Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8659:338TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
Loukota Zdeněk ml.
Hruška Vlastimil
 
 
WO    3010
2.Matyáš Ivo
Hrabec Lukáš
 
 
Kružík Leoš
Kružík David
 
 
76-94 3120
3.Svoboda AlešLoukota Zdeněk ml.694  3030
4.Ryšavý LuděkKružík Leoš-8667 3140
5.Matyáš IvoKružík David47-56 3150
6.Hrabec LukášHruška VlastimilWO    3060
7.Ryšavý LuděkLoukota Zdeněk ml.8810  3070
8.Matyáš IvoKružík Leoš6-9108 3180
9.Hrabec LukášKružík David784  3090
10.Svoboda AlešHruška VlastimilWO    30100
11.Matyáš IvoLoukota Zdeněk ml.649  30110
12.Hrabec LukášKružík Leoš8-876 31120
13.Svoboda AlešKružík David364  30130
14.Ryšavý LuděkHruška VlastimilWO    30140
15.Hrabec LukášLoukota Zdeněk ml.-9868 31150
16.Svoboda AlešKružík Leoš9-886 31160
17.Ryšavý LuděkKružík David-7362 31170
18.Matyáš IvoHruška VlastimilWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svoboda Aleš30Loukota Zdeněk ml.04
Ryšavý Luděk30Kružík Leoš04
Matyáš Ivo30Kružík David04
Hrabec Lukáš30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:14659:470TJ Sokol Křepice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strouhal Jiří
Novotný Pavel
 
 
Mrhal Zdeněk
Lazárik Milan
 
 
89-108 3110
2.Kolář Petr
Gojdič Bronislav
 
 
Sedláček Petr
Šabata Lukáš
 
 
76-96 3120
3.Novotný PavelMrhal Zdeněk88-98 3130
4.Kolář PetrLazárik Milan877  3040
5.Gojdič BronislavSedláček Petr-9-57-5 1341
6.Strouhal JiříŠabata Lukáš845  3051
7.Kolář PetrMrhal Zdeněk-7888 3161
8.Gojdič BronislavLazárik Milan529  3071
9.Strouhal JiříSedláček Petr-899-893281
10.Novotný PavelŠabata Lukáš656  3091
11.Gojdič BronislavMrhal Zdeněk-8-9-8  0392
12.Strouhal JiříLazárik Milan768  30102
13.Novotný PavelSedláček PetrWO    30112
14.Kolář PetrŠabata Lukáš78-99 31122
15.Strouhal JiříMrhal Zdeněk1489  30132
16.Novotný PavelLazárik Milan449  30142
17.Kolář PetrSedláček PetrWO    30152
18.Gojdič BronislavŠabata Lukáš510-108 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Pavel30Mrhal Zdeněk13
Kolář Petr30Lazárik Milan04
Gojdič Bronislav22Sedláček Petr11
Strouhal Jiří40Šabata Lukáš04
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:36438:564TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smejkal Oldřich
 
 
Krátký Milan
Fidor Marek
 
 
WO    0301
2.Kolínek Zdeněk
Matula Arnošt
 
 
Halm Josef
Ševela František
 
 
105-7-7-112302
3.Kolínek ZdeněkKrátký Milan764  3012
4.Matula ArnoštHalm Josef-6265 3122
5.Smejkal OldřichŠevela František-2-57-6 1323
6.Fidor MarekWO    0324
7.Matula ArnoštKrátký Milan-58-7-5 1325
8.Smejkal OldřichHalm Josef-4-4-7  0326
9.Ševela FrantišekWO    0327
10.Kolínek ZdeněkFidor Marek5510  3037
11.Smejkal OldřichKrátký Milan-8-7-14  0338
12.Halm JosefWO    0339
13.Kolínek ZdeněkŠevela František978  3049
14.Matula ArnoštFidor Marek-10-963103259
15.Krátký MilanWO    03510
16.Kolínek ZdeněkHalm Josef637  30610
17.Matula ArnoštŠevela František5-7-7-11 13611
18.Smejkal OldřichFidor Marek374  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kolínek Zdeněk40Krátký Milan21
Matula Arnošt22Halm Josef12
Smejkal Oldřich13Ševela František21
   Fidor Marek03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:40631:653TJ Sokol Šakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Josef
Stávek Filip
 
 
Jakubčík Roman
Smutek Pavel
 
 
-8-12-9  0301
2.Sláma Adam
Suský Josef
 
 
Šmíd Zdeněk
Charoušek Richard
 
 
-810-7-7 1302
3.Suský JosefSmutek Pavel6-1062 3112
4.Sláma AdamJakubčík Roman-8-10-10  0313
5.Stávek FilipŠmíd Zdeněk-810-9-7 1314
6.Blaško KvětoslavCharoušek Richard6113  3024
7.Sláma AdamSmutek Pavel-97-5-3 1325
8.Stávek FilipJakubčík Roman-5-5-5  0326
9.Blaško KvětoslavŠmíd Zdeněk-9673 3136
10.Suský JosefCharoušek Richard6-104-11-92337
11.Stávek FilipSmutek Pavel4-67-10-72338
12.Blaško KvětoslavJakubčík Roman-4-6-7  0339
13.Suský JosefŠmíd Zdeněk-371212 3149
14.Sláma AdamCharoušek Richard4-8-9-6 13410
15.Blaško KvětoslavSmutek Pavel75-13-8-923411
16.Stávek JosefJakubčík Roman-2-4-11  03412
17.Sláma AdamŠmíd Zdeněk-8589 31512
18.Stávek FilipCharoušek Richard1776  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suský Josef21Smutek Pavel31
Sláma Adam13Jakubčík Roman40
Stávek Filip13Šmíd Zdeněk13
Blaško Květoslav22Charoušek Richard22
Stávek Josef01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:13575:346TJ Agrotec Hustopeče D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Pavel
Ebach Petr
 
 
Bruckner Tomáš
Fabikovič Daniel
 
 
2118  3010
2.Pleskač Pavel
Preiss Marian
 
 
Maněk Marek
Jaroš Tomáš
 
 
722  3020
3.Kuchař PavelBruckner Tomáš96-99 3130
4.Ebach PetrFabikovič Daniel246  3040
5.Preiss MarianManěk Marek-0-0-0  0341
6.Pleskač PavelJaroš Tomáš167  3051
7.Ebach PetrBruckner Tomáš775  3061
8.Preiss MarianFabikovič Daniel876  3071
9.Pleskač PavelManěk Marek112  3081
10.Kuchař PavelJaroš Tomáš21-86 3191
11.Preiss MarianBruckner Tomáš-8878 31101
12.Pleskač PavelFabikovič Daniel-8-9-8  03102
13.Kuchař PavelManěk Marek511  30112
14.Ebach PetrJaroš Tomáš133  30122
15.Pleskač PavelBruckner Tomáš-8-11-3  03123
16.Kuchař PavelFabikovič Daniel8-656 31133
17.Ebach PetrManěk Marek311  30143
18.Preiss MarianJaroš Tomáš212  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuchař Pavel40Bruckner Tomáš13
Ebach Petr40Fabikovič Daniel13
Preiss Marian31Maněk Marek13
Pleskač Pavel22Jaroš Tomáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy