Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32627:596TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halm Josef
Ševela František
 
 
Jelínek Jaromír
Hejmala Karel
 
 
893  3010
2.Fidor Marek
Lossel Martin
 
 
Gregor Miroslav
Hruška Vlastimil
 
 
-84-79-62311
3.Halm JosefGregor Miroslav1064  3021
4.Fidor MarekHruška Vlastimil-33-4-14 1322
5.Lossel MartinHejmala Karel67-83 3132
6.Ševela FrantišekJelínek Jaromír87-86 3142
7.Fidor MarekGregor Miroslav-9-9-7  0343
8.Lossel MartinHruška Vlastimil-4-7-4  0344
9.Ševela FrantišekHejmala Karel9-9-7653254
10.Halm JosefJelínek Jaromír-11-8-6  0355
11.Lossel MartinGregor Miroslav-7-126-8 1356
12.Ševela FrantišekHruška Vlastimil7-810-093266
13.Halm JosefHejmala Karel955  3076
14.Fidor MarekJelínek Jaromír-63-99-12377
15.Ševela FrantišekGregor Miroslav10-949 3187
16.Halm JosefHruška Vlastimil674  3097
17.Fidor MarekHejmala Karel-8-7-7  0398
18.Lossel MartinJelínek Jaromír-7468 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halm Josef31Gregor Miroslav22
Fidor Marek04Hruška Vlastimil22
Lossel Martin22Hejmala Karel13
Ševela František40Jelínek Jaromír22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32684:664TJ Sokol Křepice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Petr
Strouhal Jiří
 
 
Blaško Květoslav
Stávek Filip
 
 
-89710 3110
2.Zach Tomáš
Rubeš Jakub
 
 
Sláma Adam
Suský Josef
 
 
-9-6107-82311
3.Rubeš JakubBlaško Květoslav-3-9-11  0312
4.Strouhal JiříSuský Josef558  3022
5.Kolář PetrSláma Adam896  3032
6.Zach TomášStávek Filip9-8-7-10 1333
7.Strouhal JiříBlaško Květoslav-108-79-82334
8.Kolář PetrSuský Josef6711  3044
9.Zach TomášSláma Adam8610  3054
10.Rubeš JakubStávek Filip-7-885-82355
11.Kolář PetrBlaško Květoslav897  3065
12.Zach TomášSuský Josef-8-9-7  0366
13.Rubeš JakubSláma Adam78-9-653276
14.Strouhal JiříStávek Filip6-78-9-72377
15.Zach TomášBlaško Květoslav-7-6-5  0378
16.Rubeš JakubSuský Josef8-9710 3188
17.Strouhal JiříSláma Adam99-7-8103298
18.Kolář PetrStávek Filip10-98-7832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rubeš Jakub22Blaško Květoslav31
Strouhal Jiří22Suský Josef13
Kolář Petr40Sláma Adam04
Zach Tomáš13Stávek Filip31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:34463:563nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Pavel
Ebach Petr
 
 
Blažek David
Svoboda Petr
 
 
473  3010
2.Urbánek Michal
 
 
Svoboda Aleš
Hrabec Lukáš
 
 
WO    0311
3.Ebach PetrSvoboda Petr186  3021
4.Kuchař PavelHrabec Lukáš998  3031
5.Urbánek MichalBlažek David-64-6-8 1332
6.Svoboda AlešWO    0333
7.Kuchař PavelSvoboda Petr5-869 3143
8.Urbánek MichalHrabec Lukáš-6-8-5  0344
9.Blažek DavidWO    0345
10.Ebach PetrSvoboda Aleš-95-131073255
11.Urbánek MichalSvoboda Petr-511-5-6 1356
12.Hrabec LukášWO    0357
13.Ebach PetrBlažek David183  3067
14.Kuchař PavelSvoboda Aleš6-12-10883277
15.Svoboda PetrWO    0378
16.Ebach PetrHrabec Lukáš-6928 3188
17.Kuchař PavelBlažek David-9349 3198
18.Urbánek MichalSvoboda Aleš-6-5-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ebach Petr40Svoboda Petr12
Kuchař Pavel40Hrabec Lukáš12
Urbánek Michal04Blažek David12
   Svoboda Aleš12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:175:52300:625TJ Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Radek
Janečka Ondřej
 
 
Frömmel Zdeněk
Mrhal Zdeněk
 
 
9-7-2-8 1301
2.Vašíčková Martina
Koberová Klára
 
 
Sedláček Petr
Lazárik Milan
 
 
-7-5-2  0302
3.Jaroš TomášLazárik Milan-4-4-7  0303
4.Němeček RadekSedláček Petr-2-2-4  0304
5.Koberová KláraMrhal Zdeněk-2-4-4  0305
6.Vašíčková MartinaFrömmel Zdeněk-6-611-2 1306
7.Němeček RadekLazárik Milan-1-4-2  0307
8.Koberová KláraSedláček Petr-2-8-3  0308
9.Vašíčková MartinaMrhal Zdeněk-6-7-4  0309
10.Jaroš TomášFrömmel Zdeněk-3-7-4  03010
11.Koberová KláraLazárik Milan-5-6-5  03011
12.Vašíčková MartinaSedláček Petr611-98 31111
13.Jaroš TomášMrhal Zdeněk-5-4-4  03112
14.Janečka OndřejFrömmel Zdeněk-1-3-2  03113
15.Vašíčková MartinaLazárik Milan-7-4-5  03114
16.Jaroš TomášSedláček Petr-4-17-7  03115
17.Janečka OndřejMrhal Zdeněk-9-2-6  03116
18.Koberová KláraFrömmel Zdeněk-1-4-2  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jaroš Tomáš04Lazárik Milan40
Němeček Radek02Sedláček Petr31
Koberová Klára04Mrhal Zdeněk40
Vašíčková Martina13Frömmel Zdeněk40
Janečka Ondřej02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Šakvice, Hlavní 53Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:28637:501TJ Sokol Šakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smutek Pavel
Šafařík Václav ml.
 
 
Kolínek Zdeněk
Matula Arnošt
 
 
6109  3010
2.Šmíd Zdeněk
Charoušek Richard
 
 
Smejkal Oldřich
 
 
WO    3020
3.Šafařík Václav ml.Smejkal Oldřich78-5-673230
4.Charoušek RichardMatula Arnošt-4-75-4 1331
5.Šmíd ZdeněkKolínek Zdeněk10-12-6-8 1332
6.Smutek PavelWO    3042
7.Charoušek RichardSmejkal Oldřich38-36 3152
8.Šmíd ZdeněkMatula Arnošt9-910-11-72353
9.Smutek PavelKolínek Zdeněk-7-867-92354
10.Šafařík Václav ml.WO    3064
11.Šmíd ZdeněkSmejkal Oldřich910-109 3174
12.Smutek PavelMatula Arnošt-7-8-9  0375
13.Šafařík Václav ml.Kolínek Zdeněk9-10-8-9 1376
14.Charoušek RichardWO    3086
15.Smutek PavelSmejkal Oldřich9108  3096
16.Šafařík Václav ml.Matula Arnošt-910-8-10 1397
17.Charoušek RichardKolínek Zdeněk-9-5-5  0398
18.Šmíd ZdeněkWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šafařík Václav ml.12Smejkal Oldřich04
Charoušek Richard12Matula Arnošt40
Šmíd Zdeněk12Kolínek Zdeněk40
Smutek Pavel12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy