Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1719:53567:727TJ Sokol Šakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregor Miroslav
Hruška Vlastimil
 
 
Jakubčík Roman
Smutek Pavel
 
 
-96-7-8 1301
2.Hejmala Karel
Loukota Zdeněk ml.
 
 
Charoušek Richard
Šafařík Václav ml.
 
 
6-9-4-1 1302
3.Gregor MiroslavSmutek Pavel99-10-7-52303
4.Hruška VlastimilJakubčík Roman-9-7-6  0304
5.Hejmala KarelCharoušek Richard-5-7-8  0305
6.Loukota Zdeněk ml.Šafařík Václav ml.-8-4-7  0306
7.Hruška VlastimilSmutek Pavel8-99-8-92307
8.Hejmala KarelJakubčík Roman-7-7-7  0308
9.Loukota Zdeněk ml.Charoušek Richard-3-89-3 1309
10.Gregor MiroslavŠafařík Václav ml.8-4-5-3 13010
11.Hejmala KarelSmutek Pavel-6-89-9 13011
12.Loukota Zdeněk ml.Jakubčík Roman-4-8-7  03012
13.Gregor MiroslavCharoušek Richard8-107-8832112
14.Hruška VlastimilŠafařík Václav ml.-6-8-4  03113
15.Loukota Zdeněk ml.Smutek Pavel-848-9-923114
16.Gregor MiroslavJakubčík Roman-33-2-5 13115
17.Hruška VlastimilCharoušek Richard8-7-86-1123116
18.Hejmala KarelŠafařík Václav ml.87-9-7-823117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gregor Miroslav13Smutek Pavel40
Hruška Vlastimil04Jakubčík Roman40
Hejmala Karel04Charoušek Richard31
Loukota Zdeněk ml.04Šafařík Václav ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:28476:518nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínek Zdeněk
 
 
Bruckner Tomáš
Fabikovič Daniel
 
 
WO    0301
2.Smejkal Oldřich
Hoffmann Dušan
 
 
Kováč Martin
Jaroš Tomáš
 
 
656  3011
3.Bruckner TomášWO    0312
4.Hoffmann DušanFabikovič Daniel374  3022
5.Smejkal OldřichKováč Martin8108  3032
6.Kolínek ZdeněkJaroš Tomáš169  3042
7.Hoffmann DušanBruckner Tomáš-839-5-32343
8.Smejkal OldřichFabikovič Daniel11-3-10-10 1344
9.Kolínek ZdeněkKováč Martin849  3054
10.Jaroš TomášWO    0355
11.Smejkal OldřichBruckner Tomáš63-10-8-32356
12.Kolínek ZdeněkFabikovič Daniel88-107 3166
13.Kováč MartinWO    0367
14.Hoffmann DušanJaroš Tomáš122  3077
15.Kolínek ZdeněkBruckner Tomáš84-9-10-92378
16.Fabikovič DanielWO    0379
17.Hoffmann DušanKováč Martin1073  3089
18.Smejkal OldřichJaroš Tomáš856  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hoffmann Dušan31Bruckner Tomáš30
Smejkal Oldřich22Fabikovič Daniel12
Kolínek Zdeněk31Kováč Martin03
   Jaroš Tomáš03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:24515:373TJ Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frömmel Zdeněk
Hlávka Stanislav
 
 
Blažek Jiří
Pleskač Pavel
 
 
-8-6-9  0301
2.Mrhal Zdeněk
Lazárik Milan
 
 
Pleskač Jan
 
 
WO    3011
3.Mrhal ZdeněkPleskač Pavel-79-8-8 1312
4.Frömmel ZdeněkBlažek Jiří-7-9-8  0313
5.Hlávka StanislavPleskač Jan658  3023
6.Lazárik MilanWO    3033
7.Frömmel ZdeněkPleskač Pavel966  3043
8.Hlávka StanislavBlažek Jiří-8-9-8  0344
9.Lazárik MilanPleskač Jan-7-8-8  0345
10.Mrhal ZdeněkWO    3055
11.Hlávka StanislavPleskač Pavel789  3065
12.Lazárik MilanBlažek Jiří-7-6-3  0366
13.Mrhal ZdeněkPleskač Jan778  3076
14.Frömmel ZdeněkWO    3086
15.Lazárik MilanPleskač Pavel-7-6-6  0387
16.Mrhal ZdeněkBlažek Jiří-8-7-6  0388
17.Frömmel ZdeněkPleskač Jan356  3098
18.Hlávka StanislavWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mrhal Zdeněk12Pleskač Pavel22
Frömmel Zdeněk21Blažek Jiří40
Hlávka Stanislav21Pleskač Jan13
Lazárik Milan03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20657:535TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
Stávek Filip
Sláma Adam
 
 
776  3010
2.Matyáš Ivo
Hrabec Lukáš
 
 
Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
96-4-723220
3.Svoboda AlešBlaško Květoslav-665-883230
4.Hrabec LukášStávek Filip-108-67-62331
5.Matyáš IvoStávek Josef178  3041
6.Ryšavý LuděkSláma Adam5-966 3151
7.Hrabec LukášBlaško Květoslav858  3061
8.Matyáš IvoStávek Filip436  3071
9.Ryšavý LuděkStávek Josef82-79 3181
10.Svoboda AlešSláma Adam65-98 3191
11.Matyáš IvoBlaško Květoslav-16-9-9  0392
12.Ryšavý LuděkStávek Filip6610  30102
13.Svoboda AlešStávek Josef668  30112
14.Hrabec LukášSláma Adam-87-103-1023113
15.Ryšavý LuděkBlaško KvětoslavWO    03114
16.Svoboda AlešStávek Filip5911  30124
17.Hrabec LukášStávek Josef666  30134
18.Matyáš IvoSláma Adam1014-710 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Aleš40Blaško Květoslav12
Hrabec Lukáš22Stávek Filip13
Matyáš Ivo31Stávek Josef04
Ryšavý Luděk30Sláma Adam13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:41610:668TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Pavel
Maška Petr
 
 
Krátký Milan
Fidor Marek
 
 
-7-96-8 1301
2.Knöttig Ondřej
Rubeš Jakub
 
 
Halm Josef
Ševela František
 
 
7-10-4-8 1302
3.Novotný PavelKrátký Milan-8698 3112
4.Maška PetrHalm Josef-8-891493222
5.Knöttig OndřejFidor Marek-10-4-8  0323
6.Rubeš JakubŠevela František107-68 3133
7.Maška PetrKrátký Milan7-2-109-62334
8.Knöttig OndřejHalm Josef-6-6-8  0335
9.Rubeš JakubFidor Marek-59-7863245
10.Novotný PavelŠevela František78-85 3155
11.Knöttig OndřejKrátký Milan-7-8-13  0356
12.Rubeš JakubHalm Josef9-75-9-82357
13.Novotný PavelFidor Marek8-671 3167
14.Maška PetrŠevela František-4-11-8  0368
15.Rubeš JakubKrátký Milan-8-7-5  0369
16.Novotný PavelHalm Josef558  3079
17.Maška PetrFidor Marek-7-7-6  03710
18.Knöttig OndřejŠevela František8-6-5-8 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Pavel40Krátký Milan31
Maška Petr13Halm Josef22
Knöttig Ondřej04Fidor Marek22
Rubeš Jakub22Ševela František22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy