Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1219:41432:597TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morc Zbyněk
Morc Petr
 
 
Damborský Bohumil
Zajíc René
 
 
-6-7-5  0301
2.Krejčiřík Stanislav
Bruckner Tomáš
 
 
Svojanovský Ladislav
Himal Tomáš
 
 
556  3011
3.Morc ZbyněkDamborský Bohumil-7-6-2  0312
4.Bruckner TomášZajíc René-9997 3122
5.Kováč MartinSvojanovský Ladislav-4-3-1  0323
6.Krejčiřík StanislavHimal Tomáš637  3033
7.Bruckner TomášDamborský Bohumil-4-5-4  0334
8.Kováč MartinZajíc René-6-5-7  0335
9.Krejčiřík StanislavSvojanovský Ladislav798  3045
10.Morc PetrHimal Tomáš-5-7-3  0346
11.Kováč MartinDamborský Bohumil-3-2-3  0347
12.Krejčiřík StanislavZajíc René7-8-7-4 1348
13.Morc PetrSvojanovský Ladislav-2-9-4  0349
14.Bruckner TomášHimal Tomáš-810-91193259
15.Krejčiřík StanislavDamborský Bohumil-5-7-8  03510
16.Morc PetrZajíc René-3-9-3  03511
17.Bruckner TomášSvojanovský Ladislav-9911-9832611
18.Kováč MartinHimal Tomáš-2-2-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morc Zbyněk01Damborský Bohumil40
Bruckner Tomáš31Zajíc René31
Kováč Martin04Svojanovský Ladislav22
Krejčiřík Stanislav22Himal Tomáš22
Morc Petr03   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34704:706nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
Novotňák František ml.
Pregrt Jiří
 
 
9-810-9-82301
2.Kopecký Jan
Kopecký Jaroslav
 
 
Hos Tomáš
Veselý Miroslav
 
 
98-68 3111
3.Čulen VlastimilNovotňák František ml.-98-10-8 1312
4.Kolínek VladimírPregrt Jiří9-8-87-92313
5.Kopecký JanVeselý Miroslav-101210-9-92314
6.Kopecký JaroslavHos Tomáš6-9-8-9 1315
7.Kolínek VladimírNovotňák František ml.89-69 3125
8.Kopecký JanPregrt Jiří6-5910 3135
9.Kopecký JaroslavVeselý Miroslav91010  3045
10.Čulen VlastimilHos Tomáš78-8-6-82346
11.Kopecký JanNovotňák František ml.9-7-8-8 1347
12.Kopecký JaroslavPregrt Jiří-8-7-9  0348
13.Čulen VlastimilVeselý Miroslav969  3058
14.Kolínek VladimírHos Tomáš98-67 3168
15.Kopecký JaroslavNovotňák František ml.-6-89-8 1369
16.Čulen VlastimilPregrt Jiří9-89-773279
17.Kolínek VladimírVeselý Miroslav6109  3089
18.Kopecký JanHos Tomáš-6878 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čulen Vlastimil22Novotňák František ml.31
Kolínek Vladimír31Pregrt Jiří22
Kopecký Jan22Veselý Miroslav13
Kopecký Jaroslav13Hos Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33667:658TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří ml.
Poulík Jan
 
 
Šťastný Pavel
Goliáš Petr
 
 
7-9-46-82301
2.Kubík Josef
Hoch Vítek
 
 
Mrkvica Aleš
Hanuš Michal
 
 
-6-10-11  0302
3.Soukal Jiří ml.Hanuš Michal3910  3012
4.Poulík JanMrkvica Aleš-5-7-5  0313
5.Hoch VítekGoliáš Petr-998-1093223
6.Kubík JosefŠťastný Pavel458  3033
7.Poulík JanHanuš Michal10-8-8-4 1334
8.Hoch VítekMrkvica Aleš1066  3044
9.Kubík JosefGoliáš Petr-65105 3154
10.Soukal Jiří ml.Šťastný Pavel-912-7-7 1355
11.Hoch VítekHanuš Michal9-13-911-82356
12.Kubík JosefMrkvica Aleš-79-7-9 1357
13.Soukal Jiří ml.Goliáš Petr-6599 3167
14.Poulík JanŠťastný Pavel9-45-13103277
15.Kubík JosefHanuš Michal5-9-7883287
16.Soukal Jiří ml.Mrkvica Aleš9812  3097
17.Poulík JanGoliáš Petr-4-4-5  0398
18.Hoch VítekŠťastný Pavel-9357 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukal Jiří ml.31Hanuš Michal22
Poulík Jan13Mrkvica Aleš22
Hoch Vítek31Goliáš Petr13
Kubík Josef31Šťastný Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:36620:635Orel Šitbořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halas Pavel st.
Vozdecký Jaromír
 
 
Jakubčík František
Krátký Milan
 
 
-76-8-10 1301
2.Bedřich Josef
Vokál Radek
 
 
Valný Vladimír
Ševela František
 
 
-1-39-9 1302
3.Vokál RadekValný Vladimír552  3012
4.Bedřich JosefJakubčík František-4-3-5  0313
5.Vozdecký JaromírKrátký Milan-985-893223
6.Halas Pavel st.Ševela František-10688 3133
7.Bedřich JosefValný Vladimír-7-7-5  0334
8.Vozdecký JaromírJakubčík František78-169 3144
9.Halas Pavel st.Krátký Milan39-13-1063254
10.Vokál RadekŠevela František8-7-8873264
11.Vozdecký JaromírValný Vladimír9-1039 3174
12.Halas Pavel st.Jakubčík František10-55-793284
13.Vokál RadekKrátký Milan-5-10-8  0385
14.Bedřich JosefŠevela František-4-5-8  0386
15.Halas Pavel st.Valný Vladimír1096  3096
16.Vokál RadekJakubčík František-7-9-6  0397
17.Bedřich JosefKrátký Milan-8-6-9  0398
18.Vozdecký JaromírŠevela František-9917 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vokál Radek22Valný Vladimír13
Bedřich Josef04Jakubčík František22
Vozdecký Jaromír40Krátký Milan22
Halas Pavel st.40Ševela František13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:42566:670TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Jaromír
Gregor Miroslav
 
 
Hruška Jaroslav st.
Hlávka Stanislav
 
 
-5-310-8 1301
2.Bobrzyk David
Juras Oldřich
 
 
Citterbard Oldřich
Frömmel Zdeněk
 
 
9-911-6-52302
3.Gregor MiroslavFrömmel Zdeněk-8-7-10  0303
4.Juras OldřichHruška Jaroslav st.-8-3-5  0304
5.Bobrzyk DavidHlávka Stanislav8-6106 3114
6.Jelínek JaromírCitterbard Oldřich-7-9-10  0315
7.Juras OldřichFrömmel Zdeněk11-9-5-12 1316
8.Bobrzyk DavidHruška Jaroslav st.8-465 3126
9.Jelínek JaromírHlávka Stanislav77-82 3136
10.Gregor MiroslavCitterbard Oldřich-4-11-6  0337
11.Bobrzyk DavidFrömmel Zdeněk655  3047
12.Jelínek JaromírHruška Jaroslav st.-7-6-4  0348
13.Gregor MiroslavHlávka Stanislav-7-9-6  0349
14.Juras OldřichCitterbard Oldřich-5-5-7  03410
15.Jelínek JaromírFrömmel Zdeněk10-4109 31510
16.Gregor MiroslavHruška Jaroslav st.-8-4-9  03511
17.Juras OldřichHlávka Stanislav-106-816-323512
18.Bobrzyk DavidCitterbard Oldřich15-7-49932612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gregor Miroslav04Frömmel Zdeněk22
Juras Oldřich04Hruška Jaroslav st.31
Bobrzyk David40Hlávka Stanislav22
Jelínek Jaromír22Citterbard Oldřich31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:19656:531TJ Sokol Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levčík Miroslav
Šalášek Jiří
 
 
Slabyhoudek Václav
Vlach Radomír
 
 
444  3010
2.Hycl David
Ulica Jaromír
 
 
Vacula Karel
Libenský Svatoslav
 
 
48-85 3120
3.Ulica JaromírLibenský Svatoslav879  3030
4.Hycl DavidVacula Karel-671011 3140
5.Levčík MiroslavVlach Radomír877  3050
6.Šalášek JiříSlabyhoudek Václav464  3060
7.Hycl DavidLibenský Svatoslav912-1010 3170
8.Levčík MiroslavVacula Karel-6-12-5  0371
9.Šalášek JiříVlach Radomír638  3081
10.Ulica JaromírSlabyhoudek Václav89-1010 3191
11.Levčík MiroslavLibenský Svatoslav-89-109-82392
12.Šalášek JiříVacula Karel-4-79-11 1393
13.Ulica JaromírVlach Radomír554  30103
14.Hycl DavidSlabyhoudek Václav799  30113
15.Šalášek JiříLibenský Svatoslav-93-810432123
16.Ulica JaromírVacula Karel-7-9-4  03124
17.Hycl DavidVlach Radomír41010  30134
18.Levčík MiroslavSlabyhoudek Václav-8348 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ulica Jaromír31Libenský Svatoslav13
Hycl David40Vacula Karel31
Levčík Miroslav22Vlach Radomír04
Šalášek Jiří31Slabyhoudek Václav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy