Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1136:41714:730TJ Sokol Perná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregor Miroslav
Hruška Vlastimil
 
 
Matula Arnošt
Kvěch Jan
 
 
-119-67-92301
2.Jelínek Jaromír
Hejmala Karel
 
 
Kolínek Zdeněk
Smejkal Oldřich
 
 
26-89 3111
3.Gregor MiroslavMatula Arnošt-59-8-8 1312
4.Jelínek JaromírKvěch Jan-76-1-3 1313
5.Hejmala KarelKolínek Zdeněk-9-787-82314
6.Hruška VlastimilSmejkal Oldřich825  3024
7.Jelínek JaromírMatula Arnošt9-7510 3134
8.Hejmala KarelKvěch Jan8-779 3144
9.Hruška VlastimilKolínek Zdeněk-87-79-82345
10.Gregor MiroslavSmejkal Oldřich-5-8-8  0346
11.Hejmala KarelMatula Arnošt9-78-8-82347
12.Hruška VlastimilKvěch Jan6-107-1093257
13.Gregor MiroslavKolínek Zdeněk-77-7773267
14.Jelínek JaromírSmejkal Oldřich-12-96-8 1368
15.Hruška VlastimilMatula Arnošt-7910-8-132369
16.Gregor MiroslavKvěch Jan-8-88-5 13610
17.Jelínek JaromírKolínek Zdeněk-9-89-7 13611
18.Hejmala KarelSmejkal Oldřich89-97 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gregor Miroslav13Matula Arnošt31
Jelínek Jaromír13Kvěch Jan22
Hejmala Karel22Kolínek Zdeněk31
Hruška Vlastimil22Smejkal Oldřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:44565:647TJ Sokol Šakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrhal Zdeněk
Hlávka Stanislav
 
 
Jakubčík Roman
Smutek Pavel
 
 
-8-6-9  0301
2.Frömmel Zdeněk
Sedláček Petr
 
 
Šmíd Zdeněk
Šafařík Václav ml.
 
 
-8-5-11  0302
3.Sedláček PetrSmutek Pavel-8-7-6  0303
4.Frömmel ZdeněkJakubčík Roman-8-6-79 1304
5.Hlávka StanislavŠmíd Zdeněk88-99 3114
6.Mrhal ZdeněkŠafařík Václav ml.-89-9-7 1315
7.Frömmel ZdeněkSmutek Pavel-94-79-92316
8.Hlávka StanislavJakubčík Roman-99-8-8 1317
9.Mrhal ZdeněkŠmíd Zdeněk897  3027
10.Sedláček PetrŠafařík Václav ml.-6-7-6  0328
11.Hlávka StanislavSmutek Pavel6-879 3138
12.Mrhal ZdeněkJakubčík Roman-7-8-7  0339
13.Šabata Lukᚊmíd Zdeněk-6-5-6  03310
14.Frömmel ZdeněkŠafařík Václav ml.-93-8-8 13311
15.Mrhal ZdeněkSmutek Pavel7-8-78-923312
16.Šabata LukášJakubčík Roman-9-7-8  03313
17.Frömmel ZdeněkŠmíd Zdeněk988  30413
18.Hlávka StanislavŠafařík Václav ml.-77-8-8 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláček Petr02Smutek Pavel31
Frömmel Zdeněk13Jakubčík Roman40
Hlávka Stanislav22Šmíd Zdeněk13
Mrhal Zdeněk13Šafařík Václav ml.40
Šabata Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:12640:369TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Aleš
Hrabec Lukáš
 
 
Bruckner Tomáš
Kováč Martin
 
 
152  3010
2.Blažek Petr
Blažek David
 
 
Koberová Klára
Jaroš Tomáš
 
 
296  3020
3.Blažek PetrBruckner Tomáš5-4-11-11 1321
4.Hrabec LukášKováč Martin435  3031
5.Svoboda AlešKoberová Klára154  3041
6.Blažek DavidJaroš Tomáš551  3051
7.Hrabec LukášBruckner Tomáš-86-10193261
8.Svoboda AlešKováč Martin577  3071
9.Blažek DavidKoberová Klára428  3081
10.Blažek PetrJaroš Tomáš1143  3091
11.Svoboda AlešBruckner Tomáš-1179-6-92392
12.Blažek DavidKováč Martin555  30102
13.Svoboda PetrKoberová Klára234  30112
14.Hrabec LukášJaroš Tomáš133  30122
15.Blažek DavidBruckner Tomáš-9-8-9  03123
16.Svoboda PetrKováč Martin1012-109 31133
17.Hrabec LukášKoberová Klára133  30143
18.Svoboda AlešJaroš Tomáš455  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Petr11Bruckner Tomáš31
Hrabec Lukáš40Kováč Martin04
Svoboda Aleš31Koberová Klára04
Blažek David31Jaroš Tomáš04
Svoboda Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:29708:639TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Milan
Fidor Marek
 
 
Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
-3-46863210
2.Halm Josef
Ševela František
 
 
Sláma Adam
Stávek Filip
 
 
7-74-453220
3.Krátký MilanBlaško Květoslav8-6-67-62321
4.Halm JosefSláma Adam10108  3031
5.Fidor MarekStávek Filip-4565 3141
6.Ševela FrantišekStávek Josef9-888 3151
7.Halm JosefBlaško Květoslav-8-11810-72352
8.Fidor MarekSláma Adam7-10-11863262
9.Ševela FrantišekStávek Filip1-8-6-8 1363
10.Krátký MilanStávek Josef-8815 3173
11.Fidor MarekBlaško Květoslav-39-9-5 1374
12.Ševela FrantišekSláma Adam673  3084
13.Krátký MilanStávek Filip275  3094
14.Halm JosefStávek Josef-69412 31104
15.Ševela FrantišekBlaško Květoslav-96-8-4 13105
16.Krátký MilanSláma Adam13-8-55732115
17.Halm JosefStávek Filip49-58 31125
18.Fidor MarekStávek Josef-5799 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krátký Milan31Blaško Květoslav40
Halm Josef31Sláma Adam04
Fidor Marek31Stávek Filip13
Ševela František22Stávek Josef04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy