Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37572:624TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
Švejda Alois
Svojanovský Ladislav
 
 
669  3010
2.Kopecký Jan
Kopecký Jaroslav
 
 
Damborský Bohumil
Zajíc René
 
 
-5-5-5  0311
3.Čulen VlastimilHimal Tomáš5-84-10-52312
4.Kolínek VladimírSvojanovský Ladislav44-89 3122
5.Kopecký JaroslavDamborský Bohumil-10-10-6  0323
6.Kopecký JanZajíc René-6-45-7 1324
7.Kolínek VladimírHimal Tomáš5-5-43-72325
8.Kopecký JaroslavSvojanovský Ladislav988  3035
9.Kopecký JanDamborský Bohumil-3-5-6  0336
10.Čulen VlastimilZajíc René-3-10-10  0337
11.Kopecký JaroslavHimal Tomáš989  3047
12.Kopecký JanSvojanovský Ladislav9-7910 3157
13.Čulen VlastimilDamborský Bohumil-7-6-6  0358
14.Kolínek VladimírZajíc René-76-91043268
15.Kopecký JanHimal Tomáš-10-109993278
16.Čulen VlastimilSvojanovský Ladislav810-95 3188
17.Kolínek VladimírDamborský Bohumil-10-3-6  0389
18.Kopecký JaroslavZajíc René-6-5-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čulen Vlastimil13Himal Tomáš22
Kolínek Vladimír22Svojanovský Ladislav04
Kopecký Jaroslav22Damborský Bohumil40
Kopecký Jan22Zajíc René31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5644:239TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří ml.
Šíblová Sára
 
 
Maněk Marek
Bruckner Tomáš
 
 
436  3010
2.Kubík Josef
Hoch Vítek
 
 
Jaroš Tomáš
 
 
WO    3020
3.Soukal Jiří ml.Bruckner Tomáš5711  3030
4.Šíblová SáraManěk Marek122  3040
5.Kubík JosefJaroš Tomáš333  3050
6.Hoch VítekWO    3060
7.Šíblová SáraBruckner Tomáš8-911-983270
8.Kubík JosefManěk Marek131  3080
9.Hoch VítekJaroš Tomáš942  3090
10.Soukal Jiří ml.WO    30100
11.Kubík JosefBruckner Tomáš810-7-9932110
12.Hoch VítekManěk Marek314  30120
13.Soukal Jiří ml.Jaroš Tomáš252  30130
14.Šíblová SáraWO    30140
15.Hoch VítekBruckner Tomáš10-1097 31150
16.Soukal Jiří ml.Maněk Marek021  30160
17.Šíblová SáraJaroš Tomáš337  30170
18.Kubík JosefWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Soukal Jiří ml.30Bruckner Tomáš04
Šíblová Sára30Maněk Marek04
Kubík Josef30Jaroš Tomáš04
Hoch Vítek30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32598:491nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halas Pavel st.
Vozdecký Jaromír
 
 
Novotňák František ml.
Hos Tomáš
 
 
5-2-79-112301
2.Vokál Radek
Hanák František
 
 
Oujeský Miroslav
 
 
WO    3011
3.Vokál RadekHos Tomáš-5-9-5  0312
4.Halas Pavel st.Oujeský Miroslav7-8138 3122
5.Hanák FrantišekWO    3032
6.Vozdecký JaromírNovotňák František ml.117-6-9-102333
7.Halas Pavel st.Hos Tomáš683  3043
8.Hanák FrantišekOujeský Miroslav-6-7-11  0344
9.Vozdecký JaromírWO    3054
10.Vokál RadekNovotňák František ml.-8-2-7  0355
11.Hanák FrantišekHos Tomáš-3-8-7  0356
12.Vozdecký JaromírOujeský Miroslav-57-9683266
13.Vokál RadekWO    3076
14.Halas Pavel st.Novotňák František ml.-6-117-9 1377
15.Vozdecký JaromírHos Tomáš8-105-653287
16.Vokál RadekOujeský Miroslav-57-10-6 1388
17.Halas Pavel st.WO    3098
18.Hanák FrantišekNovotňák František ml.-5-7-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vokál Radek03Hos Tomáš22
Halas Pavel st.21Oujeský Miroslav22
Hanák František03Novotňák František ml.40
Vozdecký Jaromír21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:41597:644TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bobrzyk David
Tarhaj Josef
 
 
Hanuš Michal
Goliáš Petr
 
 
-74-39-72301
2.Dostál Ladislav
Měřínský Jiří
 
 
Mrkvica Aleš
Šťastný Pavel
 
 
3-7125 3111
3.Měřínský JiříMrkvica Aleš5-9-5-6 1312
4.Tarhaj JosefGoliáš Petr-46-4-5 1313
5.Dostál LadislavHanuš Michal-6-8-9  0314
6.Bobrzyk DavidŠťastný Pavel-7456 3124
7.Tarhaj JosefMrkvica Aleš-4-105-6 1325
8.Dostál LadislavGoliáš Petr-77-5-4 1326
9.Bobrzyk DavidHanuš Michal-77-5-8 1327
10.Měřínský Jiř튝astný Pavel-6-8-9  0328
11.Dostál LadislavMrkvica Aleš6-578 3138
12.Bobrzyk DavidGoliáš Petr479  3048
13.Měřínský JiříHanuš Michal5-9-810-32349
14.Tarhaj JosefŠťastný Pavel-587-983259
15.Bobrzyk DavidMrkvica Aleš-8-99-9 13510
16.Měřínský JiříGoliáš Petr-9-8-7  03511
17.Tarhaj JosefHanuš Michal-10-10-9  03512
18.Dostál LadislavŠťastný Pavel5910  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Měřínský Jiří04Mrkvica Aleš31
Tarhaj Josef13Goliáš Petr31
Dostál Ladislav22Hanuš Michal40
Bobrzyk David22Šťastný Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33652:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levčík Miroslav
Šalášek Jiří
 
 
Galousek Ivo
Prachař Štěpán
 
 
-5-510-5 1301
2.Hycl David
Ulica Jaromír
 
 
Valný Vladimír
Ševela František
 
 
-9756 3111
3.Ulica JaromírGalousek Ivo-2-76843221
4.Levčík MiroslavValný Vladimír-10-5-7  0322
5.Hycl DavidPrachař Štěpán676  3032
6.Šalášek JiříŠevela František5-847 3142
7.Levčík MiroslavGalousek Ivo-5-5-5  0343
8.Hycl DavidValný Vladimír733  3053
9.Šalášek JiříPrachař Štěpán78-11-8-62354
10.Ulica JaromírŠevela František8-8-117-92355
11.Hycl DavidGalousek Ivo-6-8-8  0356
12.Šalášek JiříValný Vladimír7-105-373266
13.Ulica JaromírPrachař Štěpán-7-877-92367
14.Levčík MiroslavŠevela František-10-810-4 1368
15.Šalášek JiříGalousek Ivo1459  3078
16.Ulica JaromírValný Vladimír3116  3088
17.Levčík MiroslavPrachař Štěpán7-118-3-82389
18.Hycl DavidŠevela František10210  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulica Jaromír22Galousek Ivo22
Levčík Miroslav04Valný Vladimír13
Hycl David31Prachař Štěpán31
Šalášek Jiří31Ševela František22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:39532:629TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Jiří
Slabyhoudek Václav
 
 
Šafařík Václav st.
Citterbard Oldřich
 
 
-4-4-10  0301
2.Vacula Karel
Libenský Svatoslav
 
 
Smetana Jaroslav
Hruška Jaroslav st.
 
 
689  3011
3.Vacula KarelCitterbard Oldřich-77-48-62312
4.Patka JiříŠafařík Václav st.-4-2-1  0313
5.Slabyhoudek VáclavHruška Jaroslav st.-6-8-8  0314
6.Libenský SvatoslavSmetana Jaroslav998  3024
7.Patka JiříCitterbard Oldřich-3-1-2  0325
8.Slabyhoudek VáclavŠafařík Václav st.-11-4-8  0326
9.Libenský SvatoslavHruška Jaroslav st.6-75-983236
10.Vacula KarelSmetana Jaroslav678  3046
11.Slabyhoudek VáclavCitterbard Oldřich-1-710-5 1347
12.Libenský SvatoslavŠafařík Václav st.999  3057
13.Vacula KarelHruška Jaroslav st.-87-7373267
14.Patka JiříSmetana Jaroslav-6-9-6  0368
15.Libenský SvatoslavCitterbard Oldřich-478-9-92369
16.Vacula KarelŠafařík Václav st.-8-949103279
17.Patka JiříHruška Jaroslav st.-10-9-3  03710
18.Slabyhoudek VáclavSmetana Jaroslav-9-8-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacula Karel31Citterbard Oldřich40
Patka Jiří04Šafařík Václav st.22
Slabyhoudek Václav04Hruška Jaroslav st.22
Libenský Svatoslav31Smetana Jaroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy