Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:16628:358TJ Agrotec Hustopeče D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Pavel
Ebach Petr
 
 
Hruška Vlastimil
 
 
WO    3010
2.Pleskač Pavel
Preiss Marian
 
 
Jelínek Jaromír
Hejmala Karel
 
 
563  3020
3.Kuchař PavelHruška Vlastimil574  3030
4.Preiss MarianJelínek Jaromír766  3040
5.Ebach PetrHejmala Karel-86-102-62341
6.Pleskač PavelWO    3051
7.Preiss MarianHruška Vlastimil774  3061
8.Ebach PetrJelínek Jaromír667  3071
9.Pleskač PavelHejmala Karel4-84-10-82372
10.Kuchař PavelWO    3082
11.Ebach PetrHruška Vlastimil16-52 3192
12.Pleskač PavelJelínek Jaromír-694-8-92393
13.Kuchař PavelHejmala Karel469  30103
14.Urbánek MichalWO    30113
15.Pleskač PavelHruška Vlastimil8-86-11-423114
16.Kuchař PavelJelínek Jaromír498  30124
17.Urbánek MichalHejmala Karel-3-1-6  03125
18.Ebach PetrWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kuchař Pavel30Hruška Vlastimil13
Preiss Marian20Jelínek Jaromír13
Ebach Petr21Hejmala Karel31
Pleskač Pavel03   
Urbánek Michal01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:13678:370TJ Sokol Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
Bruckner Tomáš
Fabikovič Daniel
 
 
9-9-96-12301
2.Sláma Adam
Suský Josef
 
 
Kováč Martin
 
 
WO    3011
3.Sláma AdamBruckner Tomáš-8-893-62312
4.Suský JosefFabikovič Daniel-10-87573222
5.Stávek FilipKováč Martin486  3032
6.Blaško KvětoslavWO    3042
7.Suský JosefBruckner Tomáš824  3052
8.Stávek FilipFabikovič Daniel7-77-773262
9.Blaško KvětoslavKováč Martin534  3072
10.Sláma AdamWO    3082
11.Stávek FilipBruckner Tomáš410-118 3192
12.Blaško KvětoslavFabikovič Daniel56-105 31102
13.Sláma AdamKováč Martin1098  30112
14.Suský JosefWO    30122
15.Blaško KvětoslavBruckner Tomáš68-108 31132
16.Sláma AdamFabikovič Daniel526  30142
17.Suský JosefKováč Martin722  30152
18.Stávek FilipWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sláma Adam21Bruckner Tomáš13
Suský Josef30Fabikovič Daniel04
Stávek Filip30Kováč Martin04
Blaško Květoslav30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:45572:687TJ Sokol Šakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halm Josef
Ševela František
 
 
Smutek Květoslav
Šafařík Václav ml.
 
 
67-99 3110
2.Krátký Milan
Fidor Marek
 
 
Smutek Pavel
Šmíd Zdeněk
 
 
-711-91043220
3.Ševela FrantišekSmutek Pavel6-79-3-72321
4.Halm JosefŠmíd Zdeněk5-9-91263231
5.Krátký MilanJakubčík Roman-6-10-8  0332
6.Fidor MarekŠafařík Václav ml.9-7-5-1 1333
7.Halm JosefSmutek Pavel-10-6-5  0334
8.Krátký MilanŠmíd Zdeněk477  3044
9.Fidor MarekJakubčík Roman-9-5-8  0345
10.Ševela FrantišekŠafařík Václav ml.104-5-11103255
11.Krátký MilanSmutek Pavel-69-7463265
12.Fidor MarekŠmíd Zdeněk-5-6-4  0366
13.Ševela FrantišekJakubčík Roman-8-710-9 1367
14.Halm JosefŠafařík Václav ml.-4-4108-42368
15.Zítka KarelSmutek Pavel-6-8-5  0369
16.Ševela FrantišekŠmíd Zdeněk-3-7-8  03610
17.Halm JosefJakubčík Roman-4-7-3  03611
18.Krátký MilanŠafařík Václav ml.-5-35-8 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševela František13Smutek Pavel31
Halm Josef13Šmíd Zdeněk22
Krátký Milan22Jakubčík Roman40
Fidor Marek03Šafařík Václav ml.31
Zítka Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:34707:681TJ Sokol Křepice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zach Tomáš
Rubeš Jakub
 
 
Smejkal Oldřich
Hoffmann Dušan
 
 
7-659 3110
2.Kolář Petr
Strouhal Jiří
 
 
Kolínek Zdeněk
Matula Arnošt
 
 
5-8-6-7 1311
3.Zach TomášMatula Arnošt5-6-4-8 1312
4.Rubeš JakubKolínek Zdeněk47-9-7113222
5.Strouhal JiříHoffmann Dušan65-88 3132
6.Kolář PetrSmejkal Oldřich6-986 3142
7.Rubeš JakubMatula Arnošt5-98-983252
8.Strouhal JiříKolínek Zdeněk-5-6-7  0353
9.Kolář PetrHoffmann Dušan786  3063
10.Zach TomášSmejkal Oldřich97-8-9-92364
11.Strouhal JiříMatula Arnošt-8-7-8  0365
12.Kolář PetrKolínek Zdeněk78-911 3175
13.Zach TomášHoffmann Dušan-7-89983285
14.Rubeš JakubSmejkal Oldřich11-899 3195
15.Kolář PetrMatula Arnošt8-899 31105
16.Zach TomášKolínek Zdeněk-8-9-14  03106
17.Rubeš JakubHoffmann Dušan7-910-8-1023107
18.Strouhal JiříSmejkal Oldřich8-9910 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zach Tomáš13Matula Arnošt22
Rubeš Jakub31Kolínek Zdeněk22
Strouhal Jiří22Hoffmann Dušan13
Kolář Petr40Smejkal Oldřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:18623:505TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
Lazárik Milan
Šabata Lukáš
 
 
388  3010
2.Hrabec Lukáš
Pilát Jaroslav
 
 
Frömmel Zdeněk
Mrhal Zdeněk
 
 
10-5-913-142311
3.Ryšavý LuděkŠabata Lukáš341  3021
4.Hrabec LukášLazárik Milan558  3031
5.Pilát JaroslavFrömmel Zdeněk91214  3041
6.Svoboda AlešMrhal Zdeněk-10367 3151
7.Hrabec Lukᚊabata Lukáš259  3061
8.Pilát JaroslavLazárik Milan73-86 3171
9.Svoboda AlešFrömmel Zdeněk7155  3081
10.Ryšavý LuděkMrhal Zdeněk-913-9-9 1382
11.Pilát JaroslavŠabata Lukáš324  3092
12.Svoboda AlešLazárik Milan996  30102
13.Ryšavý LuděkFrömmel Zdeněk7-7-6-5 13103
14.Hrabec LukášMrhal Zdeněk-8984 31113
15.Svoboda AlešŠabata Lukáš676  30123
16.Ryšavý LuděkLazárik MilanWO    03124
17.Hrabec LukášFrömmel Zdeněk-6-76-4 13125
18.Pilát JaroslavMrhal Zdeněk879  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ryšavý Luděk12Šabata Lukáš04
Hrabec Lukáš31Lazárik Milan03
Pilát Jaroslav40Frömmel Zdeněk22
Svoboda Aleš40Mrhal Zdeněk13
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy