Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:33602:588TJ Sokol Vranovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jakub
Slavík Jiří
 
 
Pavelka Daniel
Zmrzlík Pavel
 
 
-9-84-6 1301
2.Slavík Ondřej
Halasová Ludmila
 
 
Pokorný Petr
Veselá Pavlína
 
 
-65-1-7 1302
3.Halasová LudmilaZmrzlík Pavel-10-99-6 1303
4.Slavík JakubPavelka Daniel568  3013
5.Slavík JiříPokorný Petr10-1083 3123
6.Slavík OndřejVeselá Pavlína6-587 3133
7.Slavík JakubZmrzlík Pavel7-1085 3143
8.Slavík JiříPavelka Daniel7-6-8-8 1344
9.Slavík OndřejPokorný Petr-7-568-82345
10.Halasová LudmilaVeselá Pavlína-6-10-9  0346
11.Slavík JiříZmrzlík Pavel997  3056
12.Slavík OndřejPavelka Daniel5-89-9-62357
13.Halasová LudmilaPokorný Petr-1-6-2  0358
14.Slavík JakubVeselá Pavlína793  3068
15.Slavík OndřejZmrzlík Pavel-6-786-102369
16.Halasová LudmilaPavelka Daniel-8-7-3  03610
17.Slavík JakubPokorný Petr653  30710
18.Slavík JiříVeselá Pavlína455  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halasová Ludmila04Zmrzlík Pavel22
Slavík Jakub40Pavelka Daniel31
Slavík Jiří31Pokorný Petr22
Slavík Ondřej13Veselá Pavlína13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Uherčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportvní hala Uherčice, Sportovní 32Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1123:39515:618TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hančkr Karel
Dolíhal Luděk
 
 
Dohnálek Luděk
Pilát Jaroslav
 
 
-6-107-10 1301
2.Fojtík Miloš
Dolíhal Zdeněk
 
 
Svoboda Petr
Vodáková Aneta
 
 
-6-3-6  0302
3.Dolíhal LuděkPilát Jaroslav-8-3-9  0303
4.Hančkr KarelDohnálek Luděk1097  3013
5.Dolíhal ZdeněkSvoboda Petr-5-13-8  0314
6.Fojtík MilošVodáková Aneta6-666 3124
7.Hančkr KarelPilát Jaroslav-5-8-5  0325
8.Dolíhal ZdeněkDohnálek Luděk-5-7-4  0326
9.Fojtík MilošSvoboda Petr-5-6-7  0327
10.Dolíhal LuděkVodáková Aneta1051  3037
11.Dolíhal ZdeněkPilát Jaroslav-2-3-5  0338
12.Fojtík MilošDohnálek Luděk-7-7-3  0339
13.Dolíhal LuděkSvoboda Petr9-7511 3149
14.Hančkr KarelVodáková Aneta9119  3059
15.Fojtík MilošPilát Jaroslav-7-4-6  03510
16.Dolíhal LuděkDohnálek Luděk-88-146832610
17.Hančkr KarelSvoboda Petr-15-66-9 13611
18.Dolíhal ZdeněkVodáková Aneta-3-4610732711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dolíhal Luděk31Pilát Jaroslav40
Hančkr Karel22Dohnálek Luděk22
Dolíhal Zdeněk13Svoboda Petr31
Fojtík Miloš13Vodáková Aneta04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1510:47283:599TJ Sokol Pouzdřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čechmánek Matěj
Čechmánková Dominika
 
 
Halámek Zdeněk
Halámek Radek
 
 
-7-5-3  0301
2.Pokludová Eliška
Garčicová Karolína
 
 
Halámek Jakub
Halámek Radek ml.
 
 
-2-4-1  0302
3.Pokludová EliškaHalámek Zdeněk-2-5-3  0303
4.Čechmánek MatějHalámek Radek-1-3-1  0304
5.Čechmánková DominikaHalámek Jakub-4-8-6  0305
6.Garčicová KarolínaHalámek Radek ml.-4-3-6  0306
7.Čechmánek MatějHalámek Zdeněk-2-0-0  0307
8.Čechmánková DominikaHalámek Radek599  3017
9.Garčicová KarolínaHalámek Jakub-0-2-5  0318
10.Pokludová EliškaHalámek Radek ml.9410  3028
11.Čechmánková DominikaHalámek Zdeněk-2-5-6  0329
12.Garčicová KarolínaHalámek Radek-3-27-5 13210
13.Pokludová EliškaHalámek Jakub-8-8-6  03211
14.Čechmánek MatějHalámek Radek ml.-2-2-3  03212
15.Garčicová KarolínaHalámek Zdeněk-4-0-1  03213
16.Pokludová EliškaHalámek Radek-6-11910832313
17.Čechmánek MatějHalámek Jakub-1-3-0  03314
18.Čechmánková DominikaHalámek Radek ml.-7-3-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pokludová Eliška22Halámek Zdeněk40
Čechmánek Matěj04Halámek Radek22
Čechmánková Dominika13Halámek Jakub40
Garčicová Karolína04Halámek Radek ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:168:50372:610TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papež Jan
Neuberg Tomáš
 
 
Slabyhoudek Václav
Kolínský Michal
 
 
-7-6-7  0301
2.Kotačka Michal
Lang Jiří
 
 
Vlach Radomír
Nováček Jaroslav
 
 
-8-2-3  0302
3.Neuberg TomášSlabyhoudek Václav-4-1-6  0303
4.Papež JanKolínský Michal-6-4-4  0304
5.Lang JiříVlach Petr-5-8-10  0305
6.Kotačka MichalNováček Jaroslav-4-3-6  0306
7.Papež JanSlabyhoudek Václav-676-4-112307
8.Lang JiříKolínský Michal-8-7-9  0308
9.Kotačka MichalVlach Petr-2-4-6  0309
10.Neuberg TomášNováček Jaroslav-7-5-6  03010
11.Lang JiříSlabyhoudek Václav-1-5-8  03011
12.Kotačka MichalKolínský Michal-1-2-4  03012
13.Neuberg TomášVlach Petr-6-7-8  03013
14.Papež JanNováček Jaroslav-10866 31113
15.Kotačka MichalSlabyhoudek Václav-5-7-2  03114
16.Neuberg TomášKolínský Michal-8-7-9  03115
17.Papež JanVlach Petr86-108 31215
18.Lang JiříNováček Jaroslav-3-6-6  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Neuberg Tomáš04Slabyhoudek Václav40
Papež Jan22Kolínský Michal40
Lang Jiří04Vlach Petr31
Kotačka Michal04Nováček Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31640:606TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
-84-9-5 1301
2.Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
Vala Vítězslav
Mikulica Miroslav
 
 
647  3011
3.Straka DominikStraka Daniel839  3021
4.Polášek PatrikVala Jaroslav-7-6-8  0322
5.Pluháček RadekVala Vítězslav-68-7-5 1323
6.Průdek DanielMikulica Miroslav924  3033
7.Polášek PatrikStraka Daniel675  3043
8.Pluháček RadekVala Jaroslav10-95-983253
9.Průdek DanielVala Vítězslav-8-47-15 1354
10.Straka DominikMikulica Miroslav59-36 3164
11.Pluháček RadekStraka Daniel824  3074
12.Průdek DanielVala Jaroslav-99-7-6 1375
13.Straka DominikVala Vítězslav6-3-29-82376
14.Polášek PatrikMikulica Miroslav7-6-8-9 1377
15.Průdek DanielStraka Vlastimil-64105 3187
16.Straka DominikVala Jaroslav-599-683297
17.Polášek PatrikVala Vítězslav4-4-79-72398
18.Pluháček RadekMikulica Miroslav6-6108 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Straka Dominik31Straka Daniel03
Polášek Patrik13Vala Jaroslav22
Pluháček Radek31Vala Vítězslav40
Průdek Daniel22Mikulica Miroslav13
   Straka Vlastimil01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:36611:632TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Himal Tomáš
Svoboda Zdeněk
 
 
Lossel Martin
Polák Milan
 
 
-7-12-6  0301
2.Tomola Jaroslav
Smíšek Libor
 
 
Zítka Karel
Šemora Stanislav
 
 
-9-98-4 1302
3.Svoboda ZdeněkLossel Martin-99-7-5 1303
4.Tomola JaroslavPolák Milan-67-1012-92304
5.Himal TomášZítka Karel1013-6-10-32305
6.Smíšek LiborŠemora Stanislav359  3015
7.Tomola JaroslavLossel Martin-7-1311-7 1316
8.Himal TomášPolák Milan-56-88-82317
9.Smíšek LiborZítka Karel-4-11-6  0318
10.Svoboda ZdeněkŠemora Stanislav1147  3028
11.Himal TomášLossel Martin13-8910 3138
12.Smíšek LiborPolák Milan-78-12-5 1339
13.Svoboda ZdeněkZítka Karel-9-1-8  03310
14.Tomola JaroslavŠemora Stanislav26-65 31410
15.Smíšek LiborLossel Martin000  30510
16.Svoboda ZdeněkPolák Milan-4-0-7  03511
17.Tomola JaroslavZítka Karel-36911 31611
18.Himal Tomᚊemora Stanislav488  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Zdeněk13Lossel Martin22
Tomola Jaroslav22Polák Milan40
Himal Tomáš22Zítka Karel31
Smíšek Libor22Šemora Stanislav04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy