Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST v ZŠ Drnholec nebo kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11637:382TJ Jevišovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Švejda Alois
 
 
Morc Dominik
Kováč Martin
 
 
176  3010
2.Svojanovský Ladislav
Himal Tomáš
 
 
Morc Zbyněk
Morc Petr
 
 
-88107 3120
3.Svojanovský LadislavMorc Dominik-11637 3130
4.Himal TomášKováč Martin434  3040
5.Švejda AloisMorc Petr576  3050
6.Zajíc RenéMorc Zbyněk777  3060
7.Himal TomášMorc Dominik88-7-9-92361
8.Švejda AloisKováč Martin566  3071
9.Zajíc RenéMorc Petr114  3081
10.Svojanovský LadislavMorc Zbyněk49-86 3191
11.Švejda AloisMorc Dominik737  30101
12.Zajíc RenéKováč Martin063  30111
13.Svojanovský LadislavMorc Petr053  30121
14.Himal TomášMorc Zbyněk-8-3-8  03122
15.Zajíc RenéMorc Dominik574  30132
16.Svojanovský LadislavKováč Martin632  30142
17.Himal TomášMorc Petr7-79-8832152
18.Švejda AloisMorc Zbyněk308  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svojanovský Ladislav40Morc Dominik13
Himal Tomáš22Kováč Martin04
Švejda Alois40Morc Petr04
Zajíc René40Morc Zbyněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1123:34372:545TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotňák František ml.
Hos Tomáš
 
 
Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
-6-7-5  0301
2.Pregrt Jiří
 
 
Kopecký Jan
Kopecký Jaroslav
 
 
WO    0302
3.Hos TomášČulen Vlastimil-68-7-5 1303
4.Pregrt JiříKolínek Vladimír8-7-8-6 1304
5.Novotňák František ml.Kopecký Jaroslav698  3014
6.Kopecký JanWO    0315
7.Pregrt JiříČulen Vlastimil-8-6-7  0316
8.Novotňák František ml.Kolínek Vladimír-7-6-5  0317
9.Kopecký JaroslavWO    0318
10.Hos TomášKopecký Jan76-69 3128
11.Novotňák František ml.Čulen Vlastimil678  3038
12.Kolínek VladimírWO    0339
13.Hos TomášKopecký Jaroslav967  3049
14.Pregrt JiříKopecký Jan878  3059
15.Čulen VlastimilWO    03510
16.Hos TomášKolínek Vladimír-6-4-7  03511
17.Pregrt JiříKopecký Jaroslav876  30611
18.Novotňák František ml.Kopecký Jan689  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hos Tomáš22Čulen Vlastimil21
Pregrt Jiří22Kolínek Vladimír30
Novotňák František ml.31Kopecký Jaroslav03
   Kopecký Jan03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21650:556TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
Kubík Josef
Poulík Jan
 
 
98-23 3110
2.Goliáš Petr
Šťastný Pavel
 
 
Hoch Vítek
Šíblová Sára
 
 
5118  3020
3.Šťastný PavelPoulík Jan-911-710-62321
4.Mrkvica AlešKubík Josef-5-7-6  0322
5.Hanuš MichalHoch Vítek35-614 3132
6.Goliáš PetrŠíblová Sára883  3042
7.Mrkvica AlešPoulík Jan3-78-8103252
8.Hanuš MichalKubík Josef12-9-9-6 1353
9.Goliáš PetrHoch Vítek954  3063
10.Šťastný PavelŠíblová Sára234  3073
11.Hanuš MichalPoulík Jan10-9-91223283
12.Goliáš PetrKubík Josef9811  3093
13.Šťastný PavelHoch Vítek387  30103
14.Mrkvica AlešŠíblová Sára694  30113
15.Goliáš PetrPoulík Jan-10745 31123
16.Šťastný PavelKubík Josef-0-0-0  03124
17.Mrkvica AlešHoch Vítek998  30134
18.Hanuš MichalŠíblová Sára10-9-910732144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Pavel22Poulík Jan13
Mrkvica Aleš31Kubík Josef31
Hanuš Michal31Hoch Vítek04
Goliáš Petr40Šíblová Sára04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23619:514TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galousek Ivo
Jakubčík František
 
 
Halas Pavel st.
Vozdecký Jaromír
 
 
278  3010
2.Kunický Antonín
Prachař Štěpán
 
 
Vokál Radek
Novotný Pavel
 
 
-6837 3120
3.Jakubčík FrantišekHalas Pavel st.10-4-7-10 1321
4.Galousek IvoNovotný Pavel638  3031
5.Valný VladimírVokál Radek-9189 3141
6.Prachař ŠtěpánVozdecký Jaromír9-8710 3151
7.Galousek IvoHalas Pavel st.86-96 3161
8.Valný VladimírNovotný Pavel-511-9-3 1362
9.Prachař ŠtěpánVokál Radek776  3072
10.Jakubčík FrantišekVozdecký Jaromír-6-98-8 1373
11.Krátký MilanHalas Pavel st.-7-4-6  0374
12.Prachař ŠtěpánNovotný Pavel-4115-9-102375
13.Jakubčík FrantišekVokál Radek732  3085
14.Galousek IvoVozdecký Jaromír557  3095
15.Prachař ŠtěpánHalas Pavel st.787  30105
16.Jakubčík FrantišekNovotný Pavel9-544 31115
17.Galousek IvoVokál Radek234  30125
18.Krátký MilanVozdecký Jaromír-10-9-5  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jakubčík František22Halas Pavel st.22
Galousek Ivo40Novotný Pavel22
Valný Vladimír11Vokál Radek04
Prachař Štěpán31Vozdecký Jaromír22
Krátký Milan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:25635:522TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetana Jaroslav
Mrhal Zdeněk
 
 
Bobrzyk David
Dostál Ladislav
 
 
8-6-49-52301
2.Citterbard Oldřich
Frömmel Zdeněk
 
 
Juras Oldřich
Jelínek Jaromír
 
 
678  3011
3.Frömmel ZdeněkBobrzyk David-6-5-10  0312
4.Smetana JaroslavDostál Ladislav456  3022
5.Citterbard OldřichJelínek Jaromír866  3032
6.Mrhal ZdeněkJuras Oldřich813-6-7-112333
7.Smetana JaroslavBobrzyk David-6-5-8  0334
8.Citterbard OldřichDostál LadislavWO    3044
9.Mrhal ZdeněkJelínek Jaromír8-910-11-92345
10.Frömmel ZdeněkJuras Oldřich6-7-4983255
11.Citterbard OldřichBobrzyk David-810-9-6 1356
12.Mrhal ZdeněkDostál LadislavWO    3066
13.Frömmel ZdeněkJelínek Jaromír898  3076
14.Smetana JaroslavJuras Oldřich6-868 3186
15.Mrhal ZdeněkBobrzyk David8-6-6-7 1387
16.Frömmel ZdeněkDostál LadislavWO    3097
17.Smetana JaroslavJelínek Jaromír8-967 31107
18.Citterbard OldřichJuras Oldřich878  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frömmel Zdeněk21Bobrzyk David40
Smetana Jaroslav31Dostál Ladislav01
Citterbard Oldřich21Jelínek Jaromír13
Mrhal Zdeněk03Juras Oldřich13
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37645:669nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacula Karel
Slabyhoudek Václav
 
 
Hycl David
Ulica Jaromír
 
 
-9-2-6  0301
2.Libenský Svatoslav
Matyáš Ivo
 
 
Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
-87115 3111
3.Matyáš IvoHycl David6-49-7-62312
4.Slabyhoudek VáclavŠalášek Jiří-4-4-2  0313
5.Libenský SvatoslavSláma Adam10-85-5123223
6.Vacula KarelUlica Jaromír-7-96863233
7.Slabyhoudek VáclavHycl David-3-7-8  0334
8.Libenský SvatoslavŠalášek Jiří-6-10-7  0335
9.Vacula KarelSláma Adam553  3045
10.Matyáš IvoUlica Jaromír94-144 3155
11.Libenský SvatoslavHycl David10-7-7-7 1356
12.Vacula KarelŠalášek Jiří129-124 3166
13.Matyáš IvoSláma Adam-9-86453276
14.Slabyhoudek VáclavUlica Jaromír-10-7-6  0377
15.Vacula KarelHycl David-11121011 3187
16.Matyáš IvoŠalášek Jiří-810-6-9 1388
17.Slabyhoudek VáclavSláma Adam8106  3098
18.Libenský SvatoslavUlica Jaromír99-8-9-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matyáš Ivo22Hycl David31
Slabyhoudek Václav13Šalášek Jiří31
Libenský Svatoslav13Sláma Adam04
Vacula Karel40Ulica Jaromír22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy