHalas Pavel st.1079  30510
16.Bruckner TomášSlavík Jiří78-4-8732610
17.Fabikovič DanielSlavík Jakub9-7-8-4 13611
18.Kováč MartinVozdecký Jaromír-2-5-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bruckner Tomáš22Halas Pavel st.31
Fabikovič Daniel13Novotný Pavel11
Kováč Martin04Slavík Jakub22
Krejčiřík Stanislav22Vozdecký Jaromír40
   Slavík Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32665:636TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
Hoch Vítek
Šíblová Sára
 
 
2-476 3110
2.Kopecký Jaroslav
Kvěch Jan
 
 
Soukal Jiří ml.
Kubík Josef
 
 
845  3020
3.Čulen VlastimilHoch Vítek9810  3030
4.Kvěch JanSoukal Jiří ml.76-8-7-62331
5.Kopecký JaroslavKubík Josef10-8-8-5 1332
6.Kolínek VladimírŠíblová Sára-9-77-7 1333
7.Kvěch JanHoch Vítek117-612 3143
8.Kopecký JaroslavSoukal Jiří ml.-7-7-5  0344
9.Kolínek VladimírKubík Josef-76-810-42345
10.Čulen VlastimilŠíblová Sára495  3055
11.Kopecký JaroslavHoch Vítek-128-8773265
12.Kolínek VladimírSoukal Jiří ml.-59-15863275
13.Čulen VlastimilKubík Josef9-71110 3185
14.Kvěch JanŠíblová Sára-6-9-4  0386
15.Kolínek VladimírHoch Vítek5-93-10-102387
16.Čulen VlastimilSoukal Jiří ml.8-1165 3197
17.Kvěch JanKubík Josef-5-6-6  0398
18.Kopecký JaroslavŠíblová Sára475  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čulen Vlastimil40Hoch Vítek13
Kvěch Jan13Soukal Jiří ml.22
Kopecký Jaroslav22Kubík Josef31
Kolínek Vladimír13Šíblová Sára22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy