Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1428:46634:725TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Vlastimil
Loukota Zdeněk ml.
 
 
Sláma Adam
Suský Josef
 
 
8-6-99113210
2.Jelínek Jaromír
Hejmala Karel
 
 
Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
-510-5-10 1311
3.Hruška VlastimilBlaško Květoslav-7-8-7  0312
4.Jelínek JaromírSuský Josef-5-5-6  0313
5.Hejmala KarelSláma Adam874  3023
6.Loukota Zdeněk ml.Stávek Josef8-9-7-10 1324
7.Jelínek JaromírBlaško Květoslav-5-3-10  0325
8.Hejmala KarelSuský Josef-89-79-92326
9.Loukota Zdeněk ml.Sláma Adam-436-8-52327
10.Hruška VlastimilStávek Josef-89-78-72328
11.Hejmala KarelBlaško Květoslav-879-9-72329
12.Loukota Zdeněk ml.Suský Josef-8-3-5  03210
13.Hruška VlastimilSláma Adam7-868 31310
14.Jelínek JaromírStávek Josef76-8-11-923311
15.Loukota Zdeněk ml.Blaško Květoslav-5-3-4  03312
16.Hruška VlastimilSuský Josef-67-98-723313
17.Jelínek JaromírSláma Adam10-8-87-923314
18.Hejmala KarelStávek Josef8-796 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Vlastimil13Blaško Květoslav40
Jelínek Jaromír04Suský Josef40
Hejmala Karel22Sláma Adam22
Loukota Zdeněk ml.04Stávek Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:14655:473TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidor Marek
Krátký Milan
 
 
Ebach Petr
Pleskač Pavel
 
 
-7-108593210
2.Halm Josef
Ševela František
 
 
Hovězák Petr
Pleskač Jan
 
 
1282  3020
3.Krátký MilanPleskač Pavel564  3030
4.Fidor MarekEbach Petr-95-7-9 1331
5.Ševela FrantišekHovězák Petr676  3041
6.Halm JosefPleskač Jan858  3051
7.Fidor MarekPleskač Pavel-5-8-7  0352
8.Ševela FrantišekEbach Petr8-5114 3162
9.Halm JosefHovězák Petr368  3072
10.Krátký MilanPleskač Jan-9141 3182
11.Ševela FrantišekPleskač Pavel847  3092
12.Halm JosefEbach Petr8710  30102
13.Krátký MilanHovězák Petr735  30112
14.Fidor MarekPleskač Jan9-9-811632122
15.Halm JosefPleskač Pavel67-39 31132
16.Krátký MilanEbach Petr85-912 31142
17.Fidor MarekHovězák Petr679  30152
18.Ševela FrantišekPleskač Jan464  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krátký Milan40Pleskač Pavel13
Fidor Marek22Ebach Petr13
Ševela František40Hovězák Petr04
Halm Josef40Pleskač Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:10643:378TJ Sokol Křepice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zach Tomáš
Rubeš Jakub
 
 
Pokludová Eliška
Čechmánek Matěj
 
 
353  3010
2.Novotný Pavel
Kolář Petr
 
 
Fabikovič Daniel
Bruckner Tomáš
 
 
9105  3020
3.Zach TomášČechmánek Matěj625  3030
4.Rubeš JakubBruckner Tomáš-108-7-9 1331
5.Novotný PavelPokludová Eliška343  3041
6.Kolář PetrFabikovič Daniel8-7-9843251
7.Rubeš JakubČechmánek Matěj622  3061
8.Novotný PavelBruckner Tomáš573  3071
9.Kolář PetrPokludová Eliška163  3081
10.Zach TomášFabikovič Daniel-8579 3191
11.Novotný PavelČechmánek Matěj312  30101
12.Kolář PetrBruckner Tomáš5-8310 31111
13.Zach TomášPokludová Eliška348  30121
14.Rubeš JakubFabikovič Daniel-69-811-523122
15.Kolář PetrČechmánek Matěj135  30132
16.Zach TomášBruckner Tomáš5109  30142
17.Rubeš JakubPokludová Eliška334  30152
18.Novotný PavelFabikovič Daniel599  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zach Tomáš40Čechmánek Matěj04
Rubeš Jakub22Bruckner Tomáš13
Novotný Pavel40Pokludová Eliška04
Kolář Petr40Fabikovič Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27593:512TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Petr
Janoušek Tomáš
 
 
Šafařík Václav ml.
Smutek Květoslav
 
 
-6-1-6  0301
2.Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
Charoušek Richard
Smutek Pavel
 
 
6-797 3111
3.Hrabec Lukᚊafařík Václav ml.-696-10-92312
4.Svoboda AlešSmutek Pavel939  3022
5.Ryšavý LuděkCharoušek Richard7-1048 3132
6.Janoušek TomášSmutek Květoslav-4-5-5  0333
7.Svoboda AlešŠafařík Václav ml.612  3043
8.Ryšavý LuděkSmutek Pavel-4-98-8 1344
9.Janoušek TomášCharoušek Richard-9-5-3  0345
10.Hrabec LukášSmutek Květoslav455  3055
11.Ryšavý LuděkŠafařík Václav ml.WO    3065
12.Svoboda PetrSmutek Pavel-9-9-4  0366
13.Hrabec LukášCharoušek Richard-4-9128-22367
14.Svoboda AlešSmutek Květoslav76-85 3177
15.Svoboda PetrŠafařík Václav ml.WO    3087
16.Hrabec LukášSmutek Pavel-8-49863297
17.Svoboda AlešCharoušek Richard5-694 31107
18.Ryšavý LuděkSmutek Květoslav7118  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabec Lukáš22Šafařík Václav ml.11
Svoboda Aleš40Smutek Pavel22
Ryšavý Luděk21Charoušek Richard22
Janoušek Tomáš02Smutek Květoslav13
Svoboda Petr01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1414:47517:634TJ Sokol Perná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frömmel Zdeněk
Hlávka Stanislav
 
 
Kolínek Zdeněk
Kvěch Jan
 
 
-9-8-8  0301
2.Klimusová Simona
Šabata Lukáš
 
 
Matula Arnošt
Smejkal Oldřich
 
 
-8-10-7  0302
3.Šabata LukášMatula Arnošt-7-8-9  0303
4.Frömmel ZdeněkKvěch Jan-7-8-7  0304
5.Hlávka StanislavKolínek Zdeněk-10-89-9 1305
6.Klimusová SimonaSmejkal Oldřich-4-6-6  0306
7.Frömmel ZdeněkMatula Arnošt-9-8-9  0307
8.Hlávka StanislavKvěch Jan-109-910103217
9.Klimusová SimonaKolínek Zdeněk-5-6-6  0318
10.Šabata LukášSmejkal Oldřich-10-8-8  0319
11.Hlávka StanislavMatula Arnošt610-97 3129
12.Klimusová SimonaKvěch Jan-8-7-7  03210
13.Šabata LukášKolínek Zdeněk-7-7-6  03211
14.Frömmel ZdeněkSmejkal Oldřich673  30311
15.Klimusová SimonaMatula Arnošt-6-7-6  03312
16.Šabata LukášKvěch Jan-7-7-6  03313
17.Frömmel ZdeněkKolínek Zdeněk-910-89832413
18.Hlávka StanislavSmejkal Oldřich-89-9-8 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šabata Lukáš04Matula Arnošt31
Frömmel Zdeněk22Kvěch Jan31
Hlávka Stanislav22Kolínek Zdeněk31
Klimusová Simona04Smejkal Oldřich31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy