Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:38643:643TJ Sokol Vranovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Himal Tomáš
Tomola Jaroslav
 
 
Pavelka Daniel
Pokorný Petr
 
 
-99710 3110
2.Benešová Zuzana
Smíšek Libor
 
 
Veselá Pavlína
Pavelka Ondřej
 
 
12-649 3120
3.Tomola JaroslavPavelka Daniel-849-9-82321
4.Benešová ZuzanaPokorný Petr-6-676-92322
5.Himal TomášVeselá Pavlína783  3032
6.Smíšek LiborPavelka Ondřej7-7-9-8 1333
7.Benešová ZuzanaPavelka Daniel-6-8-5  0334
8.Himal TomášPokorný Petr869  3044
9.Smíšek LiborVeselá Pavlína10-6-10-8 1345
10.Tomola JaroslavPavelka Ondřej-7-10-7  0346
11.Himal TomášPavelka Daniel3-9-86-22347
12.Smíšek LiborPokorný Petr-78-5-6 1348
13.Tomola JaroslavVeselá Pavlína1-758 3158
14.Benešová ZuzanaPavelka Ondřej-9-3-9  0359
15.Smíšek LiborPavelka Daniel-1065-5-523510
16.Tomola JaroslavPokorný Petr-9-11-5  03511
17.Benešová ZuzanaVeselá Pavlína35-147 31611
18.Himal TomášPavelka Ondřej-94910 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomola Jaroslav13Pavelka Daniel40
Benešová Zuzana13Pokorný Petr31
Himal Tomáš31Veselá Pavlína13
Smíšek Libor04Pavelka Ondřej31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:47467:658TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítka Karel
Šemora Stanislav
 
 
Polášek Patrik
Průdek Filip
 
 
-3-10-7  0301
2.Miklík Pavel
Mydlo Slavomír
 
 
Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
-1-4-6  0302
3.Zítka KarelPolášek Patrik9-897 3112
4.Šemora StanislavPrůdek Filip-8-79-4 1313
5.Miklík PavelPrůdek Daniel-5-79-6 1314
6.Mydlo SlavomírPluháček Radek-4-1-4  0315
7.Šemora StanislavPolášek Patrik-5-6-8  0316
8.Miklík PavelPrůdek Filip8-8411 3126
9.Mydlo SlavomírPrůdek Daniel-4-4-0  0327
10.Zítka KarelPluháček Radek115-5-593237
11.Miklík PavelPolášek Patrik9-8-7-9 1338
12.Mydlo SlavomírPrůdek Filip-4-5-5  0339
13.Zítka KarelPrůdek Daniel1-58-7-923310
14.Šemora StanislavPluháček Radek-11-1-5  03311
15.Mydlo SlavomírPolášek Patrik-4-4-7  03312
16.Zítka KarelPrůdek Filip5-5107 31412
17.Šemora StanislavPrůdek Daniel-8-1-13  03413
18.Miklík PavelPluháček Radek-6-12-9  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zítka Karel31Polášek Patrik31
Šemora Stanislav04Průdek Filip22
Miklík Pavel13Průdek Daniel40
Mydlo Slavomír04Pluháček Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:10629:370TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
Kotačka Michal
Strouhal Václav
 
 
453  3010
2.Mikulica Miroslav
Zlámal Vojtěch
 
 
Lang Jiří
Gojdič Bronislav
 
 
4-366 3120
3.Straka VlastimilKotačka Michal555  3030
4.Vala JaroslavStrouhal Václav154  3040
5.Straka DanielGojdič Bronislav9-7-10-9 1341
6.Mikulica MiroslavLang Jiří6711  3051
7.Vala JaroslavKotačka Michal257  3061
8.Straka DanielStrouhal Václav6-10-911-92362
9.Mikulica MiroslavGojdič Bronislav773  3072
10.Straka VlastimilLang Jiří666  3082
11.Zlámal VojtěchKotačka Michal779  3092
12.Mikulica MiroslavStrouhal Václav445  30102
13.Straka VlastimilGojdič Bronislav455  30112
14.Vala JaroslavLang Jiří462  30122
15.Mikulica MiroslavKotačka Michal432  30132
16.Straka VlastimilStrouhal Václav136  30142
17.Vala JaroslavGojdič Bronislav436  30152
18.Zlámal VojtěchLang Jiří-129-8-9 13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Straka Vlastimil40Kotačka Michal04
Vala Jaroslav40Strouhal Václav13
Straka Daniel02Gojdič Bronislav13
Mikulica Miroslav40Lang Jiří13
Zlámal Vojtěch11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:1613:213TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabyhoudek Václav
Kolínský Michal
 
 
Jaroš Tomáš
Marek Václav
 
 
571  3010
2.Nováček Jaroslav
Vlach Radomír
 
 
Koberová Klára
Němeček Radek
 
 
324  3020
3.Slabyhoudek VáclavJaroš Tomáš121  3030
4.Kolínský MichalMarek Václav431  3040
5.Nováček JaroslavKoberová Klára223  3050
6.Vlach RadomírNěmeček Radek-12364 3160
7.Kolínský MichalJaroš Tomáš1166  3070
8.Nováček JaroslavMarek Václav233  3080
9.Vlach RadomírKoberová Klára637  3090
10.Slabyhoudek VáclavNěmeček Radek122  30100
11.Nováček JaroslavJaroš Tomáš231  30110
12.Vlach RadomírMarek Václav128  30120
13.Slabyhoudek VáclavKoberová Klára172  30130
14.Kolínský MichalNěmeček Radek401  30140
15.Vlach RadomírJaroš Tomáš125  30150
16.Slabyhoudek VáclavMarek Václav275  30160
17.Kolínský MichalKoberová Klára998  30170
18.Nováček JaroslavNěmeček Radek346  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slabyhoudek Václav40Jaroš Tomáš04
Kolínský Michal40Marek Václav04
Nováček Jaroslav40Koberová Klára04
Vlach Radomír40Němeček Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Uherčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD Pouzdřany, Hlavní 99Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37548:601KST Uherčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajča Miroslav
Halámek Jakub
 
 
Hančkr Karel
Dolíhal Luděk
 
 
9-986 3110
2.Halámek Radek
Halámek Radek ml.
 
 
Fojtík Miloš
Dostál Martin
 
 
-1296-883220
3.Halámek JakubDolíhal Luděk-5-4-3  0321
4.Krajča MiroslavHančkr Karel755  3031
5.Halámek RadekFojtík Miloš-5913-893241
6.Halámek Radek ml.Dostál Martin11-6-9-1 1342
7.Krajča MiroslavDolíhal Luděk866  3052
8.Halámek RadekHančkr Karel6-8-8-2 1353
9.Halámek Radek ml.Fojtík Miloš-410-6-4 1354
10.Halámek JakubDostál Martin3-4-6-4 1355
11.Halámek RadekDolíhal Luděk-4-6-5  0356
12.Halámek Radek ml.Hančkr Karel-8-8-5  0357
13.Halámek JakubFojtík Miloš3-6-3-9 1358
14.Krajča MiroslavDostál Martin405  3068
15.Halámek Radek ml.Dolíhal Luděk-2-6-6  0369
16.Halámek JakubHančkr Karel7-56-793279
17.Krajča MiroslavFojtík Miloš660  3089
18.Halámek RadekDostál Martin-10-8-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halámek Jakub13Dolíhal Luděk31
Krajča Miroslav40Hančkr Karel22
Halámek Radek13Fojtík Miloš22
Halámek Radek ml.04Dostál Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1218:39399:536Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilát Jaroslav
Janoušek Tomáš
 
 
Slavík Ondřej
Slavík Jiří
 
 
10-583 3110
2.Dohnálek Luděk
Klímek Ondřej
 
 
Vokál Radek
Hanák František
 
 
-6-4-4  0311
3.Klímek OndřejSlavík Jiří-5-8-3  0312
4.Pilát JaroslavVokál Radek846  3022
5.Janoušek TomášSlavík Jakub-4-5-7  0323
6.Dohnálek LuděkHanák František-9-3-8  0324
7.Pilát JaroslavSlavík Jiří446  3034
8.Janoušek TomášVokál Radek-10-4-9  0335
9.Dohnálek LuděkSlavík Jakub-9-4-9  0336
10.Klímek OndřejHanák František-9-2-2  0337
11.Janoušek TomášSlavík Jiří-5-49693247
12.Dohnálek LuděkVokál Radek-4-5-5  0348
13.Klímek OndřejSlavík Jakub-6-2-3  0349
14.Pilát JaroslavHanák František516  3059
15.Dohnálek LuděkSlavík Jiří-2-5-7  03510
16.Klímek OndřejVokál Radek-4-4-2  03511
17.Pilát JaroslavSlavík Jakub476  30611
18.Janoušek TomášHanák František-1-7-5  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klímek Ondřej04Slavík Jiří22
Pilát Jaroslav40Vokál Radek31
Janoušek Tomáš13Slavík Jakub31
Dohnálek Luděk04Hanák František31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy