Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:39488:581TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka Daniel
Pavelka Ondřej
 
 
Pilát Jaroslav
Svoboda Petr
 
 
-4-2-2  0301
2.Pokorný Petr
Veselá Pavlína
 
 
Janoušek Tomáš
Klímek Ondřej
 
 
-7879 3111
3.Pavelka DanielPilát Jaroslav-0-4-7  0312
4.Pavelka OndřejJanoušek Tomáš-3-9-9  0313
5.Veselá PavlínaKlímek Ondřej984  3023
6.Zmrzlík PavelSvoboda Petr-4-10-7  0324
7.Pavelka OndřejPilát Jaroslav-1-2-5  0325
8.Veselá PavlínaJanoušek Tomáš47-6-12-52326
9.Zmrzlík PavelKlímek Ondřej55-89 3136
10.Pavelka DanielSvoboda Petr-7-3-10  0337
11.Veselá PavlínaPilát Jaroslav-5-3-5  0338
12.Zmrzlík PavelJanoušek Tomáš35-29 3148
13.Pavelka DanielKlímek Ondřej4105  3058
14.Pokorný PetrSvoboda Petr-8-7-10  0359
15.Zmrzlík PavelPilát Jaroslav-511-8-4 13510
16.Pavelka DanielJanoušek Tomáš6-10-8-8 13511
17.Pokorný PetrKlímek Ondřej533  30611
18.Veselá PavlínaSvoboda Petr-96-5-8 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavelka Daniel13Pilát Jaroslav40
Pavelka Ondřej02Janoušek Tomáš31
Veselá Pavlína13Klímek Ondřej04
Zmrzlík Pavel22Svoboda Petr40
Pokorný Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6659:381Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Ondřej
Slavík Jiří
 
 
Halámek Zdeněk
Halámek Jakub
 
 
6910  3010
2.Vokál Radek
Slavík Jakub
 
 
Halámek Radek
Halámek Radek ml.
 
 
1049  3020
3.Slavík OndřejHalámek Zdeněk-10125-563230
4.Slavík JakubHalámek Jakub8616  3040
5.Vokál RadekHalámek Radek221  3050
6.Slavík JiříHalámek Radek ml.275  3060
7.Slavík JakubHalámek Zdeněk7-9-101163270
8.Vokál RadekHalámek Jakub683  3080
9.Slavík JiříHalámek Radek633  3090
10.Slavík OndřejHalámek Radek ml.792  30100
11.Vokál RadekHalámek Zdeněk557  30110
12.Slavík JiříHalámek Jakub569  30120
13.Slavík OndřejHalámek Radek495  30130
14.Slavík JakubHalámek Radek ml.472  30140
15.Slavík JiříHalámek Zdeněk-5655 31150
16.Slavík OndřejHalámek Jakub-108211 31160
17.Slavík JakubHalámek Radek346  30170
18.Vokál RadekHalámek Radek ml.120  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Ondřej40Halámek Zdeněk04
Slavík Jakub40Halámek Jakub04
Vokál Radek40Halámek Radek04
Slavík Jiří40Halámek Radek ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Uherčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportvní hala Uherčice, Sportovní 32Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1119:38428:557TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojtík Miloš
Dostál Martin
 
 
Slabyhoudek Václav
Kolínský Michal
 
 
-8-8-9  0301
2.Hančkr Karel
Dolíhal Luděk
 
 
Vlach Radomír
Nováček Jaroslav
 
 
6-5-7-6-814  
3.Dostál MartinSlabyhoudek Václav-2-9-7  0302
4.Fojtík MilošKolínský Michal-6-8-7  0303
5.Dolíhal LuděkNováček Jaroslav-4-0-9  0304
6.Hančkr KarelVlach Radomír914-5-933214
7.Fojtík MilošSlabyhoudek Václav-4-7-5  0315
8.Dolíhal LuděkKolínský Michal672  3025
9.Hančkr KarelNováček Jaroslav1089  3035
10.Dostál MartinVlach Radomír3-888 3145
11.Dolíhal LuděkSlabyhoudek Václav-5-6-5  0346
12.Hančkr KarelKolínský Michal796  3056
13.Dostál MartinNováček Jaroslav9-3-6-5 1357
14.Fojtík MilošVlach Radomír-2-1-1  0358
15.Hančkr KarelSlabyhoudek Václav-6-4-7  0359
16.Dostál MartinKolínský Michal-6-7-8  03510
17.Fojtík MilošNováček Jaroslav-3-4-6  03511
18.Dolíhal LuděkVlach Radomír6-78-6732611

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dostál Martin13Slabyhoudek Václav40
Fojtík Miloš04Kolínský Michal22
Dolíhal Luděk22Nováček Jaroslav31
Hančkr Karel31Vlach Radomír13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:181:54160:601TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroš Tomáš
Němeček Radek
 
 
Straka Vlastimil
Vala Jaroslav
 
 
-2-0-6  0301
2.Pokludová Eliška
Koberová Klára
 
 
Straka Daniel
Mikulica Miroslav
 
 
-1-5-3  0302
3.Janečka OndřejStraka Vlastimil-3-2-7  0303
4.Jaroš TomášVala Jaroslav-5-1-5  0304
5.Němeček RadekStraka Daniel-3-3-4  0305
6.Koberová KláraMikulica Miroslav-2-4-0  0306
7.Jaroš TomášStraka Vlastimil-1-1-3  0307
8.Němeček RadekVala Jaroslav-1-2-5  0308
9.Koberová KláraStraka Daniel-0-2-1  0309
10.Janečka OndřejMikulica Miroslav-4-2-2  03010
11.Němeček RadekStraka Vlastimil-6-2-2  03011
12.Koberová KláraVala Jaroslav-1-3-2  03012
13.Garčicová KarolínaStraka Daniel-5-77-0 13013
14.Jaroš TomášMikulica Miroslav-0-2-1  03014
15.Koberová KláraStraka Vlastimil-0-4-2  03015
16.Garčicová KarolínaVala Jaroslav-1-2-5  03016
17.Jaroš TomášStraka Daniel-0-9-6  03017
18.Němeček RadekMikulica Miroslav-3-3-3  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janečka Ondřej02Straka Vlastimil40
Jaroš Tomáš04Vala Jaroslav40
Němeček Radek04Straka Daniel40
Koberová Klára04Mikulica Miroslav40
Garčicová Karolína02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:30490:426nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotačka Michal
Lang Jiří
 
 
Zítka Karel
Miklík Pavel
 
 
-2-4-5  0301
2.Gojdič Bronislav
Strouhal Václav
 
 
Šemora Stanislav
 
 
WO    3011
3.Strouhal VáclavZítka Karel-6-7-6  0312
4.Gojdič BronislavMiklík Pavel-10106-9-92313
5.Lang JiříŠemora Stanislav6-876 3123
6.Kotačka MichalWO    3033
7.Gojdič BronislavZítka Karel-5-5-1  0334
8.Lang JiříMiklík Pavel-8-4-4  0335
9.Kotačka MichalŠemora Stanislav-556-11113245
10.Strouhal VáclavWO    3055
11.Lang JiříZítka Karel-5-7-2  0356
12.Kotačka MichalMiklík Pavel-5-5-6  0357
13.Strouhal VáclavŠemora Stanislav892  3067
14.Gojdič BronislavWO    3077
15.Kotačka MichalZítka Karel-2-5-5  0378
16.Strouhal VáclavMiklík Pavel-6-4-7  0379
17.Gojdič BronislavŠemora Stanislav845  3089
18.Lang JiříWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Strouhal Václav12Zítka Karel40
Gojdič Bronislav12Miklík Pavel40
Lang Jiří12Šemora Stanislav04
Kotačka Michal12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:19677:532TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
Smíšek Libor
Tomolová Anna
 
 
1288  3010
2.Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
Himal Tomáš
Tomola Jaroslav
 
 
799  3020
3.Polášek PatrikSmíšek Libor-8-798123230
4.Straka DominikTomolová Anna245  3040
5.Pluháček RadekTomola Jaroslav887  3050
6.Průdek DanielHimal Tomáš6-3-8-5 1351
7.Straka DominikSmíšek Libor24-87 3161
8.Pluháček RadekTomolová Anna354  3071
9.Průdek DanielTomola Jaroslav6-4-197-82372
10.Polášek PatrikHimal Tomáš7-89-963282
11.Pluháček RadekSmíšek Libor568  3092
12.Průdek DanielTomolová Anna738  30102
13.Polášek PatrikTomola Jaroslav6-8-106-723103
14.Straka DominikHimal Tomáš-77-6-8 13104
15.Průdek DanielSmíšek Libor689  30114
16.Polášek PatrikTomolová Anna642  30124
17.Straka DominikTomola Jaroslav7-568 31134
18.Pluháček RadekHimal Tomáš68-54 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Patrik31Smíšek Libor04
Straka Dominik31Tomolová Anna04
Pluháček Radek40Tomola Jaroslav22
Průdek Daniel22Himal Tomáš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy