Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST v ZŠ Drnholec nebo kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35633:608TJ Sokol Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švejda Alois
Himal Tomáš
 
 
Šalášek Jiří
Levčík Miroslav
 
 
7-8-77-92301
2.Damborský Bohumil
Zajíc René
 
 
Hycl David
Ulica Jaromír
 
 
661  3011
3.Svojanovský LadislavŠalášek Jiří4-35-453221
4.Himal TomášLevčík Miroslav-8-86-6 1322
5.Zajíc RenéHycl David398  3032
6.Damborský BohumilUlica Jaromír-78-86-92333
7.Himal Tomᚊalášek Jiří-93-89-82334
8.Zajíc RenéLevčík Miroslav-5-99-5 1335
9.Damborský BohumilHycl David655  3045
10.Svojanovský LadislavUlica Jaromír9-10-12-5 1346
11.Zajíc RenéŠalášek Jiří9-13-8393256
12.Damborský BohumilLevčík Miroslav-1473 3166
13.Svojanovský LadislavHycl David-3-11-6  0367
14.Himal TomášUlica Jaromír78-6-7-82368
15.Damborský BohumilŠalášek Jiří258  3078
16.Svojanovský LadislavLevčík Miroslav-6-5-5  0379
17.Himal TomášHycl David-10-4-6  03710
18.Zajíc RenéUlica Jaromír6104  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svojanovský Ladislav13Šalášek Jiří13
Himal Tomáš04Levčík Miroslav31
Zajíc René31Hycl David22
Damborský Bohumil31Ulica Jaromír31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:29681:608TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetana Jaroslav
Hlávka Stanislav
 
 
Halas Pavel st.
Vozdecký Jaromír
 
 
-61-8873210
2.Citterbard Oldřich
Hruška Jaroslav st.
 
 
Slavík Jakub
Slavík Jiří
 
 
468  3020
3.Hruška Jaroslav st.Slavík Jakub38-711 3130
4.Smetana JaroslavHalas Pavel st.-8-9-8  0331
5.Hlávka StanislavVozdecký Jaromír7-98-9-72332
6.Citterbard OldřichSlavík Jiří4812  3042
7.Smetana JaroslavSlavík Jakub-8106-1053252
8.Hlávka StanislavHalas Pavel st.3-5-10-7 1353
9.Citterbard OldřichVozdecký Jaromír5-10143 3163
10.Hruška Jaroslav st.Slavík Jiří71210  3073
11.Hlávka StanislavSlavík Jakub85-48 3183
12.Citterbard OldřichHalas Pavel st.-876-563293
13.Hruška Jaroslav st.Vozdecký Jaromír47-6-9-22394
14.Smetana JaroslavSlavík Jiří410-3-81032104
15.Citterbard OldřichSlavík Jakub323  30114
16.Hruška Jaroslav st.Halas Pavel st.-3-2-5  03115
17.Smetana JaroslavVozdecký Jaromír8-7-17-723116
18.Hlávka StanislavSlavík Jiří567  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruška Jaroslav st.22Slavík Jakub04
Smetana Jaroslav22Halas Pavel st.31
Hlávka Stanislav22Vozdecký Jaromír31
Citterbard Oldřich40Slavík Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32646:615TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunický Antonín
Prachař Štěpán
 
 
Kubík Josef
Hoch Vítek
 
 
47-53 3110
2.Valný Vladimír
Jakubčík František
 
 
Soukal Jiří ml.
Šíblová Sára
 
 
991  3020
3.Prachař ŠtěpánKubík Josef-6-7-5  0321
4.Valný VladimírHoch Vítek10-468 3131
5.Jakubčík FrantišekSoukal Jiří ml.-5-6127-92332
6.Ševela FrantišekŠíblová Sára843  3042
7.Valný VladimírKubík Josef4-778 3152
8.Jakubčík FrantišekHoch Vítek5-9-94-62353
9.Ševela FrantišekSoukal Jiří ml.7-69-7-52354
10.Prachař ŠtěpánŠíblová Sára-9-8-8  0355
11.Jakubčík FrantišekKubík Josef-57-8673265
12.Ševela FrantišekHoch Vítek-38-5-8 1366
13.Prachař ŠtěpánSoukal Jiří ml.-3697 3176
14.Valný VladimírŠíblová Sára283  3086
15.Ševela FrantišekKubík Josef-9-6-3  0387
16.Prachař ŠtěpánHoch Vítek9-10-48103297
17.Valný VladimírSoukal Jiří ml.644  30107
18.Jakubčík FrantišekŠíblová Sára-41111-10-923108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prachař Štěpán22Kubík Josef22
Valný Vladimír40Hoch Vítek22
Jakubčík František13Soukal Jiří ml.22
Ševela František13Šíblová Sára22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35663:682TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Goliáš Petr
Šťastný Pavel
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
-5-56893210
2.Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
Kopecký Jan
Kopecký Jaroslav
 
 
107-9-10103220
3.Šťastný PavelČulen Vlastimil-10898 3130
4.Mrkvica AlešKolínek Vladimír648  3040
5.Hanuš MichalKopecký Jan-67-8673250
6.Goliáš PetrKopecký Jaroslav56-511 3160
7.Mrkvica AlešČulen Vlastimil2-910-8-42361
8.Hanuš MichalKolínek Vladimír101010  3071
9.Goliáš PetrKopecký Jan898  3081
10.Šťastný PavelKopecký Jaroslav-5-68-7 1382
11.Hanuš MichalČulen Vlastimil-36-11-8 1383
12.Goliáš PetrKolínek Vladimír-5-9-8  0384
13.Šťastný PavelKopecký Jan-6-59-6 1385
14.Mrkvica AlešKopecký Jaroslav-8-8-9  0386
15.Goliáš PetrČulen Vlastimil11-115-373296
16.Šťastný PavelKolínek Vladimír-8-20-6  0397
17.Mrkvica AlešKopecký Jan-10-10-8  0398
18.Hanuš MichalKopecký Jaroslav-581111 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Pavel13Čulen Vlastimil22
Mrkvica Aleš13Kolínek Vladimír22
Hanuš Michal31Kopecký Jan22
Goliáš Petr31Kopecký Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:13659:478TJ Sokol Boleradice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pregrt Jiří
Veselý Miroslav
 
 
Krejčiřík Stanislav
Bruckner Tomáš
 
 
8-796 3110
2.Novotňák František ml.
Demela Jindřich
 
 
Maněk Marek
Jaroš Tomáš
 
 
897  3020
3.Pregrt JiříBruckner Tomáš767  3030
4.Veselý MiroslavKrejčiřík Stanislav-948-3-62331
5.Novotňák František ml.Jaroš Tomáš666  3041
6.Demela JindřichManěk Marek895  3051
7.Veselý MiroslavBruckner Tomáš-6679 3161
8.Novotňák František ml.Krejčiřík Stanislav677  3071
9.Demela JindřichJaroš Tomáš674  3081
10.Pregrt JiříManěk Marek313  3091
11.Novotňák František ml.Bruckner Tomáš847  30101
12.Demela JindřichKrejčiřík Stanislav-989-6-223102
13.Pregrt JiříJaroš Tomáš136  30112
14.Novotňák František st.Maněk Marek311  30122
15.Demela JindřichBruckner Tomáš13-6-1210-823123
16.Pregrt JiříKrejčiřík Stanislav8-7-99332133
17.Novotňák František st.Jaroš Tomáš11108  30143
18.Novotňák František ml.Maněk Marek879  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pregrt Jiří40Bruckner Tomáš13
Veselý Miroslav11Krejčiřík Stanislav22
Novotňák František ml.40Jaroš Tomáš04
Demela Jindřich22Maněk Marek04
Novotňák František st.20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy