Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38598:664TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínek Zdeněk
Hoffmann Dušan
 
 
Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
11-0-69-112301
2.Matula Arnošt
Smejkal Oldřich
 
 
Hrabec Lukáš
Blažek Petr
 
 
8-696 3111
3.Kolínek ZdeněkSvoboda Aleš-59-2-7 1312
4.Matula ArnoštRyšavý Luděk-8-5-7  0313
5.Hoffmann DušanHrabec Lukáš-878-3-82314
6.Smejkal OldřichBlažek Petr8810  3024
7.Matula ArnoštSvoboda Aleš-8-4-2  0325
8.Hoffmann DušanRyšavý Luděk-9-9-7  0326
9.Smejkal OldřichHrabec Lukáš-974-873236
10.Kolínek ZdeněkBlažek Petr598  3046
11.Hoffmann DušanSvoboda Aleš-5-1-9  0347
12.Smejkal OldřichRyšavý Luděk-6-6-7  0348
13.Kolínek ZdeněkHrabec Lukáš68-8-893258
14.Matula ArnoštBlažek Petr1088  3068
15.Smejkal OldřichSvoboda Aleš-5-6-7  0369
16.Kolínek ZdeněkRyšavý Luděk-899-9103279
17.Matula ArnoštHrabec Lukáš8-7910 3189
18.Hoffmann DušanBlažek Petr-622-12-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolínek Zdeněk31Svoboda Aleš40
Matula Arnošt22Ryšavý Luděk31
Hoffmann Dušan04Hrabec Lukáš13
Smejkal Oldřich22Blažek Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Šakvice, Hlavní 53Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:13638:395TJ Sokol Šakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubčík Roman
Smutek Pavel
 
 
Novotný Pavel
Strouhal Jiří
 
 
8-91010 3110
2.Šmíd Zdeněk
Charoušek Richard
 
 
Rubeš Jakub
 
 
WO    3020
3.Jakubčík RomanStrouhal Jiří789  3030
4.Charoušek RichardNovotný Pavel578  3040
5.Šmíd ZdeněkRubeš Jakub76-115 3150
6.Smutek PavelWO    3060
7.Charoušek RichardStrouhal Jiří960  3070
8.Šmíd ZdeněkNovotný Pavel-7-6-11  0371
9.Smutek PavelRubeš Jakub899  3081
10.Jakubčík RomanWO    3091
11.Šmíd ZdeněkStrouhal Jiří-58-9-6 1392
12.Smutek PavelNovotný Pavel-9-789-102393
13.Jakubčík RomanRubeš Jakub978  30103
14.Charoušek RichardWO    30113
15.Smutek PavelStrouhal Jiří-98107 31123
16.Jakubčík RomanNovotný Pavel108-79 31133
17.Charoušek RichardRubeš Jakub645  30143
18.Šmíd ZdeněkWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jakubčík Roman30Strouhal Jiří13
Charoušek Richard30Novotný Pavel22
Šmíd Zdeněk12Rubeš Jakub04
Smutek Pavel21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1510:48328:618TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čechmánek Matěj
Čechmánková Dominika
 
 
Krátký Milan
Lossel Martin
 
 
-1-1-1  0301
2.Fabikovič Daniel
Vašíčková Martina
 
 
Halm Josef
Ševela František
 
 
-8-8-4  0302
3.Vašíčková MartinaKrátký Milan-2-6-3  0303
4.Čechmánek MatějLossel Martin-1-1-3  0304
5.Čechmánková DominikaHalm Josef-3-5-7  0305
6.Fabikovič DanielŠevela František10912  3015
7.Čechmánek MatějKrátký Milan-5-2-7  0316
8.Čechmánková DominikaLossel Martin-5-2-5  0317
9.Fabikovič DanielHalm Josef-4-9-5  0318
10.Vašíčková MartinaŠevela František-6-9-2  0319
11.Čechmánková DominikaKrátký Milan-3-3-2  03110
12.Fabikovič DanielLossel Martin69-36 31210
13.Vašíčková MartinaHalm Josef-1-6-7  03211
14.Čechmánek MatějŠevela František-1-2-1  03212
15.Fabikovič DanielKrátký Milan8-7-88932312
16.Vašíčková MartinaLossel Martin11-9-8-11 13313
17.Čechmánek MatějHalm Josef-3-3-6  03314
18.Čechmánková DominikaŠevela František-5-5-3  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vašíčková Martina04Krátký Milan31
Čechmánek Matěj04Lossel Martin31
Čechmánková Dominika04Halm Josef40
Fabikovič Daniel31Ševela František31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:31578:586TJ Agrotec Hustopeče D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ebach Petr
Preiss Marian
 
 
Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
-9-10-7  0301
2.Kuchař Pavel
Šubík Jiří
 
 
Sláma Adam
Suský Josef
 
 
5106  3011
3.Šubík JiříSuský Josef-6-10-9  0312
4.Ebach PetrBlaško Květoslav-7-7-8  0313
5.Preiss MarianSláma Adam6-787 3123
6.Kuchař PavelStávek Josef-610-5683233
7.Ebach PetrSuský Josef-9-109-4 1334
8.Preiss MarianBlaško Květoslav879  3044
9.Kuchař PavelSláma Adam6-12811 3154
10.Šubík JiříStávek Josef-87-7-6 1355
11.Preiss MarianSuský Josef68-139 3165
12.Kuchař PavelBlaško Květoslav-91194 3175
13.Šubík JiříSláma Adam-3-7-6  0376
14.Ebach PetrStávek Josef646  3086
15.Kuchař PavelSuský Josef5411  3096
16.Šubík JiříBlaško Květoslav-6-8-6  0397
17.Ebach PetrSláma Adam45-138 31107
18.Preiss MarianStávek Josef-0-0-0  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubík Jiří04Suský Josef22
Ebach Petr22Blaško Květoslav22
Preiss Marian31Sláma Adam13
Kuchař Pavel40Stávek Josef22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy