Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST v ZŠ Drnholec nebo kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:27695:593TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
657  3010
2.Švejda Alois
Zajíc René
 
 
Kvěch Jan
Smejkal Oldřich
 
 
5-4125 3120
3.Himal TomášČulen Vlastimil-10-69-8 1321
4.Švejda AloisKvěch Jan8-9-64-32322
5.Zajíc RenéSmejkal Oldřich10-955 3132
6.Damborský BohumilKolínek Vladimír-9794 3142
7.Švejda AloisČulen Vlastimil-97-6-8 1343
8.Zajíc RenéKvěch Jan-9-1386-92344
9.Damborský BohumilSmejkal Oldřich742  3054
10.Himal TomášKolínek Vladimír-471214 3164
11.Zajíc RenéČulen Vlastimil-116-103-72365
12.Damborský BohumilKvěch Jan925  3075
13.Himal TomášSmejkal Oldřich968  3085
14.Švejda AloisKolínek Vladimír-2-8-9  0386
15.Damborský BohumilČulen Vlastimil2211  3096
16.Himal TomášKvěch Jan-612-57-62397
17.Švejda AloisSmejkal Oldřich-1067-81032107
18.Zajíc RenéKolínek Vladimír392  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Himal Tomáš22Čulen Vlastimil31
Švejda Alois13Kvěch Jan31
Zajíc René22Smejkal Oldřich04
Damborský Bohumil40Kolínek Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1715:53482:704TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčiřík Stanislav
Kováč Martin
 
 
Soukal Jiří ml.
Poulík Jan
 
 
-5-6-5  0301
2.Fabikovič Daniel
Růžičková Natálie
 
 
Kubík Josef
Hoch Vítek
 
 
-6-4-2  0302
3.Kováč MartinSoukal Jiří ml.-3-4-5  0303
4.Krejčiřík StanislavKubík Josef6-4-105-32304
5.Fabikovič DanielHoch Vítek9-10-3-7 1305
6.Růžičková NatáliePoulík Jan-6-7-12  0306
7.Krejčiřík StanislavSoukal Jiří ml.-10-7610-82307
8.Fabikovič DanielKubík Josef8-6-77-52308
9.Růžičková NatálieHoch Vítek8-511-1-92309
10.Kováč MartinPoulík Jan-5-2-6  03010
11.Fabikovič DanielSoukal Jiří ml.-8-5-4  03011
12.Růžičková NatálieKubík Josef-8-4-10  03012
13.Kováč MartinHoch Vítek-6-2-3  03013
14.Krejčiřík StanislavPoulík Jan8-8-7-6 13014
15.Růžičková NatálieSoukal Jiří ml.-2-2-9  03015
16.Kováč MartinKubík Josef-779-7-623016
17.Krejčiřík StanislavHoch Vítek-96-86732116
18.Fabikovič DanielPoulík Jan-10-6-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kováč Martin04Soukal Jiří ml.40
Krejčiřík Stanislav13Kubík Josef40
Fabikovič Daniel04Hoch Vítek31
Růžičková Natálie04Poulík Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25601:575TJ Sokol Boleradice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pregrt Jiří
Oujeský Miroslav
 
 
Halas Pavel st.
Vozdecký Jaromír
 
 
-19-4-5 1301
2.Novotňák František ml.
Hos Tomáš
 
 
Slavík Jakub
Slavík Jiří
 
 
9812  3011
3.Pregrt JiříSlavík Jiří8-78-173221
4.Hos TomášVozdecký Jaromír-4-87-13 1322
5.Novotňák František st.Halas Pavel st.98-87 3132
6.Oujeský MiroslavSlavík Jakub74-89 3142
7.Hos TomášSlavík Jiří996  3052
8.Novotňák František st.Vozdecký Jaromír85-69 3162
9.Oujeský MiroslavHalas Pavel st.-6-6-5  0363
10.Pregrt JiříSlavík Jakub685  3073
11.Novotňák František st.Slavík Jiří854  3083
12.Oujeský MiroslavVozdecký Jaromír-8-610-6 1384
13.Pregrt JiříHalas Pavel st.-5-9-4  0385
14.Hos TomášSlavík Jakub657  3095
15.Oujeský MiroslavSlavík Jiří687  30105
16.Pregrt JiříVozdecký Jaromír8-9-6-9 13106
17.Hos TomášHalas Pavel st.8-7-69732116
18.Novotňák František st.Slavík Ondřej768  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pregrt Jiří22Slavík Jiří04
Hos Tomáš31Vozdecký Jaromír31
Novotňák František st.40Halas Pavel st.22
Oujeský Miroslav22Slavík Jakub03
   Slavík Ondřej01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:24612:526TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Goliáš Petr
Němeček Miloš
 
 
Jelínek Jaromír
Loukota Zdeněk ml.
 
 
367  3010
2.Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
Bobrzyk David
Hruška Vlastimil
 
 
566  3020
3.Hanuš MichalLoukota Zdeněk ml.-11867 3130
4.Mrkvica AlešJelínek Jaromír666  3040
5.Němeček MilošHruška Vlastimil6-76-3-52341
6.Goliáš PetrBobrzyk David-9-47-6 1342
7.Mrkvica AlešLoukota Zdeněk ml.488  3052
8.Němeček MilošJelínek Jaromír-84-9-8 1353
9.Goliáš PetrHruška Vlastimil254  3063
10.Hanuš MichalBobrzyk David5-6-8-6 1364
11.Šťastný PavelGregor Miroslav9108  3074
12.Goliáš PetrJelínek Jaromír3-7-11863284
13.Hanuš MichalHruška Vlastimil1186  3094
14.Mrkvica AlešBobrzyk David-14-7-6  0395
15.Goliáš PetrGregor Miroslav2610  30105
16.Hanuš MichalJelínek Jaromír7-7-9-1 13106
17.Mrkvica AlešHruška Vlastimil685  30116
18.Šťastný PavelBobrzyk David-99-7-0 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanuš Michal22Loukota Zdeněk ml.02
Mrkvica Aleš31Jelínek Jaromír22
Němeček Miloš02Hruška Vlastimil13
Goliáš Petr31Bobrzyk David40
Šťastný Pavel11Gregor Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29677:577TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valný Vladimír
Jakubčík František
 
 
Hycl David
Levčík Miroslav
 
 
-9-899-82301
2.Prachař Štěpán
Kunický Antonín
 
 
Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
4811  3011
3.Jakubčík FrantišekŠalášek Jiří-91-37-62312
4.Galousek IvoSláma Adam137  3022
5.Valný VladimírHycl David3-5-5-10 1323
6.Prachař ŠtěpánLevčík Miroslav93-69 3133
7.Galousek IvoŠalášek Jiří345  3043
8.Valný VladimírSláma Adam668  3053
9.Prachař ŠtěpánHycl David-7-8-12  0354
10.Jakubčík FrantišekLevčík Miroslav-8-8-9  0355
11.Valný VladimírŠalášek Jiří-433-1093265
12.Prachař ŠtěpánSláma Adam104-5-683275
13.Jakubčík FrantišekHycl David-109-76-142376
14.Galousek IvoLevčík Miroslav565  3086
15.Prachař ŠtěpánŠalášek Jiří-98-7-6 1387
16.Jakubčík FrantišekSláma Adam64-84 3197
17.Galousek IvoHycl David567  30107
18.Valný VladimírLevčík Miroslav-78-97832117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jakubčík František13Šalášek Jiří22
Galousek Ivo40Sláma Adam04
Valný Vladimír31Hycl David31
Prachař Štěpán22Levčík Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:22717:595TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetana Jaroslav
Hruška Jaroslav st.
 
 
Vacula Karel
Rišnovský Robert
 
 
-896-10-112301
2.Šafařík Václav st.
Citterbard Oldřich
 
 
Libenský Svatoslav
Vlach Radomír
 
 
758  3011
3.Smetana JaroslavVacula Karel8-864 3121
4.Šafařík Václav st.Rišnovský Robert-8-9148-92322
5.Citterbard OldřichLibenský Svatoslav6710  3032
6.Hruška Jaroslav st.Vlach Radomír875  3042
7.Šafařík Václav st.Vacula Karel886  3052
8.Citterbard OldřichRišnovský Robert577  3062
9.Hruška Jaroslav st.Libenský Svatoslav-866-8-92363
10.Smetana JaroslavVlach Radomír-810-6843273
11.Citterbard OldřichVacula Karel-8678 3183
12.Hruška Jaroslav st.Rišnovský Robert-8-9-9  0384
13.Smetana JaroslavLibenský Svatoslav8-8-97-92385
14.Šafařík Václav st.Vlach Radomír865  3095
15.Hruška Jaroslav st.Vacula Karel9129  30105
16.Smetana JaroslavRišnovský Robert-7-10109832115
17.Šafařík Václav st.Libenský Svatoslav-81179 31125
18.Citterbard OldřichVlach Radomír737  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smetana Jaroslav31Vacula Karel04
Šafařík Václav st.31Rišnovský Robert22
Citterbard Oldřich40Libenský Svatoslav22
Hruška Jaroslav st.22Vlach Radomír04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy