Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST v ZŠ Drnholec nebo kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:11613:408TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švejda Alois
Zajíc René
 
 
Kubík Josef
Šíblová Sára
 
 
996  3010
2.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Poulík Jan
Křivka Štěpán
 
 
7-8910 3120
3.Švejda AloisKubík Josef9910  3030
4.Zajíc RenéPoulík Jan7-966 3140
5.Damborský BohumilŠíblová Sára556  3050
6.Himal TomášKřivka Štěpán238  3060
7.Zajíc RenéKubík Josef477  3070
8.Damborský BohumilPoulík Jan633  3080
9.Himal Tomᚊíblová Sára-9-5-11  0381
10.Švejda AloisKřivka Štěpán225  3091
11.Damborský BohumilKubík Josef2710  30101
12.Himal TomášPoulík Jan610-7-5-323102
13.Švejda AloisŠíblová Sára564  30112
14.Zajíc RenéKřivka Štěpán563  30122
15.Himal TomášKubík Josef-211-11-9 13123
16.Švejda AloisPoulík Jan443  30133
17.Zajíc RenéŠíblová Sára647  30143
18.Damborský BohumilKřivka Štěpán537  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švejda Alois40Kubík Josef13
Zajíc René40Poulík Jan13
Damborský Bohumil40Šíblová Sára13
Himal Tomáš13Křivka Štěpán04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28631:559TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
Halas Pavel st.
Vozdecký Jaromír
 
 
511-8-9-52301
2.Kopecký Jan
Kvěch Jan
 
 
Stejskal Libor
Bedřich Josef
 
 
3-757 3111
3.Čulen VlastimilHalas Pavel st.9-998 3121
4.Kvěch JanStejskal Libor344  3031
5.Kopecký JanBedřich Josef-5-5-8  0332
6.Kolínek VladimírVozdecký Jaromír998  3042
7.Kvěch JanHalas Pavel st.-9-7-11  0343
8.Kopecký JanStejskal Libor175  3053
9.Kolínek VladimírBedřich Josef-8557 3163
10.Čulen VlastimilVozdecký Jaromír-7-896-92364
11.Kopecký JanHalas Pavel st.12-8-9-5 1365
12.Kolínek VladimírStejskal Libor1111  3075
13.Čulen VlastimilBedřich Josef-77-6883285
14.Kvěch JanVozdecký Jaromír10-2-7-4 1386
15.Kolínek VladimírHalas Pavel st.-8-9-6  0387
16.Čulen VlastimilStejskal Libor754  3097
17.Kvěch JanBedřich Josef482  30107
18.Kopecký JanVozdecký Jaromír8-4-45932117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čulen Vlastimil31Halas Pavel st.31
Kvěch Jan22Stejskal Libor04
Kopecký Jan22Bedřich Josef13
Kolínek Vladimír31Vozdecký Jaromír22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:40471:600Moravan Lednice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčiřík Stanislav
Kováč Martin
 
 
Měřínský Jiří
Gregor Miroslav
 
 
-2-4-6  0301
2.Morc Zbyněk
Růžičková Natálie
 
 
Hejmala Karel
Hruška Vlastimil
 
 
-6-4-9  0302
3.Kováč MartinMěřínský Jiří-4-8-4  0303
4.Morc ZbyněkHejmala Karel-5-4-4  0304
5.Krejčiřík StanislavGregor Miroslav-4967 3114
6.Růžičková NatálieHruška Vlastimil1673  3024
7.Morc ZbyněkMěřínský Jiří-8-5-9  0325
8.Krejčiřík StanislavHejmala Karel695  3035
9.Růžičková NatálieGregor Miroslav-59-88-102336
10.Kováč MartinHruška Vlastimil8-7-8-2 1337
11.Krejčiřík StanislavMěřínský Jiří885  3047
12.Růžičková NatálieHejmala Karel-88-6-4 1348
13.Kováč MartinGregor Miroslav-4-8-5  0349
14.Morc ZbyněkHruška Vlastimil-416-9-7 13410
15.Růžičková NatálieMěřínský Jiří-2-9-7  03411
16.Kováč MartinHejmala Karel-6-6-5  03412
17.Morc ZbyněkGregor Miroslav-4-12-5  03413
18.Krejčiřík StanislavHruška Vlastimil279  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kováč Martin04Měřínský Jiří31
Morc Zbyněk04Hejmala Karel31
Krejčiřík Stanislav40Gregor Miroslav31
Růžičková Natálie13Hruška Vlastimil22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34614:615nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotňák František ml.
Hos Tomáš
 
 
Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
-56-10883210
2.Pregrt Jiří
Veselý Miroslav
 
 
Hycl David
Mezihorák Aleš
 
 
889  3020
3.Veselý MiroslavŠalášek Jiří-84-4-8 1321
4.Hos TomášSláma Adam44-7-6-152322
5.Novotňák František st.Mezihorák Aleš588  3032
6.Pregrt JiříHycl David7-7-5-9 1333
7.Hos Tomᚊalášek Jiří-9-6-7  0334
8.Novotňák František st.Sláma Adam789  3044
9.Pregrt JiříMezihorák Aleš926  3054
10.Veselý MiroslavHycl David-6-5-9  0355
11.Novotňák František st.Šalášek Jiří8-979 3165
12.Pregrt JiříSláma Adam-7-9-6  0366
13.Oujeský MiroslavMezihorák Aleš6-7-5573276
14.Hos TomášHycl David-4-312-7 1377
15.Pregrt JiříŠalášek Jiří-811-9963287
16.Oujeský MiroslavSláma Adam-8-6-9  0388
17.Hos TomášMezihorák Aleš2810  3098
18.Novotňák František st.Hycl David6-9-4-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Miroslav02Šalášek Jiří22
Hos Tomáš13Sláma Adam31
Novotňák František st.31Mezihorák Aleš04
Pregrt Jiří22Hycl David40
Oujeský Miroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38637:668TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Goliáš Petr
Němeček Miloš
 
 
Rišnovský Robert
Matyáš Ivo
 
 
678  3010
2.Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
Vacula Karel
Libenský Svatoslav
 
 
-9118-5-52311
3.Hanuš MichalVacula Karel-59106 3121
4.Mrkvica AlešRišnovský Robert5-667 3131
5.Němeček MilošLibenský Svatoslav-9-78-12 1332
6.Goliáš PetrMatyáš Ivo-9953 3142
7.Mrkvica AlešVacula Karel-4-6-3  0343
8.Němeček MilošRišnovský Robert-3-68-7 1344
9.Goliáš PetrLibenský Svatoslav7-5513 3154
10.Hanuš MichalMatyáš Ivo-5-69-7 1355
11.Němeček MilošVacula Karel-86-4-6 1356
12.Goliáš PetrRišnovský Robert9-699 3166
13.Hanuš MichalLibenský Svatoslav46-117 3176
14.Mrkvica AlešMatyáš Ivo5-98-3-92377
15.Goliáš PetrVacula Karel-4-9-8  0378
16.Hanuš MichalRišnovský Robert10-8-96-72379
17.Mrkvica AlešLibenský Svatoslav5-63-883289
18.Němeček MilošMatyáš Ivo-7-8-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanuš Michal22Vacula Karel31
Mrkvica Aleš22Rišnovský Robert22
Němeček Miloš04Libenský Svatoslav13
Goliáš Petr31Matyáš Ivo31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:22629:493TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valný Vladimír
Jakubčík František
 
 
Šafařík Václav st.
Citterbard Oldřich
 
 
8-46-793210
2.Prachař Štěpán
Kunický Antonín
 
 
Hruška Jaroslav st.
Frömmel Zdeněk
 
 
967  3020
3.Prachař ŠtěpánFrömmel Zdeněk955  3030
4.Valný VladimírŠafařík Václav st.-10337 3140
5.Kunický AntonínHruška Jaroslav st.-945-893250
6.Jakubčík FrantišekCitterbard Oldřich8-107-10-82351
7.Valný VladimírFrömmel Zdeněk765  3061
8.Kunický AntonínŠafařík Václav st.-610-5-7 1362
9.Jakubčík FrantišekHruška Jaroslav st.6113  3072
10.Prachař ŠtěpánCitterbard Oldřich7-139-973282
11.Ševela FrantišekFrömmel Zdeněk-7-2-2  0383
12.Jakubčík FrantišekŠafařík Václav st.-5-11-4  0384
13.Prachař ŠtěpánHruška Jaroslav st.4810  3094
14.Valný VladimírCitterbard Oldřich785  30104
15.Jakubčík FrantišekFrömmel Zdeněk-8-9-9  03105
16.Prachař ŠtěpánŠafařík Václav st.WO    30115
17.Valný VladimírHruška Jaroslav st.766  30125
18.Ševela FrantišekCitterbard OldřichWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prachař Štěpán30Frömmel Zdeněk22
Valný Vladimír40Šafařík Václav st.21
Kunický Antonín11Hruška Jaroslav st.04
Jakubčík František13Citterbard Oldřich12
Ševela František01   
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy