Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:35480:553TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pregrt Jiří
Demela Jindřich
 
 
Damborský Bohumil
Švejda Alois
 
 
-2-2-3  0301
2.Novotňák František ml.
Hos Tomáš
 
 
Svojanovský Ladislav
Himal Tomáš
 
 
368  3011
3.Pregrt JiříDamborský Bohumil-6-7-5  0312
4.Demela JindřichŠvejda Alois-9-7-5  0313
5.Novotňák František ml.Svojanovský Ladislav459  3023
6.Hos TomášHimal Tomáš-7-5-2  0324
7.Demela JindřichDamborský Bohumil-3-0-0  0325
8.Novotňák František ml.Švejda Alois875  3035
9.Hos TomášSvojanovský Ladislav-6-8-7  0336
10.Pregrt JiříHimal Tomáš5-86-9-42337
11.Novotňák František ml.Damborský Bohumil-7-8-9  0338
12.Hos Tomᚊvejda Alois-713105 3148
13.Pregrt JiříSvojanovský Ladislav875  3058
14.Demela JindřichHimal Tomáš-5-7-5  0359
15.Hos TomášDamborský Bohumil7-68-5-823510
16.Pregrt JiříŠvejda Alois9713  30610
17.Demela JindřichSvojanovský Ladislav-8-6-2  03611
18.Novotňák František ml.Himal Tomáš-8334 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pregrt Jiří22Damborský Bohumil40
Demela Jindřich04Švejda Alois13
Novotňák František ml.31Svojanovský Ladislav22
Hos Tomáš13Himal Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:47467:650TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kováč Martin
Jaroš Tomáš
 
 
Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
-3-5-5  0301
2.Krejčiřík Stanislav
Bruckner Tomáš
 
 
Goliáš Petr
Zmrzlík Pavel
 
 
-48-97-82302
3.Kováč MartinZmrzlík Pavel1011-79 3112
4.Bruckner TomášHanuš Michal-7-8-5  0313
5.Jaroš TomášMrkvica Aleš-4-4-5  0314
6.Krejčiřík StanislavGoliáš Petr-5-8-4  0315
7.Bruckner TomášZmrzlík Pavel4-99-10-92316
8.Jaroš TomášHanuš Michal-7-6-6  0317
9.Krejčiřík StanislavMrkvica Aleš3810  3027
10.Kováč MartinGoliáš Petr-1-1-5  0328
11.Jaroš TomášZmrzlík Pavel-4-4-2  0329
12.Krejčiřík StanislavHanuš Michal7-7-105-1023210
13.Kováč MartinMrkvica Aleš-3-6-7  03211
14.Bruckner TomášGoliáš Petr9-6-5-1 13212
15.Krejčiřík StanislavZmrzlík Pavel5-4511 31312
16.Kováč MartinHanuš Michal-7-872-723313
17.Bruckner TomášMrkvica Aleš-8-9-7  03314
18.Jaroš TomášGoliáš Petr-1-1-1  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kováč Martin13Zmrzlík Pavel22
Bruckner Tomáš04Hanuš Michal40
Jaroš Tomáš04Mrkvica Aleš31
Krejčiřík Stanislav22Goliáš Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:30703:657TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
Valný Vladimír
Prachař Štěpán
 
 
-10108-10-82301
2.Kopecký Jan
Kopecký Jaroslav
 
 
Fidor Marek
Lossel Martin
 
 
869  3011
3.Čulen VlastimilValný Vladimír-89-8-8 1312
4.Kolínek VladimírPrachař Štěpán98-6-4-82313
5.Kopecký JaroslavFidor Marek986  3023
6.Kopecký JanLossel Martin986  3033
7.Kolínek VladimírValný Vladimír8-669 3143
8.Kopecký JaroslavPrachař Štěpán-8-9-9  0344
9.Kopecký JanFidor Marek9-696 3154
10.Čulen VlastimilLossel Martin9-668 3164
11.Kopecký JaroslavValný Vladimír7-8-9-10 1365
12.Kopecký JanPrachař Štěpán-9-126-7 1366
13.Čulen VlastimilFidor Marek9-648 3176
14.Kolínek VladimírLossel Martin-9886 3186
15.Kopecký JanValný Vladimír-8-7109-82387
16.Čulen VlastimilPrachař Štěpán98-64 3197
17.Kolínek VladimírFidor Marek-6-1087432107
18.Kopecký JaroslavLossel Martin66-109 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čulen Vlastimil31Valný Vladimír31
Kolínek Vladimír31Prachař Štěpán31
Kopecký Jaroslav22Fidor Marek04
Kopecký Jan22Lossel Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:37717:693TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří ml.
Kubík Josef
 
 
Smetana Jaroslav
Hruška Jaroslav st.
 
 
710-107 3110
2.Hoch Vítek
Šíblová Sára
 
 
Šafařík Václav st.
Hlávka Stanislav
 
 
98-5-993220
3.Soukal Jiří ml.Smetana Jaroslav-9-586103230
4.Kubík JosefŠafařík Václav st.-8-958-92331
5.Hoch VítekHruška Jaroslav st.5-959 3141
6.Šíblová SáraHlávka Stanislav-10-83-9 1342
7.Kubík JosefSmetana Jaroslav797  3052
8.Hoch VítekŠafařík Václav st.-78-94113262
9.Šíblová SáraHruška Jaroslav st.-13-8-9  0363
10.Soukal Jiří ml.Hlávka Stanislav15-664 3173
11.Hoch VítekSmetana Jaroslav-769-763283
12.Šíblová SáraŠafařík Václav st.-10-4-2  0384
13.Soukal Jiří ml.Hruška Jaroslav st.-8106-963294
14.Kubík JosefHlávka Stanislav76-5-10-82395
15.Šíblová SáraSmetana Jaroslav9-10-6-7 1396
16.Soukal Jiří ml.Šafařík Václav st.-5-3-8  0397
17.Kubík JosefHruška Jaroslav st.74-9-9-92398
18.Hoch VítekHlávka Stanislav759  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukal Jiří ml.31Smetana Jaroslav13
Kubík Josef13Šafařík Václav st.31
Hoch Vítek40Hruška Jaroslav st.22
Šíblová Sára04Hlávka Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:36562:597TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halas Pavel st.
Vozdecký Jaromír
 
 
Patka Jiří
Slabyhoudek Václav
 
 
376  3010
2.Bedřich Josef
Halasová Anna
 
 
Vacula Karel
Libenský Svatoslav
 
 
-4-6-6  0311
3.Halas Pavel st.Vacula Karel8-10-108-52312
4.Halasová AnnaLibenský Svatoslav-4-9-6  0313
5.Vozdecký JaromírSlabyhoudek Václav10109  3023
6.Bedřich JosefPatka Jiří855  3033
7.Halasová AnnaVacula Karel-5-3-5  0334
8.Vozdecký JaromírLibenský Svatoslav-10-69-9 1335
9.Bedřich JosefSlabyhoudek Václav11-8-7-5 1336
10.Halas Pavel st.Patka Jiří546  3046
11.Vozdecký JaromírVacula Karel-6-88-8 1347
12.Bedřich JosefLibenský Svatoslav-5-610-6 1348
13.Halas Pavel st.Slabyhoudek Václav3-837 3158
14.Halasová AnnaVlach Radomír-124-91083268
15.Bedřich JosefVacula Karel-3-6-8  0369
16.Halas Pavel st.Libenský Svatoslav-764-7-923610
17.Halasová AnnaSlabyhoudek Václav-6-2-3  03611
18.Vozdecký JaromírVlach Radomír765  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halas Pavel st.22Vacula Karel40
Halasová Anna13Libenský Svatoslav40
Vozdecký Jaromír22Slabyhoudek Václav22
Bedřich Josef13Patka Jiří02
   Vlach Radomír02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:42628:701TJ Sokol Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Ladislav
Jelínek Jaromír
 
 
Levčík Miroslav
Šalášek Jiří
 
 
-897-873210
2.Bobrzyk David
Tarhaj Josef
 
 
Hycl David
Ulica Jaromír
 
 
8-7-87123220
3.Tarhaj JosefŠalášek Jiří-7-6-8  0321
4.Dostál LadislavHycl David-7-8-8  0322
5.Bobrzyk DavidLevčík Miroslav65-9-783232
6.Jelínek JaromírUlica Jaromír5-5-7-7 1333
7.Dostál LadislavŠalášek Jiří3-8310 3143
8.Bobrzyk DavidHycl David10-79-693253
9.Jelínek JaromírLevčík Miroslav-5-614-11 1354
10.Tarhaj JosefUlica Jaromír9108  3064
11.Bobrzyk DavidŠalášek Jiří854  3074
12.Jelínek JaromírHycl David-5-5-3  0375
13.Tarhaj JosefLevčík Miroslav10-57-8-92376
14.Dostál LadislavUlica Jaromír-39-45-62377
15.Jelínek JaromírŠalášek Jiří-6-10-8  0378
16.Tarhaj JosefHycl David-8-5-6  0379
17.Dostál LadislavLevčík Miroslav-810-3-8 13710
18.Bobrzyk DavidUlica Jaromír-8-5811-723711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tarhaj Josef13Šalášek Jiří22
Dostál Ladislav13Hycl David31
Bobrzyk David31Levčík Miroslav31
Jelínek Jaromír04Ulica Jaromír31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy