Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:30644:630nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strouhal Jiří
Zach Tomáš
 
 
Kružík Leoš
Kružík David
 
 
8-9-98-102301
2.Papež Jan
Rubeš Jakub
 
 
Hejmala Karel
Hruška Vlastimil
 
 
76-8-9-112302
3.Strouhal JiříKružík Leoš488  3012
4.Zach TomášKružík David798  3022
5.Rubeš JakubHejmala Karel-4-6-6  0323
6.Papež JanHruška Vlastimil8-9-78-92324
7.Zach TomášKružík Leoš767  3034
8.Rubeš JakubKružík David-9898 3144
9.Papež JanHejmala Karel-6-88-6 1345
10.Strouhal JiříHruška Vlastimil8810  3055
11.Rubeš JakubKružík Leoš-599-683265
12.Papež JanKružík David779  3075
13.Strouhal JiříHejmala Karel8-9-810-102376
14.Zach TomášHruška Vlastimil-28-9-9 1377
15.Papež JanKružík Leoš877  3087
16.Strouhal JiříKružík David797  3097
17.Zach TomášHejmala Karel-98-7-8 1398
18.Rubeš JakubHruška Vlastimil-8-4-4  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strouhal Jiří31Kružík Leoš04
Zach Tomáš22Kružík David04
Rubeš Jakub22Hejmala Karel40
Papež Jan22Hruška Vlastimil31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:21690:560TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
Krátký Milan
Zítka Karel
 
 
-9-867-62301
2.Hrabec Lukáš
Páleník Jiří
 
 
Halm Josef
Ševela František
 
 
9-87-773211
3.Páleník JiříKrátký Milan-210-8-8 1312
4.Ryšavý LuděkZítka Karel517  3022
5.Svoboda AlešHalm Josef348  3032
6.Hrabec Lukᚊevela František99-8-4-82333
7.Ryšavý LuděkKrátký Milan-4369 3143
8.Svoboda AlešZítka Karel552  3053
9.Hrabec LukášHalm Josef10-479 3163
10.Páleník JiříŠevela František79-87 3173
11.Svoboda AlešKrátký Milan9-572 3183
12.Hrabec LukášZítka Karel548  3093
13.Páleník JiříHalm Josef96-1010 31103
14.Ryšavý LuděkŠevela František-1069-6-823104
15.Hrabec LukášKrátký Milan577  30114
16.Páleník JiříZítka Karel675  30124
17.Ryšavý LuděkHalm Josef55-710 31134
18.Svoboda AlešŠevela František-9888 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Páleník Jiří31Krátký Milan13
Ryšavý Luděk31Zítka Karel04
Svoboda Aleš40Halm Josef04
Hrabec Lukáš31Ševela František22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:50539:684TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrhal Zdeněk
Hlávka Stanislav
 
 
Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
-13-1112-5 1301
2.Lazárik Milan
Šabata Lukáš
 
 
Sláma Adam
Suský Josef
 
 
-6-7-4  0302
3.Hlávka StanislavBlaško Květoslav-87-9-10 1303
4.Šabata LukášSuský Josef-3-6-4  0304
5.Mrhal ZdeněkSláma Adam-8-7-7  0305
6.Lazárik MilanStávek Filip-7-6-5  0306
7.Šabata LukášBlaško Květoslav-3-4-6  0307
8.Mrhal ZdeněkSuský Josef55-88 3117
9.Lazárik MilanSláma Adam-6-8-12  0318
10.Hlávka StanislavStávek Filip8-79-8-92319
11.Mrhal ZdeněkBlaško Květoslav-49-7-8 13110
12.Lazárik MilanSuský Josef-8-9-8  03111
13.Hlávka StanislavSláma Adam7-8-99-823112
14.Šabata LukášStávek Filip-8-7-5  03113
15.Lazárik MilanBlaško Květoslav-7-87-8 13114
16.Hlávka StanislavSuský Josef9-8-96-823115
17.Šabata LukášSláma Adam-6-6-5  03116
18.Mrhal ZdeněkStávek Filip87-98 31216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlávka Stanislav04Blaško Květoslav40
Šabata Lukáš04Suský Josef31
Mrhal Zdeněk22Sláma Adam40
Lazárik Milan04Stávek Filip31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:30599:509TJ Sokol Perná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolínek Zdeněk
Kvěch Jan
 
 
Blažek Jiří
Ebach Petr
 
 
-579-8103210
2.Matula Arnošt
Smejkal Oldřich
 
 
Pleskač Pavel
 
 
WO    3020
3.Matula ArnoštEbach Petr-4-2-3  0321
4.Kolínek ZdeněkBlažek Jiří-7-7-6  0322
5.Kvěch JanPleskač Pavel-76410 3132
6.Smejkal OldřichWO    3042
7.Kolínek ZdeněkEbach Petr-48-6983252
8.Kvěch JanBlažek Jiří-3-8-5  0353
9.Smejkal OldřichPleskač Pavel998  3063
10.Matula ArnoštWO    3073
11.Kvěch JanEbach Petr-986-793283
12.Smejkal OldřichBlažek Jiří-10-8-9  0384
13.Matula ArnoštPleskač Pavel69-8-5-62385
14.Kolínek ZdeněkWO    3095
15.Smejkal OldřichEbach Petr-1-13-13  0396
16.Matula ArnoštBlažek Jiří-109-8-3 1397
17.Kolínek ZdeněkPleskač Pavel-79-98832107
18.Kvěch JanWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matula Arnošt03Ebach Petr22
Kolínek Zdeněk21Blažek Jiří40
Kvěch Jan21Pleskač Pavel13
Smejkal Oldřich12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy