Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:51451:648TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kružík Leoš
Kružík David
 
 
Fidor Marek
Krátký Milan
 
 
-10-6-7  0301
2.Gregor Miroslav
Loukota Zdeněk ml.
 
 
Halm Josef
Ševela František
 
 
-2-9-9  0302
3.Kružík DavidKrátký Milan-10-3-6  0303
4.Loukota Zdeněk ml.Fidor Marek-4-8-9  0304
5.Gregor MiroslavŠevela František6-9-8-3 1305
6.Kružík LeošHalm Josef-10-3-4  0306
7.Loukota Zdeněk ml.Krátký Milan-5-7-3  0307
8.Gregor MiroslavFidor Marek-611-8653217
9.Kružík LeošŠevela František7-7-4-4 1318
10.Kružík DavidHalm Josef-6-95-6 1319
11.Gregor MiroslavKrátký Milan-6-4-7  03110
12.Kružík LeošFidor Marek-5-8-6  03111
13.Kružík DavidŠevela František-6-8-7  03112
14.Loukota Zdeněk ml.Halm Josef-9-10-6  03113
15.Kružík LeošKrátký Milan-5-6-8  03114
16.Kružík DavidFidor Marek-171114 31214
17.Loukota Zdeněk ml.Ševela František-6-9-7  03215
18.Gregor MiroslavHalm Josef-810-4-10 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kružík David13Krátký Milan40
Loukota Zdeněk ml.04Fidor Marek22
Gregor Miroslav13Ševela František40
Kružík Leoš04Halm Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32643:612TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
Novotný Pavel
Strouhal Jiří
 
 
-6-79-9 1301
2.Sláma Adam
Suský Josef
 
 
Zach Tomáš
Rubeš Jakub
 
 
286  3011
3.Suský JosefStrouhal Jiří8-7-8-4 1312
4.Sláma AdamNovotný Pavel-11-3-2  0313
5.Stávek JosefZach Tomáš6-5-47113223
6.Blaško KvětoslavRubeš Jakub5112  3033
7.Sláma AdamStrouhal Jiří8-4-41183243
8.Stávek JosefNovotný Pavel-5-8-9  0344
9.Blaško KvětoslavZach Tomáš642  3054
10.Suský JosefRubeš Jakub7-10511 3164
11.Stávek JosefStrouhal Jiří-7-8-6  0365
12.Blaško KvětoslavNovotný Pavel6-384 3175
13.Suský JosefZach Tomáš734  3085
14.Sláma AdamRubeš Jakub-9146-9-92386
15.Blaško KvětoslavStrouhal Jiří759  3096
16.Suský JosefNovotný Pavel5-7-861032106
17.Sláma AdamZach Tomáš97-8-9-823107
18.Stávek JosefRubeš Jakub-13-36-9 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suský Josef31Strouhal Jiří22
Sláma Adam13Novotný Pavel22
Stávek Josef13Zach Tomáš13
Blaško Květoslav40Rubeš Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:27588:437nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
Ebach Petr
Kuchař Pavel
 
 
-88-12-11 1301
2.Hrabec Lukáš
Pilát Jaroslav
 
 
Pleskač Pavel
 
 
WO    3011
3.Pilát JaroslavKuchař Pavel-27-5-2 1312
4.Svoboda AlešPleskač Pavel447  3022
5.Ryšavý LuděkEbach Petr-11-129-8 1323
6.Hrabec LukášWO    3033
7.Svoboda AlešKuchař Pavel-12-1-9  0334
8.Ryšavý LuděkPleskač Pavel242  3044
9.Hrabec LukášEbach Petr-107-5-9 1345
10.Pilát JaroslavWO    3055
11.Ryšavý LuděkKuchař Pavel10-8-99-62356
12.Hrabec LukášPleskač Pavel1084  3066
13.Pilát JaroslavEbach Petr-99-5-6 1367
14.Svoboda AlešWO    3077
15.Hrabec LukášKuchař Pavel-9-9-3  0378
16.Pilát JaroslavPleskač Pavel772  3088
17.Svoboda AlešEbach Petr-76-7-6 1389
18.Ryšavý LuděkWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pilát Jaroslav12Kuchař Pavel40
Svoboda Aleš12Pleskač Pavel04
Ryšavý Luděk12Ebach Petr40
Hrabec Lukáš12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:24562:404TJ Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frömmel Zdeněk
Lazárik Milan
 
 
Bruckner Tomáš
Čechmánek Matěj
 
 
356  3010
2.Klimusová Simona
Šabata Lukáš
 
 
Vašíčková Martina
Čechmánková Dominika
 
 
-887-9103220
3.Frömmel ZdeněkČechmánková Dominika342  3030
4.Klimusová SimonaČechmánek Matěj245  3040
5.Šabata LukášVašíčková Martina-7-5-11  0341
6.Lazárik MilanBruckner Tomáš-8-699-52342
7.Klimusová SimonaČechmánková Dominika211  3052
8.Šabata LukášČechmánek Matěj135  3062
9.Lazárik MilanVašíčková Martina-8-10-7  0363
10.Frömmel ZdeněkBruckner Tomáš-8-8-10  0364
11.Šabata LukášČechmánková Dominika278  3074
12.Lazárik MilanČechmánek Matěj101  3084
13.Frömmel ZdeněkVašíčková Martina68-85 3194
14.Klimusová SimonaBruckner Tomáš-5-8-7  0395
15.Lazárik MilanČechmánková Dominika100  30105
16.Frömmel ZdeněkČechmánek Matěj331  30115
17.Klimusová SimonaVašíčková Martina-7-6-3  03116
18.Šabata LukášBruckner Tomáš-7-8-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frömmel Zdeněk31Čechmánková Dominika04
Klimusová Simona22Čechmánek Matěj04
Šabata Lukáš22Vašíčková Martina31
Lazárik Milan22Bruckner Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28617:503TJ Sokol Perná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínek Zdeněk
Kvěch Jan
 
 
Jakubčík Roman
Smutek Pavel
 
 
-5-889-82301
2.Matula Arnošt
Smejkal Oldřich
 
 
Charoušek Richard
 
 
WO    3011
3.Kolínek ZdeněkSmutek Pavel3-8-8883221
4.Matula ArnoštJakubčík Roman-1-2-6  0322
5.Kvěch JanCharoušek Richard-7996 3132
6.Smejkal OldřichWO    3042
7.Matula ArnoštSmutek Pavel-10-612-9 1343
8.Kvěch JanJakubčík Roman47-5-1073253
9.Smejkal OldřichCharoušek Richard12-710-10-52354
10.Kolínek ZdeněkWO    3064
11.Kvěch JanSmutek Pavel9-78-783274
12.Smejkal OldřichJakubčík Roman-5-7-2  0375
13.Kolínek ZdeněkCharoušek Richard7106  3085
14.Matula ArnoštWO    3095
15.Smejkal OldřichSmutek Pavel-6-412-8 1396
16.Kolínek ZdeněkJakubčík Roman-7-3-6  0397
17.Matula ArnoštCharoušek Richard488  30107
18.Kvěch JanWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kolínek Zdeněk21Smutek Pavel22
Matula Arnošt12Jakubčík Roman31
Kvěch Jan30Charoušek Richard13
Smejkal Oldřich03   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy