Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:29690:602TJ Sokol Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levčík Miroslav
Šalášek Jiří
 
 
Halas Pavel st.
Vozdecký Jaromír
 
 
79-6-11103210
2.Ulica Jaromír
Sláma Adam
 
 
Bedřich Josef
Halasová Anna
 
 
88-85 3120
3.Levčík MiroslavHalas Pavel st.-45-9683230
4.Ulica JaromírBedřich Josef-8753 3140
5.Sláma AdamHalasová Anna4710  3050
6.Šalášek JiříVozdecký Jaromír862  3060
7.Ulica JaromírHalas Pavel st.5-7-9-4 1361
8.Sláma AdamBedřich Josef-88-9-11 1362
9.Šalášek JiříHalasová Anna354  3072
10.Levčík MiroslavVozdecký Jaromír10-67-1083282
11.Sláma AdamHalas Pavel st.9-10-3-12 1383
12.Šalášek JiříBedřich Josef-87-9-6 1384
13.Levčík MiroslavHalasová Anna697  3094
14.Ulica JaromírVozdecký Jaromír-10647 31104
15.Šalášek JiříHalas Pavel st.95-7-9-823105
16.Levčík MiroslavBedřich Josef-8745 31115
17.Ulica JaromírHalasová Anna9-756 31125
18.Sláma AdamVozdecký Jaromír-7-6-5  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Levčík Miroslav40Halas Pavel st.31
Ulica Jaromír31Bedřich Josef22
Sláma Adam13Halasová Anna04
Šalášek Jiří22Vozdecký Jaromír13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:41609:670TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacula Karel
Libenský Svatoslav
 
 
Hoch Vítek
Šíblová Sára
 
 
10-12-79-92301
2.Slabyhoudek Václav
Vlach Radomír
 
 
Soukal Jiří ml.
Kubík Josef
 
 
-712-8-8 1302
3.Vacula KarelŠíblová Sára956  3012
4.Slabyhoudek VáclavHoch Vítek6-8-9-4 1313
5.Libenský SvatoslavSoukal Jiří ml.7-66-2-62314
6.Vlach RadomírKubík Josef-3-4-3  0315
7.Slabyhoudek VáclavŠíblová Sára-8-88-7 1316
8.Libenský SvatoslavHoch Vítek1069  3026
9.Vlach RadomírSoukal Jiří ml.-6-78-8 1327
10.Vacula KarelKubík Josef196  3037
11.Libenský SvatoslavŠíblová Sára6-10-8-11 1338
12.Vlach RadomírHoch Vítek-7-8-4  0339
13.Vacula KarelSoukal Jiří ml.8-989 3149
14.Slabyhoudek VáclavKubík Josef-7-5-7  03410
15.Vlach RadomírŠíblová Sára-810-9-4 13411
16.Vacula KarelHoch Vítek5-779 31511
17.Slabyhoudek VáclavSoukal Jiří ml.-86-12-7 13512
18.Libenský SvatoslavKubík Josef-877-6-1023513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vacula Karel40Šíblová Sára31
Slabyhoudek Václav04Hoch Vítek22
Libenský Svatoslav13Soukal Jiří ml.31
Vlach Radomír04Kubík Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:190TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubčík František
Krátký Milan
 
 
Maněk Marek
Jaroš Tomáš
 
 
322  3010
2.Halm Josef
Ševela František
 
 
Čechmánek Matěj
Němeček Radek
 
 
423  3020
3.Krátký MilanJaroš Tomáš634  3030
4.Jakubčík FrantišekManěk Marek334  3040
5.Halm JosefNěmeček Radek116  3050
6.Ševela FrantišekČechmánek Matěj436  3060
7.Jakubčík FrantišekJaroš Tomáš698  3070
8.Halm JosefManěk Marek133  3080
9.Ševela FrantišekNěmeček Radek233  3090
10.Krátký MilanČechmánek Matěj143  30100
11.Halm JosefJaroš Tomáš632  30110
12.Ševela FrantišekManěk Marek136  30120
13.Krátký MilanNěmeček Radek121  30130
14.Jakubčík FrantišekČechmánek Matěj232  30140
15.Ševela FrantišekJaroš Tomáš334  30150
16.Krátký MilanManěk Marek557  30160
17.Jakubčík FrantišekNěmeček Radek153  30170
18.Halm JosefČechmánek Matěj664  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krátký Milan40Jaroš Tomáš04
Jakubčík František40Maněk Marek04
Halm Josef40Němeček Radek04
Ševela František40Čechmánek Matěj04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:22575:484TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Goliáš Petr
Šťastný Pavel
 
 
Novotňák František ml.
Demela Jindřich
 
 
9127  3010
2.Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
Veselý Miroslav
Oujeský Miroslav
 
 
398  3020
3.Šťastný PavelVeselý Miroslav1235  3030
4.Mrkvica AlešOujeský Miroslav876  3040
5.Hanuš MichalDemela Jindřich-7778 3150
6.Goliáš PetrNovotňák František ml.-8-49-5 1351
7.Mrkvica AlešVeselý Miroslav5-527 3161
8.Hanuš MichalOujeský Miroslav4-9710 3171
9.Goliáš PetrDemela Jindřich473  3081
10.Šťastný PavelNovotňák František ml.-4-5-2  0382
11.Hanuš MichalVeselý Miroslav647  3092
12.Goliáš PetrOujeský Miroslav-10715 31102
13.Šťastný PavelDemela Jindřich512  30112
14.Mrkvica AlešNovotňák František ml.-6-712-8 13113
15.Goliáš PetrVeselý MiroslavWO    30123
16.Šťastný PavelOujeský Miroslav-6125-4-323124
17.Mrkvica AlešDemela JindřichWO    03125
18.Hanuš MichalNovotňák František ml.5-5-7-6 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Pavel22Veselý Miroslav03
Mrkvica Aleš21Oujeský Miroslav13
Hanuš Michal31Demela Jindřich03
Goliáš Petr21Novotňák František ml.40
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy