Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21680:559TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
Gregor Miroslav
Loukota Zdeněk ml.
 
 
365  3010
2.Suský Josef
Stávek Filip
 
 
Hejmala Karel
Hruška Vlastimil
 
 
774  3020
3.Suský JosefGregor Miroslav106-9-883230
4.Stávek FilipLoukota Zdeněk ml.477  3040
5.Stávek JosefHruška Vlastimil-4-9911-52341
6.Blaško KvětoslavHejmala Karel-6388 3151
7.Stávek FilipGregor Miroslav6-696 3161
8.Stávek JosefLoukota Zdeněk ml.867  3071
9.Blaško KvětoslavHruška Vlastimil76-710 3181
10.Suský JosefHejmala Karel-7-157893291
11.Stávek JosefGregor Miroslav65-10-9-92392
12.Blaško KvětoslavLoukota Zdeněk ml.541  30102
13.Suský JosefHruška Vlastimil6911  30112
14.Stávek FilipHejmala Karel-11-69-6 13113
15.Blaško KvětoslavGregor Miroslav987  30123
16.Suský JosefLoukota Zdeněk ml.482  30133
17.Stávek FilipHruška Vlastimil10-67-4632143
18.Stávek JosefHejmala Karel-9-4-6  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suský Josef40Gregor Miroslav13
Stávek Filip31Loukota Zdeněk ml.04
Stávek Josef13Hruška Vlastimil13
Blaško Květoslav40Hejmala Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:23625:584TJ Agrotec Hustopeče D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleskač Pavel
Preiss Marian
 
 
Jakubčík František
Krátký Milan
 
 
512-7-673210
2.Blažek Jiří
Ebach Petr
 
 
Halm Josef
Ševela František
 
 
8106  3020
3.Preiss MarianKrátký Milan979  3030
4.Blažek JiříJakubčík František859  3040
5.Ebach PetrHalm Josef963  3050
6.Pleskač PavelŠevela František-6710-6-82351
7.Blažek JiříKrátký Milan678  3061
8.Ebach PetrJakubčík František-9-69-7 1362
9.Pleskač PavelHalm Josef-7-1017-6 1363
10.Preiss MarianŠevela František696  3073
11.Ebach PetrKrátký Milan9610  3083
12.Pleskač PavelJakubčík František9-68-8-72384
13.Preiss MarianHalm Josef8-487 3194
14.Blažek JiříŠevela František-2978 31104
15.Pleskač PavelKrátký Milan-10-2-6  03105
16.Preiss MarianJakubčík František-5-7-8  03106
17.Blažek JiříHalm Josef875  30116
18.Ebach PetrŠevela František97-66 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Preiss Marian31Krátký Milan13
Blažek Jiří40Jakubčík František31
Ebach Petr31Halm Josef13
Pleskač Pavel04Ševela František13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:24660:544TJ Sokol Křepice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Pavel
Strouhal Jiří
 
 
Bruckner Tomáš
Fabikovič Daniel
 
 
7-8-9153210
2.Zach Tomáš
Rubeš Jakub
 
 
Kováč Martin
Jaroš Tomáš
 
 
426  3020
3.Novotný PavelBruckner Tomáš-38-7373230
4.Strouhal JiříFabikovič Daniel928  3040
5.Zach TomášJaroš Tomáš766  3050
6.Rubeš JakubKováč Martin6-846 3160
7.Strouhal JiříBruckner Tomáš-8107-9-92361
8.Zach TomášFabikovič Daniel-264-893271
9.Rubeš JakubJaroš Tomáš443  3081
10.Novotný PavelKováč Martin7167  3091
11.Zach TomášBruckner Tomáš-9-8-11  0392
12.Rubeš JakubFabikovič Daniel9-68-9732102
13.Novotný PavelJaroš Tomáš357  30112
14.Strouhal JiříKováč Martin-51339 31122
15.Rubeš JakubBruckner Tomáš11-129-10632132
16.Novotný PavelFabikovič Daniel-0-0-0  03133
17.Strouhal JiříJaroš Tomáš334  30143
18.Zach TomášKováč Martin-6-9-6  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Pavel31Bruckner Tomáš22
Strouhal Jiří31Fabikovič Daniel13
Zach Tomáš22Jaroš Tomáš04
Rubeš Jakub40Kováč Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Šakvice, Hlavní 53Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30652:647TJ Sokol Šakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smutek Pavel
Šafařík Václav ml.
 
 
Svoboda Aleš
Pilát Jaroslav
 
 
-13-8-7  0301
2.Jakubčík Roman
Charoušek Richard
 
 
Hrabec Lukáš
Svoboda Petr
 
 
98-103 3111
3.Šmíd ZdeněkPilát Jaroslav-7-5-7  0312
4.Smutek PavelSvoboda Petr8109  3022
5.Charoušek RichardHrabec Lukáš9-12-3-9 1323
6.Jakubčík RomanSvoboda Aleš989  3033
7.Smutek PavelPilát Jaroslav9-87-983243
8.Charoušek RichardSvoboda Petr8-89-10-52344
9.Jakubčík RomanHrabec Lukáš786  3054
10.Šmíd ZdeněkSvoboda Aleš-6-10-9  0355
11.Charoušek RichardPilát Jaroslav12-6-3-7 1356
12.Jakubčík RomanSvoboda Petr978  3066
13.Šafařík Václav ml.Hrabec Lukáš-97109 3176
14.Smutek PavelSvoboda Aleš12-9-10-7 1377
15.Jakubčík RomanPilát Jaroslav9-10910 3187
16.Šafařík Václav ml.Svoboda Petr786  3097
17.Smutek PavelHrabec Lukáš-78-10-9 1398
18.Charoušek RichardSvoboda Aleš89-147 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmíd Zdeněk02Pilát Jaroslav22
Smutek Pavel22Svoboda Petr13
Charoušek Richard13Hrabec Lukáš22
Jakubčík Roman40Svoboda Aleš22
Šafařík Václav ml.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:21684:524TJ Sokol Perná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínek Zdeněk
Matula Arnošt
 
 
Mrhal Zdeněk
Hlávka Stanislav
 
 
-4-62623210
2.Smejkal Oldřich
Hoffmann Dušan
 
 
Frömmel Zdeněk
Lazárik Milan
 
 
624  3020
3.Matula ArnoštLazárik Milan867  3030
4.Kolínek ZdeněkMrhal Zdeněk667  3040
5.Smejkal OldřichFrömmel Zdeněk495  3050
6.Hoffmann DušanHlávka Stanislav9-1195 3160
7.Kolínek ZdeněkLazárik Milan815  3070
8.Smejkal OldřichMrhal Zdeněk-8-8-7  0371
9.Hoffmann DušanFrömmel Zdeněk9-87-8-82372
10.Matula ArnoštHlávka Stanislav-8-65783282
11.Smejkal OldřichLazárik Milan587  3092
12.Hoffmann DušanMrhal Zdeněk-798-9632102
13.Matula ArnoštFrömmel Zdeněk-6199 31112
14.Kolínek ZdeněkHlávka Stanislav5-9210 31122
15.Hoffmann DušanLazárik Milan545  30132
16.Matula ArnoštMrhal Zdeněk6-869 31142
17.Kolínek ZdeněkFrömmel Zdeněk-785-10732152
18.Smejkal OldřichHlávka Stanislav-7-12-9  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matula Arnošt40Lazárik Milan04
Kolínek Zdeněk40Mrhal Zdeněk13
Smejkal Oldřich22Frömmel Zdeněk13
Hoffmann Dušan31Hlávka Stanislav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy