Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:34544:572TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Štěpán
Kunický Antonín
 
 
Damborský Bohumil
Svojanovský Ladislav
 
 
-71089 3110
2.Valný Vladimír
Krátký Milan
 
 
Zajíc René
Švejda Alois
 
 
698  3020
3.Valný VladimírDamborský Bohumil-3-9-7  0321
4.Prachař ŠtěpánZajíc René-04-7-10 1322
5.Krátký MilanŠvejda Alois-6-2-1  0323
6.Kunický AntonínSvojanovský Ladislav439  3033
7.Prachař ŠtěpánDamborský Bohumil-7-9-7  0334
8.Krátký MilanZajíc René-10-9-6  0335
9.Kunický AntonínŠvejda Alois8-942 3145
10.Valný VladimírSvojanovský Ladislav736  3055
11.Krátký MilanDamborský Bohumil-2-3-4  0356
12.Kunický AntonínZajíc René9-1087 3166
13.Valný VladimírŠvejda Alois9-9-66-62367
14.Prachař ŠtěpánSvojanovský Ladislav46-94 3177
15.Kunický AntonínDamborský Bohumil-3-7-9  0378
16.Valný VladimírZajíc René-3-5-8  0379
17.Prachař ŠtěpánŠvejda Alois-99-157-623710
18.Krátký MilanSvojanovský Ladislav4610  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valný Vladimír13Damborský Bohumil40
Prachař Štěpán13Zajíc René31
Krátký Milan13Švejda Alois31
Kunický Antonín31Svojanovský Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:28655:579TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafařík Václav st.
Citterbard Oldřich
 
 
Hanuš Michal
Šťastný Pavel
 
 
6-1076 3110
2.Smetana Jaroslav
Hruška Jaroslav st.
 
 
Mrkvica Aleš
Goliáš Petr
 
 
-10-108-11 1311
3.Smetana JaroslavGoliáš Petr-8-781063221
4.Šafařík Václav st.Mrkvica Aleš659  3031
5.Citterbard OldřichHanuš Michal-9-8-8  0332
6.Hruška Jaroslav st.Šťastný Pavel-89-6993242
7.Šafařík Václav st.Goliáš Petr582  3052
8.Citterbard OldřichMrkvica Aleš620  3062
9.Hruška Jaroslav st.Hanuš Michal-98-9-11 1363
10.Smetana JaroslavŠťastný Pavel8810  3073
11.Citterbard OldřichGoliáš Petr-6-6-10  0374
12.Hruška Jaroslav st.Mrkvica Aleš-7-9-8  0375
13.Smetana JaroslavHanuš Michal-89-6-6 1376
14.Šafařík Václav st.Šťastný Pavel372  3086
15.Hruška Jaroslav st.Goliáš Petr67-9-11-42387
16.Smetana JaroslavMrkvica Aleš967  3097
17.Šafařík Václav st.Hanuš Michal7-98-111032107
18.Citterbard OldřichŠťastný Pavel788  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smetana Jaroslav31Goliáš Petr22
Šafařík Václav st.40Mrkvica Aleš13
Citterbard Oldřich22Hanuš Michal31
Hruška Jaroslav st.13Šťastný Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:28551:456TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matyáš Ivo
Vlach Radomír
 
 
Veselý Miroslav
 
 
WO    3010
2.Vacula Karel
Libenský Svatoslav
 
 
Novotňák František ml.
Hos Tomáš
 
 
-1-5-5  0311
3.Vlach RadomírWO    3021
4.Vacula KarelVeselý Miroslav5-6-58103231
5.Libenský SvatoslavHos Tomáš-6-7-8  0332
6.Matyáš IvoNovotňák František ml.-8-5-5  0333
7.Vacula KarelWO    3043
8.Libenský SvatoslavVeselý Miroslav49-78 3153
9.Matyáš IvoHos Tomáš1189  3063
10.Vlach RadomírNovotňák František ml.-3-5-5  0364
11.Libenský SvatoslavWO    3074
12.Matyáš IvoVeselý Miroslav-101185 3184
13.Vlach RadomírHos Tomáš9-68-11-72385
14.Vacula KarelNovotňák František ml.-97-8-10 1386
15.Matyáš IvoWO    3096
16.Vlach RadomírVeselý Miroslav-5-7-7  0397
17.Vacula KarelHos Tomáš798  30107
18.Libenský SvatoslavNovotňák František ml.-8-6-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vlach Radomír03Veselý Miroslav13
Vacula Karel21Hos Tomáš22
Libenský Svatoslav12Novotňák František ml.40
Matyáš Ivo21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:29731:653TJ Sokol Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hycl David
Mezihorák Aleš
 
 
Krejčiřík Stanislav
Kováč Martin
 
 
176-66 3110
2.Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
Cerovská Nikol
Růžičková Natálie
 
 
-9609 3120
3.Hycl DavidKrejčiřík Stanislav7-89-9-92321
4.Mezihorák AlešKováč Martin7-697 3131
5.Sláma AdamCerovská Nikol-799-893241
6.Šalášek JiříRůžičková Natálie452  3051
7.Mezihorák AlešKrejčiřík Stanislav-4-98-7 1352
8.Sláma AdamKováč Martin678  3062
9.Šalášek JiříCerovská Nikol83-11-9-82363
10.Hycl DavidRůžičková Natálie769  3073
11.Sláma AdamKrejčiřík Stanislav-71011-1053283
12.Šalášek JiříKováč Martin963  3093
13.Hycl DavidCerovská Nikol10-1312-61032103
14.Mezihorák AlešRůžičková Natálie8-7-9-9 13104
15.Šalášek JiříKrejčiřík Stanislav5-88-8-923105
16.Hycl DavidKováč Martin89-69 31115
17.Mezihorák AlešCerovská Nikol-9-5-6  03116
18.Sláma AdamRůžičková Natálie76-98 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hycl David31Krejčiřík Stanislav31
Mezihorák Aleš13Kováč Martin04
Sláma Adam40Cerovská Nikol22
Šalášek Jiří22Růžičková Natálie13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:42552:660TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Měřínský Jiří
Loukota Zdeněk ml.
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
-3-6-7  0301
2.Bobrzyk David
Tarhaj Josef
 
 
Kopecký Jan
Kvěch Jan
 
 
-4-107-7 1302
3.Loukota Zdeněk ml.Čulen Vlastimil-6-7-8  0303
4.Tarhaj JosefKolínek Vladimír-81-8983213
5.Bobrzyk DavidKopecký Jan-992-7-92314
6.Měřínský JiříKvěch Jan-2-898103224
7.Tarhaj JosefČulen Vlastimil58-119 3134
8.Bobrzyk DavidKolínek Vladimír758  3044
9.Měřínský JiříKopecký Jan108-48 3154
10.Loukota Zdeněk ml.Kvěch Jan-2-8-5  0355
11.Bobrzyk DavidČulen Vlastimil-12-5-5  0356
12.Měřínský JiříKolínek Vladimír-959-963266
13.Loukota Zdeněk ml.Kopecký Jan-7-7-7  0367
14.Tarhaj JosefKvěch Jan-5101210 3177
15.Měřínský JiříČulen Vlastimil-7-8-6  0378
16.Loukota Zdeněk ml.Kolínek Vladimír-3-0-5  0379
17.Tarhaj JosefKopecký Jan-108-4-9 13710
18.Bobrzyk DavidKvěch Jan-2-5-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Loukota Zdeněk ml.04Čulen Vlastimil31
Tarhaj Josef31Kolínek Vladimír13
Bobrzyk David13Kopecký Jan31
Měřínský Jiří31Kvěch Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31586:562nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halas Pavel st.
Vozdecký Jaromír
 
 
Soukal Jiří ml.
Poulík Jan
 
 
5-535 3110
2.Stejskal Libor
Bedřich Josef
 
 
Kubík Josef
Hoch Vítek
 
 
848  3020
3.Halas Pavel st.Soukal Jiří ml.969  3030
4.Bedřich JosefKubík Josef-10-4-9  0331
5.Vozdecký JaromírPoulík Jan10-8-86-82332
6.Stejskal LiborHoch Vítek99-10-793242
7.Bedřich JosefSoukal Jiří ml.-2-8-6  0343
8.Vozdecký JaromírKubík Josef966  3053
9.Stejskal LiborPoulík Jan652  3063
10.Halas Pavel st.Hoch Vítek-9-7-10  0364
11.Vozdecký JaromírSoukal Jiří ml.6-6-25-62365
12.Stejskal LiborKubík Josef436  3075
13.Halas Pavel st.Poulík Jan7124  3085
14.Bedřich JosefHoch Vítek-74-7-5 1386
15.Stejskal LiborSoukal Jiří ml.-9-2-5  0387
16.Halas Pavel st.Kubík Josef-114-5-5 1388
17.Bedřich JosefPoulík Jan5-8-6-7 1389
18.Vozdecký JaromírHoch Vítek-6499 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halas Pavel st.22Soukal Jiří ml.31
Bedřich Josef04Kubík Josef22
Vozdecký Jaromír22Poulík Jan22
Stejskal Libor31Hoch Vítek22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy