Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41554:651Moravan Lednice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruckner Tomáš
Fabikovič Daniel
 
 
Hejmala Karel
Jelínek Jaromír
 
 
-7-76-7 1301
2.Vašíčková Martina
Kováč Martin
 
 
Hruška Vlastimil
Kružík David
 
 
-9-86663211
3.Kováč MartinJelínek Jaromír-3-4-4  0312
4.Fabikovič DanielKružík David8-5-712-102313
5.Vašíčková MartinaHruška Vlastimil-5-11-4  0314
6.Bruckner TomášHejmala Karel-7-38773224
7.Fabikovič DanielJelínek Jaromír-8-6-9  0325
8.Vašíčková MartinaKružík David4810  3035
9.Bruckner TomášHruška Vlastimil8-76-10103245
10.Kováč MartinHejmala Karel-9-4-7  0346
11.Vašíčková MartinaJelínek Jaromír-3-4-7  0347
12.Bruckner TomášKružík David374  3057
13.Kováč MartinHruška Vlastimil8-4-6-0 1358
14.Fabikovič DanielHejmala Karel-5-13-7  0359
15.Bruckner TomášJelínek Jaromír-58-2843269
16.Kováč MartinKružík David-6-7103-823610
17.Fabikovič DanielHruška Vlastimil6910  30710
18.Vašíčková MartinaHejmala Karel-5-3-4  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kováč Martin04Jelínek Jaromír31
Fabikovič Daniel13Kružík David22
Vašíčková Martina13Hruška Vlastimil22
Bruckner Tomáš40Hejmala Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:40480:603TJ Sokol Šakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ebach Petr
Preiss Marian
 
 
Smutek Pavel
Šafařík Václav ml.
 
 
8-876 3110
2.Pleskač Pavel
Urbánek Michal
 
 
Jakubčík Roman
Šmíd Zdeněk
 
 
8-6-2-7 1311
3.Ebach PetrSmutek Pavel-11110-10-112312
4.Preiss MarianŠafařík Václav ml.876  3022
5.Pleskač PavelJakubčík Roman-3-5-5  0323
6.Urbánek MichalŠmíd Zdeněk-4-6-4  0324
7.Preiss MarianSmutek Pavel518  3034
8.Pleskač PavelŠafařík Václav ml.-278-4-102335
9.Urbánek MichalJakubčík Roman-4-6-4  0336
10.Ebach PetrŠmíd Zdeněk688  3046
11.Pleskač PavelSmutek Pavel-5-6-5  0347
12.Urbánek MichalŠafařík Václav ml.-6-0-3  0348
13.Ebach PetrJakubčík Roman-8-9-6  0349
14.Preiss MarianŠmíd Zdeněk7-6710 3159
15.Urbánek MichalSmutek Pavel-8-6-7  03510
16.Ebach PetrŠafařík Václav ml.-8108-8232610
17.Preiss MarianJakubčík RomanWO    03611
18.Pleskač PavelŠmíd Zdeněk-10-5-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ebach Petr22Smutek Pavel31
Preiss Marian30Šafařík Václav ml.22
Pleskač Pavel04Jakubčík Roman30
Urbánek Michal04Šmíd Zdeněk22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:25720:624TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
Kolínek Zdeněk
Hoffmann Dušan
 
 
9-867 3110
2.Sláma Adam
Suský Josef
 
 
Matula Arnošt
Smejkal Oldřich
 
 
696  3020
3.Suský JosefKolínek Zdeněk-6957 3130
4.Sláma AdamMatula Arnošt-84-59-72331
5.Stávek FilipSmejkal Oldřich810-79 3141
6.Blaško KvětoslavHoffmann Dušan669  3051
7.Sláma AdamKolínek Zdeněk798  3061
8.Stávek FilipMatula Arnošt-511-10-8 1362
9.Blaško KvětoslavSmejkal Oldřich-98-6643272
10.Suský JosefHoffmann Dušan8-4-10593282
11.Stávek FilipKolínek Zdeněk-78-6-5 1383
12.Blaško KvětoslavMatula Arnošt636  3093
13.Suský JosefSmejkal Oldřich349  30103
14.Sláma AdamHoffmann Dušan9-8-88932113
15.Blaško KvětoslavKolínek Zdeněk6-734 31123
16.Suský JosefMatula Arnošt-10749 31133
17.Sláma AdamSmejkal Oldřich-9109-7-523134
18.Stávek FilipHoffmann Dušan7-1210-10832144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suský Josef40Kolínek Zdeněk13
Sláma Adam22Matula Arnošt22
Stávek Filip22Smejkal Oldřich13
Blaško Květoslav40Hoffmann Dušan04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28645:589TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Milan
Fidor Marek
 
 
Mrhal Zdeněk
Hlávka Stanislav
 
 
-4-94-6 1301
2.Halm Josef
Ševela František
 
 
Frömmel Zdeněk
Lazárik Milan
 
 
499  3011
3.Krátký MilanLazárik Milan-9457 3121
4.Fidor MarekMrhal Zdeněk9-875 3131
5.Ševela FrantišekFrömmel Zdeněk8105  3041
6.Halm JosefHlávka Stanislav-6-7-6  0342
7.Fidor MarekLazárik Milan284  3052
8.Ševela FrantišekMrhal Zdeněk109-67 3162
9.Halm JosefFrömmel Zdeněk-6-687-92363
10.Krátký MilanHlávka Stanislav9-7-95-72364
11.Ševela FrantišekLazárik Milan-10789 3174
12.Halm JosefMrhal Zdeněk-8-498-82375
13.Krátký MilanFrömmel Zdeněk-6-49-10 1376
14.Fidor MarekHlávka Stanislav-6-6-8  0377
15.Halm JosefLazárik Milan446  3087
16.Krátký MilanMrhal Zdeněk93-58 3197
17.Fidor MarekFrömmel Zdeněk5-75-4832107
18.Ševela FrantišekHlávka Stanislav5107  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krátký Milan22Lazárik Milan04
Fidor Marek31Mrhal Zdeněk13
Ševela František40Frömmel Zdeněk22
Halm Josef13Hlávka Stanislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:48557:681TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zach Tomáš
Rubeš Jakub
 
 
Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
-8-8-7  0301
2.Strouhal Jiří
Novotný Pavel
 
 
Hrabec Lukáš
Páleník Jiří
 
 
-10-83-7 1302
3.Zach TomášPáleník Jiří-4-6-9  0303
4.Rubeš JakubRyšavý Luděk-4-10-5  0304
5.Novotný PavelSvoboda Aleš-7-9-9  0305
6.Strouhal JiříHrabec Lukáš11-987 3115
7.Rubeš JakubPáleník Jiří-4-11-8  0316
8.Novotný PavelRyšavý Luděk-810-7973226
9.Strouhal JiříSvoboda Aleš-9-78-8 1327
10.Zach TomášHrabec Lukáš8-7-5-1 1328
11.Novotný PavelPáleník Jiří-10-887-72329
12.Strouhal JiříRyšavý Luděk-89-10883239
13.Zach TomášSvoboda Aleš-8-79-6 13310
14.Rubeš JakubHrabec Lukáš-8-9-9  03311
15.Strouhal JiříPáleník Jiří-8899 31411
16.Zach TomášRyšavý Luděk-8-2-8  03412
17.Rubeš JakubSvoboda Aleš-8-7-7  03413
18.Novotný PavelHrabec Lukáš-7-6-10  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zach Tomáš04Páleník Jiří31
Rubeš Jakub04Ryšavý Luděk22
Novotný Pavel13Svoboda Aleš40
Strouhal Jiří31Hrabec Lukáš31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy