Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:43543:665TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregor Miroslav
Hruška Vlastimil
 
 
Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
10-6-7-5 1301
2.Jelínek Jaromír
Hejmala Karel
 
 
Hrabec Lukáš
Pilát Jaroslav
 
 
885  3011
3.Hejmala KarelPilát Jaroslav-8-10-6  0312
4.Hruška VlastimilRyšavý Luděk-89-8-4 1313
5.Jelínek JaromírHrabec Lukáš-15-5-4  0314
6.Gregor MiroslavSvoboda Aleš-6-5-6  0315
7.Hruška VlastimilPilát Jaroslav-7-6-8  0316
8.Jelínek JaromírRyšavý Luděk-10-4-8  0317
9.Gregor MiroslavHrabec Lukáš-6103-593227
10.Hejmala KarelSvoboda Aleš-13-8-6  0328
11.Jelínek JaromírPilát Jaroslav9-36-6-102329
12.Gregor MiroslavRyšavý Luděk-87-99133239
13.Hejmala KarelHrabec Lukáš-898-763249
14.Hruška VlastimilSvoboda Aleš-8-7-2  03410
15.Gregor MiroslavPilát Jaroslav-10-3-10  03411
16.Hejmala KarelRyšavý Luděk8-769 31511
17.Hruška VlastimilHrabec Lukáš7810  30611
18.Jelínek JaromírSvoboda Aleš-5-4-3  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejmala Karel22Pilát Jaroslav40
Hruška Vlastimil13Ryšavý Luděk22
Jelínek Jaromír04Hrabec Lukáš13
Gregor Miroslav22Svoboda Aleš40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39593:655TJ Sokol Křepice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrhal Zdeněk
Hlávka Stanislav
 
 
Novotný Pavel
Strouhal Jiří
 
 
-7-6-7  0301
2.Frömmel Zdeněk
Lazárik Milan
 
 
Papež Jan
Rubeš Jakub
 
 
-8-7-9  0302
3.Lazárik MilanStrouhal Jiří-4-2-1  0303
4.Mrhal ZdeněkNovotný Pavel-128-5-8 1304
5.Hlávka StanislavPapež Jan787  3014
6.Frömmel ZdeněkRubeš Jakub1-86-6-92315
7.Mrhal ZdeněkStrouhal Jiří11158  3025
8.Hlávka StanislavNovotný Pavel-9-7-7  0326
9.Frömmel ZdeněkPapež Jan-107610 3136
10.Lazárik MilanRubeš Jakub-7-11-5  0337
11.Hlávka StanislavStrouhal Jiří-99-86153247
12.Frömmel ZdeněkNovotný Pavel-9-9-8  0348
13.Lazárik MilanPapež Jan-96-9-1 1349
14.Mrhal ZdeněkRubeš Jakub-998-7-323410
15.Frömmel ZdeněkStrouhal Jiří4-3136 31510
16.Lazárik MilanNovotný Pavel-9-7-8  03511
17.Mrhal ZdeněkPapež Jan6-769 31611
18.Hlávka StanislavRubeš Jakub1210-37 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lazárik Milan04Strouhal Jiří13
Mrhal Zdeněk22Novotný Pavel40
Hlávka Stanislav31Papež Jan13
Frömmel Zdeněk22Rubeš Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:31674:650TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Milan
Fidor Marek
 
 
Kolínek Zdeněk
Hoffmann Dušan
 
 
1264  3010
2.Jakubčík František
Ševela František
 
 
Matula Arnošt
Smejkal Oldřich
 
 
8-587 3120
3.Krátký MilanKolínek Zdeněk7-5-4283230
4.Fidor MarekHoffmann Dušan-5-810-8 1331
5.Ševela FrantišekMatula Arnošt11-1067 3141
6.Jakubčík FrantišekSmejkal Oldřich7-3-810103251
7.Fidor MarekKolínek Zdeněk-1-4-9  0352
8.Ševela FrantišekHoffmann Dušan7-4911 3162
9.Jakubčík FrantišekMatula Arnošt-11-4-5  0363
10.Krátký MilanSmejkal Oldřich7-8712 3173
11.Ševela FrantišekKolínek Zdeněk8-8-188-62374
12.Jakubčík FrantišekHoffmann Dušan74-97 3184
13.Krátký MilanMatula Arnošt-9484 3194
14.Fidor MarekSmejkal Oldřich-8-6-1  0395
15.Jakubčík FrantišekKolínek Zdeněk9-565 31105
16.Krátký MilanHoffmann Dušan7-1229 31115
17.Fidor MarekMatula Arnošt8-8-13-6 13116
18.Ševela FrantišekSmejkal Oldřich83-106 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krátký Milan40Kolínek Zdeněk22
Fidor Marek04Hoffmann Dušan13
Ševela František31Matula Arnošt22
Jakubčík František31Smejkal Oldřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Šakvice, Hlavní 53Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32632:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubčík Roman
Smutek Pavel
 
 
Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
9109  3010
2.Šmíd Zdeněk
Charoušek Richard
 
 
Sláma Adam
Suský Josef
 
 
10-9-10-7 1311
3.Smutek PavelBlaško Květoslav-5-3-3  0312
4.Šmíd ZdeněkSuský Josef-7-826-82313
5.Charoušek RichardSláma Adam56-34 3123
6.Jakubčík RomanStávek Josef789  3033
7.Šmíd ZdeněkBlaško Květoslav-76-58-72334
8.Charoušek RichardSuský Josef-7-5-9  0335
9.Jakubčík RomanSláma Adam88-97 3145
10.Smutek PavelStávek Josef784  3055
11.Charoušek RichardBlaško Květoslav9-6-10-2 1356
12.Jakubčík RomanSuský Josef765  3066
13.Smutek PavelSláma Adam-78-9-7 1367
14.Šmíd ZdeněkStávek Josef-7796 3177
15.Jakubčík RomanBlaško Květoslav887  3087
16.Smutek PavelSuský Josef7-87-893297
17.Šmíd ZdeněkSláma Adam99-10-10-82398
18.Charoušek RichardStávek Josef6-4-8-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smutek Pavel22Blaško Květoslav31
Šmíd Zdeněk13Suský Josef22
Charoušek Richard13Sláma Adam22
Jakubčík Roman40Stávek Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:41610:694TJ Agrotec Hustopeče D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruckner Tomáš
Fabikovič Daniel
 
 
Ebach Petr
Hovězák Petr
 
 
5-1065 3110
2.Vašíčková Martina
Kováč Martin
 
 
Blažek Jiří
Pleskač Pavel
 
 
-5-86-4 1311
3.Koberová KláraEbach Petr-4-2-1  0312
4.Bruckner TomášHovězák Petr36-811 3122
5.Fabikovič DanielBlažek Jiří78-8-7-62323
6.Vašíčková MartinaPleskač Pavel99-8-683233
7.Bruckner TomášEbach Petr-59-89-62334
8.Fabikovič DanielHovězák Petr7-8-9553244
9.Vašíčková MartinaBlažek Jiří-7-8-10  0345
10.Koberová KláraPleskač Pavel-1-1-1  0346
11.Fabikovič DanielEbach Petr598  3056
12.Vašíčková MartinaHovězák Petr-1110-8973266
13.Koberová KláraBlažek Jiří-5-2-2  0367
14.Bruckner TomášPleskač Pavel119-9-1583277
15.Vašíčková MartinaEbach Petr-988-8-52378
16.Koberová KláraHovězák Petr-1-3-5  0379
17.Bruckner TomášBlažek Jiří-7-711-6 13710
18.Fabikovič DanielPleskač Pavel5-752 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koberová Klára04Ebach Petr31
Bruckner Tomáš22Hovězák Petr13
Fabikovič Daniel31Blažek Jiří40
Vašíčková Martina22Pleskač Pavel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy