Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST v ZŠ Drnholec nebo kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:25595:533TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Damborský Bohumil
Svojanovský Ladislav
 
 
Halas Pavel st.
Vozdecký Jaromír
 
 
-5-766-72301
2.Zajíc René
Švejda Alois
 
 
Stejskal Libor
Bedřich Josef
 
 
99-136 3111
3.Švejda AloisHalas Pavel st.9-510-1263221
4.Zajíc RenéBedřich Josef650  3031
5.Damborský BohumilVozdecký Jaromír567  3041
6.Svojanovský LadislavStejskal Libor-7-8-2  0342
7.Zajíc RenéHalas Pavel st.7-59-10123252
8.Damborský BohumilBedřich Josef578  3062
9.Svojanovský LadislavVozdecký Jaromír-5-5-6  0363
10.Švejda AloisStejskal Libor7-567 3173
11.Damborský BohumilHalas Pavel st.679  3083
12.Svojanovský LadislavBedřich Josef-6-5-6  0384
13.Švejda AloisVozdecký Jaromír6-6-9-8 1385
14.Zajíc RenéStejskal Libor8-654 3195
15.Svojanovský LadislavHalas Pavel st.-2-6-6  0396
16.Švejda AloisBedřich Josef569  30106
17.Zajíc RenéVozdecký Jaromír868  30116
18.Damborský BohumilStejskal Libor122  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švejda Alois31Halas Pavel st.13
Zajíc René40Bedřich Josef13
Damborský Bohumil40Vozdecký Jaromír22
Svojanovský Ladislav04Stejskal Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:15706:441TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří ml.
Kubík Josef
 
 
Měřínský Jiří
Gregor Miroslav
 
 
-10-589-82301
2.Novák Jiří st.
Poulík Jan
 
 

 
 
WO    3011
3.Soukal Jiří ml.Měřínský Jiří247  3021
4.Novák Jiří st.Gregor Miroslav68-46 3131
5.Poulík JanJelínek Jaromír57-710 3141
6.Kubík JosefWO    3051
7.Novák Jiří st.Měřínský Jiří267  3061
8.Poulík JanGregor Miroslav65-89 3171
9.Kubík JosefJelínek Jaromír71012  3081
10.Soukal Jiří ml.WO    3091
11.Poulík JanMěřínský Jiří3-149-9132101
12.Kubík JosefGregor Miroslav99-58 31111
13.Soukal Jiří ml.Jelínek Jaromír9-899 31121
14.Novák Jiří st.WO    30131
15.Kubík JosefMěřínský Jiří7-98-8832141
16.Soukal Jiří ml.Gregor Miroslav767  30151
17.Novák Jiří st.Jelínek Jaromír8-1014-11-823152
18.Poulík JanWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Soukal Jiří ml.30Měřínský Jiří04
Novák Jiří st.21Gregor Miroslav04
Poulík Jan30Jelínek Jaromír13
Kubík Josef30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26693:618TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
267  3010
2.Kopecký Jan
Kvěch Jan
 
 
Hycl David
Levčík Miroslav
 
 
-8-61-8 1311
3.Čulen VlastimilSláma Adam583  3021
4.Kolínek VladimírŠalášek Jiří7144  3031
5.Kopecký JanHycl David9-1278 3141
6.Kvěch JanLevčík Miroslav-9-79-8 1342
7.Kolínek VladimírSláma Adam785  3052
8.Kopecký JanŠalášek Jiří8-7109 3162
9.Kvěch JanHycl David-13-667-52363
10.Čulen VlastimilLevčík Miroslav-69-10-6 1364
11.Kopecký JanSláma Adam5118  3074
12.Kvěch JanŠalášek Jiří697  3084
13.Čulen VlastimilHycl David7-96-883294
14.Kolínek VladimírLevčík Miroslav-7-55-8 1395
15.Kvěch JanSláma Adam-4-105-7 1396
16.Čulen VlastimilŠalášek Jiří1095  30106
17.Kolínek VladimírHycl David-98-1011932116
18.Kopecký JanLevčík Miroslav10-815-6932126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čulen Vlastimil31Sláma Adam13
Kolínek Vladimír31Šalášek Jiří04
Kopecký Jan40Hycl David13
Kvěch Jan13Levčík Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:45478:644TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčiřík Stanislav
Kováč Martin
 
 
Libenský Svatoslav
Matyáš Ivo
 
 
-7-9-5  0301
2.Cerovská Nikol
Růžičková Natálie
 
 
Vacula Karel
Rišnovský Robert
 
 
-5-4-9  0302
3.Růžičková NatálieLibenský Svatoslav-8123-993212
4.Kováč MartinMatyáš Ivo5-13811 3122
5.Krejčiřík StanislavVacula Karel9-187 3132
6.Cerovská NikolRišnovský Robert9-7-6-4 1333
7.Kováč MartinLibenský Svatoslav-3-5-8  0334
8.Krejčiřík StanislavMatyáš Ivo4-127-883244
9.Cerovská NikolVacula Karel-3-8-5  0345
10.Růžičková NatálieRišnovský Robert-5-4-10  0346
11.Krejčiřík StanislavLibenský Svatoslav-11-6-10  0347
12.Cerovská NikolMatyáš Ivo-6-8-5  0348
13.Růžičková NatálieVacula Karel-5-10-5  0349
14.Kováč MartinRišnovský Robert-4-3-7  03410
15.Cerovská NikolLibenský Svatoslav-1110-8-4 13411
16.Růžičková NatálieMatyáš Ivo-4-5-4  03412
17.Kováč MartinVacula Karel-2-4-5  03413
18.Krejčiřík StanislavRišnovský Robert889  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžičková Natálie13Libenský Svatoslav31
Kováč Martin13Matyáš Ivo22
Krejčiřík Stanislav31Vacula Karel31
Cerovská Nikol04Rišnovský Robert31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35612:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pregrt Jiří
Veselý Miroslav
 
 
Šafařík Václav st.
Citterbard Oldřich
 
 
-9-5-6  0301
2.Novotňák František ml.
Hos Tomáš
 
 
Hruška Jaroslav st.
Frömmel Zdeněk
 
 
89-76 3111
3.Veselý MiroslavFrömmel Zdeněk9-68-873221
4.Pregrt JiříŠafařík Václav st.-7-98-9 1322
5.Novotňák František ml.Hruška Jaroslav st.1189  3032
6.Hos TomášCitterbard Oldřich-9-8-9  0333
7.Pregrt JiříFrömmel Zdeněk-5610-13-62334
8.Novotňák František ml.Šafařík Václav st.-76-89-102335
9.Hos TomášHruška Jaroslav st.88-4-473245
10.Veselý MiroslavCitterbard Oldřich-2-4-7  0346
11.Novotňák František ml.Frömmel Zdeněk8107  3056
12.Hos Tomᚊafařík Václav st.-8775 3166
13.Veselý MiroslavHruška Jaroslav st.-87810 3176
14.Pregrt JiříCitterbard Oldřich8-1-7-9 1377
15.Hos TomášFrömmel Zdeněk61-78 3187
16.Veselý MiroslavŠafařík Václav st.-5-10-3  0388
17.Pregrt JiříHruška Jaroslav st.875  3098
18.Novotňák František ml.Citterbard Oldřich-8-7-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Miroslav22Frömmel Zdeněk13
Pregrt Jiří13Šafařík Václav st.31
Novotňák František ml.22Hruška Jaroslav st.04
Hos Tomáš31Citterbard Oldřich40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29604:558TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkvica Aleš
Goliáš Petr
 
 
Prachař Štěpán
Kunický Antonín
 
 
8-99-983210
2.Hanuš Michal
Šťastný Pavel
 
 
Valný Vladimír
Jakubčík František
 
 
-9-10-8  0311
3.Goliáš PetrPrachař Štěpán3-1179 3121
4.Mrkvica AlešValný Vladimír45-4-883231
5.Hanuš MichalJakubčík František678  3041
6.Šťastný PavelKunický Antonín-5-2-3  0342
7.Mrkvica AlešPrachař Štěpán-9-395-72343
8.Hanuš MichalValný Vladimír-98-7-5 1344
9.Šťastný PavelJakubčík František-5-2-8  0345
10.Goliáš PetrKunický Antonín-8-8-7  0346
11.Hanuš MichalPrachař Štěpán1078  3056
12.Šťastný PavelValný Vladimír-9-7-7  0357
13.Goliáš PetrJakubčík František1083  3067
14.Mrkvica AlešKunický Antonín6-7-9883277
15.Šťastný PavelPrachař Štěpán7610  3087
16.Goliáš PetrValný Vladimír89-103 3197
17.Mrkvica AlešJakubčík František677  30107
18.Hanuš MichalKunický AntonínWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Goliáš Petr31Prachař Štěpán13
Mrkvica Aleš31Valný Vladimír22
Hanuš Michal21Jakubčík František13
Šťastný Pavel13Kunický Antonín21
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy