Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:39586:648TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetana Jaroslav
Hruška Jaroslav st.
 
 
Damborský Bohumil
Svojanovský Ladislav
 
 
-10-3-8  0301
2.Šafařík Václav st.
Citterbard Oldřich
 
 
Zajíc René
Švejda Alois
 
 
-6-8-7  0302
3.Smetana JaroslavZajíc René-898-3-72303
4.Šafařík Václav st.Damborský Bohumil6-3-5-8 1304
5.Citterbard OldřichŠvejda Alois118-10-6-72305
6.Hruška Jaroslav st.Svojanovský Ladislav878  3015
7.Šafařík Václav st.Zajíc René-8-7-8  0316
8.Citterbard OldřichDamborský Bohumil-86-7-4 1317
9.Hruška Jaroslav st.Švejda Alois-7-8-4  0318
10.Smetana JaroslavSvojanovský Ladislav89-2-10-92319
11.Citterbard OldřichZajíc René896  3029
12.Hruška Jaroslav st.Damborský Bohumil-7-5-5  03210
13.Smetana JaroslavŠvejda Alois78-8-101032310
14.Šafařík Václav st.Svojanovský Ladislav74-92 31410
15.Hruška Jaroslav st.Zajíc René48-6-6-523411
16.Smetana JaroslavDamborský Bohumil8-9-5-6 13412
17.Šafařík Václav st.Švejda Alois8118  30512
18.Citterbard OldřichSvojanovský Ladislav676  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smetana Jaroslav13Zajíc René31
Šafařík Václav st.22Damborský Bohumil40
Citterbard Oldřich22Švejda Alois22
Hruška Jaroslav st.13Svojanovský Ladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna MoutniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29643:615TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Libenský Svatoslav
Matyáš Ivo
 
 
Prachař Štěpán
Krátký Milan
 
 
-6-12-4  0301
2.Vacula Karel
Rišnovský Robert
 
 
Halm Josef
Ševela František
 
 
-10526 3111
3.Rišnovský RobertPrachař Štěpán8-7-11-7 1312
4.Matyáš IvoKrátký Milan-12-4-9  0313
5.Vacula KarelŠevela František8612  3023
6.Libenský SvatoslavHalm Josef8-1178 3133
7.Matyáš IvoPrachař Štěpán-7-4-7  0334
8.Vacula KarelKrátký Milan64-106 3144
9.Libenský SvatoslavŠevela František8-81112 3154
10.Rišnovský RobertHalm Josef-116-69-62355
11.Vacula KarelPrachař Štěpán3-7139 3165
12.Libenský SvatoslavKrátký Milan12-5-11-7 1366
13.Rišnovský RobertŠevela František687  3076
14.Matyáš IvoHalm Josef1288  3086
15.Libenský SvatoslavPrachař Štěpán-5-6-7  0387
16.Rišnovský RobertKrátký Milan9710  3097
17.Matyáš IvoŠevela František-8104-10-92398
18.Vacula KarelHalm Josef678  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rišnovský Robert22Prachař Štěpán31
Matyáš Ivo13Krátký Milan22
Vacula Karel40Ševela František13
Libenský Svatoslav22Halm Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32692:638TJ Sokol Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulica Jaromír
Levčík Miroslav
 
 
Goliáš Petr
Šťastný Pavel
 
 
-88-7473210
2.Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
-78-8-9 1311
3.Sláma AdamGoliáš Petr-6-5-10  0312
4.Levčík MiroslavMrkvica Aleš79-105 3122
5.Ulica JaromírHanuš Michal-9-611-6 1323
6.Šalášek Jiř튝astný Pavel5138  3033
7.Levčík MiroslavGoliáš Petr-68-88-82334
8.Ulica JaromírMrkvica Aleš9-35-9-92335
9.Šalášek JiříHanuš Michal96-48 3145
10.Sláma AdamŠťastný Pavel-10-78963255
11.Ulica JaromírGoliáš Petr6-91112 3165
12.Šalášek JiříMrkvica Aleš4-7610 3175
13.Sláma AdamHanuš Michal-7-11-7  0376
14.Levčík MiroslavŠťastný Pavel3104  3086
15.Šalášek JiříGoliáš Petr6-9126 3196
16.Sláma AdamMrkvica Aleš9-10-119932106
17.Levčík MiroslavHanuš Michal-9-8-4  03107
18.Ulica JaromírŠťastný PavelWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sláma Adam22Goliáš Petr22
Levčík Miroslav22Mrkvica Aleš13
Ulica Jaromír12Hanuš Michal31
Šalášek Jiří40Šťastný Pavel03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:47500:652TJ Sokol Boleradice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tarhaj Josef
Hejmala Karel
 
 
Pregrt Jiří
Veselý Miroslav
 
 
-10474 3110
2.Gregor Miroslav
Kružík David
 
 
Novotňák František ml.
Hos Tomáš
 
 
-10-3-10  0311
3.Gregor MiroslavVeselý Miroslav8-49-7-102312
4.Hejmala KarelPregrt Jiří-97-45-52313
5.Tarhaj JosefHos Tomáš7-8-68-132314
6.Kružík DavidNovotňák František ml.-3-4-5  0315
7.Hejmala KarelVeselý Miroslav-7-6-9  0316
8.Tarhaj JosefPregrt Jiří789  3026
9.Kružík DavidHos Tomáš-2-4-9  0327
10.Gregor MiroslavNovotňák František ml.-4-8-6  0328
11.Tarhaj JosefVeselý Miroslav-8764 3138
12.Kružík DavidPregrt Jiří-6-4-2  0339
13.Gregor MiroslavHos Tomáš-7-6-5  03310
14.Hejmala KarelNovotňák František ml.-78-3-5 13311
15.Kružík DavidVeselý Miroslav-9-4-4  03312
16.Gregor MiroslavPregrt Jiří-4-89-6 13313
17.Hejmala KarelHos Tomáš-8-69-10 13314
18.Tarhaj JosefNovotňák František ml.-9-8-7  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gregor Miroslav04Veselý Miroslav31
Hejmala Karel04Pregrt Jiří31
Tarhaj Josef22Hos Tomáš40
Kružík David04Novotňák František ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29622:564Orel Šitbořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Libor
Slavík Jiří
 
 
Cerovská Nikol
Růžičková Natálie
 
 
96-123 3110
2.Halas Pavel st.
Slavík Jakub
 
 
Krejčiřík Stanislav
Kováč Martin
 
 
8106  3020
3.Stejskal LiborCerovská Nikol-8-8-8  0321
4.Halas Pavel st.Růžičková Natálie134  3031
5.Slavík JakubKováč Martin958  3041
6.Slavík JiříKrejčiřík Stanislav-2-98-7 1342
7.Halas Pavel st.Cerovská Nikol41011  3052
8.Slavík JakubRůžičková Natálie5-7-8-9 1353
9.Slavík JiříKováč Martin8114  3063
10.Stejskal LiborKrejčiřík Stanislav86-9-6-62364
11.Slavík JakubCerovská Nikol-10-47-7 1365
12.Slavík JiříRůžičková Natálie75-9-11-82366
13.Stejskal LiborKováč Martin65-86 3176
14.Halas Pavel st.Krejčiřík Stanislav-1137-1093286
15.Slavík OndřejCerovská Nikol-6-4-5  0387
16.Stejskal LiborRůžičková Natálie8-174 3197
17.Halas Pavel st.Kováč Martin762  30107
18.Slavík JakubKrejčiřík Stanislav-8-7-1  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stejskal Libor22Cerovská Nikol31
Halas Pavel st.40Růžičková Natálie22
Slavík Jakub13Kováč Martin04
Slavík Jiří12Krejčiřík Stanislav31
Slavík Ondřej01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1722:52592:753TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří ml.
Kubík Josef
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
-9-11-9  0301
2.Hoch Vítek
Šíblová Sára
 
 
Kopecký Jan
Kvěch Jan
 
 
-7-88-8 1302
3.Soukal Jiří ml.Čulen Vlastimil-899-8-132303
4.Hoch VítekKvěch Jan-45-6-8 1304
5.Kubík JosefKopecký Jan-7-777-62305
6.Šíblová SáraKolínek Vladimír6-4-4-10 1306
7.Hoch VítekČulen Vlastimil9-5-810-112307
8.Kubík JosefKvěch Jan97-85 3117
9.Šíblová SáraKopecký Jan-8-43-4 1318
10.Soukal Jiří ml.Kolínek Vladimír-2-7-7  0319
11.Kubík JosefČulen Vlastimil-5-4-6  03110
12.Šíblová SáraKvěch Jan10-7-7-9 13111
13.Soukal Jiří ml.Kopecký Jan7-35-4-323112
14.Hoch VítekKolínek Vladimír-5-5-7  03113
15.Šíblová SáraČulen Vlastimil-137-6-3 13114
16.Soukal Jiří ml.Kvěch Jan-8812-1-323115
17.Hoch VítekKopecký Jan-8-105-7 13116
18.Kubík JosefKolínek Vladimír-7910-6-623117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukal Jiří ml.04Čulen Vlastimil40
Hoch Vítek04Kvěch Jan31
Kubík Josef13Kopecký Jan40
Šíblová Sára04Kolínek Vladimír40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy