Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0595:248Moravan Lednice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Jaromír
Hejmala Karel
 
 
Vašíčková Martina
Koberová Klára
 
 
884  3010
2.Gregor Miroslav
Hruška Vlastimil
 
 
Čechmánková Dominika
 
 
WO    3020
3.Gregor MiroslavVašíčková Martina885  3030
4.Jelínek JaromírKoberová Klára654  3040
5.Hejmala KarelČechmánková Dominika562  3050
6.Hruška VlastimilČechmánek Matěj223  3060
7.Jelínek JaromírVašíčková Martina784  3070
8.Hejmala KarelKoberová Klára525  3080
9.Hruška VlastimilČechmánková Dominika713  3090
10.Gregor MiroslavČechmánek Matěj421  30100
11.Hejmala KarelVašíčková Martina882  30110
12.Hruška VlastimilKoberová Klára524  30120
13.Gregor MiroslavČechmánková Dominika542  30130
14.Jelínek JaromírČechmánek Matěj664  30140
15.Hruška VlastimilVašíčková Martina8610  30150
16.Gregor MiroslavKoberová Klára434  30160
17.Jelínek JaromírČechmánková Dominika678  30170
18.Hejmala KarelČechmánek Matěj344  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gregor Miroslav40Vašíčková Martina04
Jelínek Jaromír40Koberová Klára04
Hejmala Karel40Čechmánková Dominika04
Hruška Vlastimil40Čechmánek Matěj04
WO10WO01



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Šakvice, Hlavní 53Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31619:572TJ Sokol Šakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smutek Pavel
Šmíd Zdeněk
 
 
Pleskač Jan
Šubík Jiří
 
 
-7856 3110
2.Charoušek Richard
Smutek Květoslav
 
 
Ebach Petr
Pleskač Pavel
 
 
8-7-9-9 1311
3.Smutek PavelŠubík Jiří758  3021
4.Šmíd ZdeněkPleskač Jan38-56 3131
5.Smutek KvětoslavPleskač Pavel-75-8-4 1332
6.Charoušek RichardEbach Petr5-7-9-3 1333
7.Šmíd ZdeněkŠubík Jiří786  3043
8.Smutek KvětoslavPleskač Jan-7856 3153
9.Charoušek RichardPleskač Pavel-53-9-10 1354
10.Smutek PavelEbach Petr-7-8-5  0355
11.Smutek KvětoslavŠubík Jiří7-569 3165
12.Charoušek RichardPleskač Jan753  3075
13.Smutek PavelPleskač Pavel7-56-893285
14.Šmíd ZdeněkEbach Petr5-7-8-4 1386
15.Charoušek RichardŠubík Jiří597  3096
16.Smutek PavelPleskač Jan-7568 31106
17.Šmíd ZdeněkPleskač Pavel-7-854-923107
18.Smutek KvětoslavEbach Petr-7-5-6  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smutek Pavel31Šubík Jiří04
Šmíd Zdeněk22Pleskač Jan04
Smutek Květoslav22Pleskač Pavel31
Charoušek Richard22Ebach Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35607:634TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matula Arnošt
Hoffmann Dušan
 
 
Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
85-57 3110
2.Kolínek Zdeněk
Smejkal Oldřich
 
 
Sláma Adam
Stávek Filip
 
 
-9-7-10  0311
3.Kolínek ZdeněkBlaško Květoslav89-86 3121
4.Matula ArnoštSláma Adam10-9-8-9 1322
5.Hoffmann DušanStávek Filip38-7-11-42323
6.Smejkal OldřichStávek Josef9-6-85-92324
7.Matula ArnoštBlaško Květoslav-5-8-7  0325
8.Hoffmann DušanSláma Adam-7-9-9  0326
9.Smejkal OldřichStávek Filip1069  3036
10.Kolínek ZdeněkStávek Josef899  3046
11.Hoffmann DušanBlaško Květoslav-8-7-7  0347
12.Smejkal OldřichSláma Adam-2-5-5  0348
13.Kolínek ZdeněkStávek Filip11118  3058
14.Matula ArnoštStávek Josef-10759 3168
15.Smejkal OldřichBlaško Květoslav-4-510-8 1369
16.Kolínek ZdeněkSláma Adam-988-883279
17.Matula ArnoštStávek Filip-77-8-11 13710
18.Hoffmann DušanStávek Josef967  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolínek Zdeněk40Blaško Květoslav31
Matula Arnošt13Sláma Adam31
Hoffmann Dušan13Stávek Filip22
Smejkal Oldřich13Stávek Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1330:42651:669TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frömmel Zdeněk
Sedláček Petr
 
 
Krátký Milan
Fidor Marek
 
 
-4-8-9  0301
2.Mrhal Zdeněk
Hlávka Stanislav
 
 
Halm Josef
Ševela František
 
 
5-62-8-82302
3.Sedláček PetrKrátký Milan-5-6-3  0303
4.Mrhal ZdeněkŠevela František-626-8-62304
5.Hlávka StanislavFidor Marek814  3014
6.Frömmel ZdeněkHalm Josef8-76-9-92315
7.Mrhal ZdeněkKrátký Milan78-59 3125
8.Hlávka StanislavŠevela František-9-9-8  0326
9.Frömmel ZdeněkFidor Marek102-83 3136
10.Lazárik MilanHalm Josef-5-8-12  0337
11.Hlávka StanislavKrátký Milan10-1010-7-62338
12.Frömmel ZdeněkŠevela František55-9-4-32339
13.Lazárik MilanFidor Marek-88-9-12 13310
14.Mrhal ZdeněkHalm Josef842  30410
15.Frömmel ZdeněkKrátký Milan-139-5-6 13411
16.Lazárik MilanŠevela František5-11-9-7 13412
17.Mrhal ZdeněkFidor Marek411-410 31512
18.Hlávka StanislavHalm Josef-5-1399-823513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláček Petr01Krátký Milan31
Mrhal Zdeněk31Ševela František40
Hlávka Stanislav13Fidor Marek13
Frömmel Zdeněk13Halm Josef31
Lazárik Milan03   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:16715:609TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
Strouhal Jiří
Rubeš Jakub
 
 
-7-87-9 1301
2.Hrabec Lukáš
Matyáš Ivo
 
 
Lang Jiří
Kotačka Michal
 
 
8-788 3111
3.Svoboda AlešStrouhal Jiří996  3021
4.Ryšavý LuděkRubeš Jakub-59710 3131
5.Hrabec LukášLang Jiří5912  3041
6.Matyáš IvoKotačka Michal988  3051
7.Ryšavý LuděkStrouhal Jiří743  3061
8.Hrabec LukášRubeš Jakub-3-1012993271
9.Matyáš IvoLang Jiří77-108 3181
10.Svoboda AlešKotačka Michal854  3091
11.Hrabec LukášStrouhal Jiří-51178 31101
12.Matyáš IvoRubeš Jakub9-4-1310832111
13.Svoboda AlešLang Jiří669  30121
14.Ryšavý LuděkKotačka Michal-599-9732131
15.Matyáš IvoStrouhal Jiří11-9912 31141
16.Svoboda AlešRubeš Jakub887  30151
17.Ryšavý LuděkLang Jiří7-7812 31161
18.Hrabec LukášKotačka Michal-138109 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Aleš40Strouhal Jiří04
Ryšavý Luděk40Rubeš Jakub04
Hrabec Lukáš40Lang Jiří04
Matyáš Ivo40Kotačka Michal04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy