Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25656:575TJ Sokol Křepice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Petr
Strouhal Jiří
 
 
Hruška Vlastimil
Loukota Zdeněk ml.
 
 
-6669 3110
2.Novotný Pavel
Rubeš Jakub
 
 
Jelínek Jaromír
Hejmala Karel
 
 
-878-8-102311
3.Novotný PavelLoukota Zdeněk ml.755  3021
4.Rubeš JakubJelínek Jaromír-79-7-8 1322
5.Strouhal JiříHruška Vlastimil118-9-763232
6.Kolář PetrHejmala Karel-3-8-9  0333
7.Rubeš JakubLoukota Zdeněk ml.-5-87873243
8.Strouhal JiříJelínek Jaromír7-8-7-8 1344
9.Kolář PetrHruška Vlastimil688  3054
10.Novotný PavelHejmala Karel3-756 3164
11.Strouhal JiříLoukota Zdeněk ml.427  3074
12.Kolář PetrJelínek Jaromír789  3084
13.Novotný PavelHruška Vlastimil889  3094
14.Rubeš JakubHejmala Karel-5679 31104
15.Kolář PetrLoukota Zdeněk ml.866  30114
16.Novotný PavelJelínek Jaromír5107  30124
17.Rubeš JakubHruška Vlastimil-7-877-823125
18.Strouhal JiříHejmala Karel-5-67-8 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Pavel40Loukota Zdeněk ml.04
Rubeš Jakub22Jelínek Jaromír22
Strouhal Jiří22Hruška Vlastimil13
Kolář Petr31Hejmala Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:42611:690TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Milan
Fidor Marek
 
 
Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
-7-8-6  0301
2.Halm Josef
Ševela František
 
 
Matyáš Ivo
Hrabec Lukáš
 
 
-79-5-6 1302
3.Krátký MilanRyšavý Luděk13-10-96103212
4.Halm JosefSvoboda Aleš-36-11-9 1313
5.Fidor MarekHrabec Lukáš-2-39-3 1314
6.Ševela FrantišekMatyáš Ivo8310  3024
7.Halm JosefRyšavý Luděk45-1611 3134
8.Fidor MarekSvoboda Aleš-9-5-8  0335
9.Ševela FrantišekHrabec Lukáš8-6-9-5 1336
10.Krátký MilanMatyáš Ivo9-637 3146
11.Fidor MarekRyšavý Luděk15-46-953256
12.Ševela FrantišekSvoboda Aleš-7-69-5 1357
13.Krátký MilanHrabec Lukáš-94-3783267
14.Halm JosefMatyáš Ivo-16-6-8  0368
15.Ševela FrantišekRyšavý Luděk-5-5-7  0369
16.Krátký MilanSvoboda Aleš6-5127 3179
17.Halm JosefHrabec Lukáš-7-7-8  03710
18.Fidor MarekMatyáš Ivo-8-89-11 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krátký Milan40Ryšavý Luděk13
Halm Josef13Svoboda Aleš31
Fidor Marek13Hrabec Lukáš31
Ševela František13Matyáš Ivo22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20665:516TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
Frömmel Zdeněk
Hlávka Stanislav
 
 
7-7-7-9 1301
2.Sláma Adam
Suský Josef
 
 
Mrhal Zdeněk
Lazárik Milan
 
 
425  3011
3.Suský JosefMrhal Zdeněk-812-8-8 1312
4.Stávek FilipLazárik Milan7-1024 3122
5.Sláma AdamFrömmel Zdeněk896  3032
6.Blaško KvětoslavHlávka Stanislav129-78 3142
7.Stávek FilipMrhal Zdeněk-753-8-92343
8.Sláma AdamLazárik Milan366  3053
9.Blaško KvětoslavFrömmel Zdeněk42-94 3163
10.Suský JosefHlávka Stanislav-6-7-2  0364
11.Sláma AdamMrhal Zdeněk99-96 3174
12.Blaško KvětoslavLazárik Milan567  3084
13.Suský JosefFrömmel Zdeněk6-8116 3194
14.Stávek FilipHlávka Stanislav-7-798732104
15.Blaško KvětoslavMrhal Zdeněk974  30114
16.Stávek JosefLazárik Milan796  30124
17.Stávek FilipFrömmel Zdeněk1034  30134
18.Sláma AdamHlávka Stanislav-7685 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suský Josef12Mrhal Zdeněk22
Stávek Filip31Lazárik Milan04
Sláma Adam40Frömmel Zdeněk04
Blaško Květoslav40Hlávka Stanislav13
Stávek Josef10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:25581:534TJ Agrotec Hustopeče D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Ebach Petr
 
 
Kolínek Zdeněk
Kvěch Jan
 
 
-8-97-7 1301
2.Pleskač Pavel
Preiss Marian
 
 
Matula Arnošt
Smejkal Oldřich
 
 
357  3011
3.Ebach PetrKolínek Zdeněk-99-109-82312
4.Blažek JiříKvěch Jan-398-1093222
5.Preiss MarianSmejkal Oldřich856  3032
6.Pleskač PavelMatula Arnošt8-7-7-5 1333
7.Blažek JiříKolínek Zdeněk632  3043
8.Preiss MarianKvěch Jan755  3053
9.Pleskač PavelSmejkal Oldřich1097  3063
10.Ebach PetrMatula Arnošt768  3073
11.Preiss MarianKolínek Zdeněk957  3083
12.Pleskač PavelKvěch Jan9-1-6-6 1384
13.Ebach PetrSmejkal Oldřich625  3094
14.Blažek JiříMatula Arnošt687  30104
15.Pleskač PavelKolínek Zdeněk-5-7-4  03105
16.Ebach PetrKvěch Jan910-2-3632115
17.Blažek JiříSmejkal Oldřich-6-9-8  03116
18.Preiss MarianMatula Arnošt-8-7-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ebach Petr31Kolínek Zdeněk22
Blažek Jiří31Kvěch Jan13
Preiss Marian31Smejkal Oldřich13
Pleskač Pavel13Matula Arnošt22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54243:621TJ Sokol Šakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroš Tomáš
Maněk Marek
 
 
Šafařík Václav ml.
Smutek Květoslav
 
 
-5-5-7  0301
2.Vašíčková Martina
Koberová Klára
 
 
Charoušek Richard
Šmíd Zdeněk
 
 
-4-5-3  0302
3.Maněk MarekŠafařík Václav ml.-5-1-2  0303
4.Vašíčková MartinaCharoušek Richard7-59-9-142304
5.Koberová KláraŠmíd Zdeněk-4-4-1  0305
6.Jaroš TomášSmutek Květoslav-1-8-6  0306
7.Vašíčková MartinaŠafařík Václav ml.-7-7-4  0307
8.Koberová KláraCharoušek Richard-1-0-4  0308
9.Jaroš Tomᚊmíd Zdeněk-4-6-3  0309
10.Maněk MarekSmutek Květoslav-3-6-6  03010
11.Koberová KláraŠafařík Václav ml.-1-1-2  03011
12.Jaroš TomášCharoušek Richard-3-4-6  03012
13.Maněk MarekŠmíd Zdeněk-3-4-4  03013
14.Vašíčková MartinaSmutek Květoslav-56-3-4 13014
15.Jaroš Tomᚊafařík Václav ml.-4-2-2  03015
16.Maněk MarekCharoušek Richard-2-1-6  03016
17.Čechmánek MatějŠmíd Zdeněk-2-3-1  03017
18.Koberová KláraSmutek Květoslav-1-3-3  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maněk Marek04Šafařík Václav ml.40
Vašíčková Martina03Charoušek Richard40
Koberová Klára04Šmíd Zdeněk40
Jaroš Tomáš04Smutek Květoslav40
Čechmánek Matěj01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy