Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:41569:661Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka Daniel
Pokorný Petr
 
 
Slavík Jakub
Hanák František
 
 
-7-1185-62301
2.Zmrzlík Pavel
Veselá Pavlína
 
 
Vokál Radek
Slavík Ondřej
 
 
7-9-8-8 1302
3.Veselá PavlínaVokál Radek-4-6-9  0303
4.Zmrzlík PavelSlavík Jiří-9865 3113
5.Pokorný PetrHanák František-79-9983223
6.Pavelka DanielSlavík Jakub-1210-6-9 1324
7.Zmrzlík PavelVokál Radek8-6-5983234
8.Pokorný PetrSlavík Jiří-987-783244
9.Pavelka DanielHanák František-4-4-4  0345
10.Veselá PavlínaSlavík Jakub-9-75-7 1346
11.Pokorný PetrVokál Radek-2-4-5  0347
12.Pavelka DanielSlavík Jiří-9-2-8  0348
13.Veselá PavlínaHanák František-8-6-7  0349
14.Zmrzlík PavelSlavík Jakub-98117 3159
15.Pavelka DanielVokál Radek-3-5-5  03510
16.Veselá PavlínaSlavík Jiří-8-7-6  03511
17.Zmrzlík PavelHanák František71111  30611
18.Šťastný PavelSlavík Jakub589  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselá Pavlína04Vokál Radek31
Zmrzlík Pavel40Slavík Jiří22
Pokorný Petr21Hanák František22
Pavelka Daniel04Slavík Jakub22
Šťastný Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Uherčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24689:563TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Petr
Pilát Jaroslav
 
 
Furch Michal
Dostál Martin
 
 
3102  3010
2.Dohnálek Luděk
Janoušek Tomáš
 
 
Dolíhal Luděk
Hančkr Karel
 
 
1069  3020
3.Pilát JaroslavFurch Michal505  3030
4.Janoušek TomášDostál Martin-96-9-10 1331
5.Svoboda PetrDolíhal Luděk7-5109 3141
6.Dohnálek LuděkHančkr Karel-6-911753251
7.Janoušek TomášFurch Michal1010-56 3161
8.Svoboda PetrDostál Martin-158-9-7 1362
9.Dohnálek LuděkDolíhal Luděk10-12-7-8 1363
10.Pilát JaroslavHančkr Karel254  3073
11.Svoboda PetrFurch Michal576  3083
12.Dohnálek LuděkDostál Martin-5810-263293
13.Pilát JaroslavDolíhal Luděk423  30103
14.Janoušek TomášHančkr Karel5-9-68832113
15.Klímek OndřejFurch Michal-10-10211-423114
16.Pilát JaroslavDostál Martin2312  30124
17.Janoušek TomášDolíhal Luděk-7-6-12  03125
18.Svoboda PetrHančkr Karel76-99 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pilát Jaroslav40Furch Michal13
Janoušek Tomáš22Dostál Martin22
Svoboda Petr31Dolíhal Luděk22
Dohnálek Luděk21Hančkr Karel04
Klímek Ondřej01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD Pouzdřany, Hlavní 99Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:3611:210TJ Sokol Pouzdřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Radek
Halámek Radek ml.
 
 
Jaroš Tomáš
Maněk Marek
 
 
232  3010
2.Franzberger František
Halámek Zdeněk
 
 
Němeček Radek
 
 
WO    3020
3.Halámek RadekManěk Marek301  3030
4.Halámek Radek ml.Jaroš Tomáš356  3040
5.Halámek ZdeněkNěmeček Radek234  3050
6.Franzberger FrantišekWO    3060
7.Halámek Radek ml.Maněk Marek868  3070
8.Halámek ZdeněkJaroš Tomáš244  3080
9.Franzberger FrantišekNěmeček Radek572  3090
10.Halámek RadekWO    30100
11.Halámek ZdeněkManěk Marek244  30110
12.Franzberger FrantišekJaroš Tomáš1002  30120
13.Halámek RadekNěmeček Radek693  30130
14.Halámek Radek ml.WO    30140
15.Franzberger FrantišekManěk Marek8107  30150
16.Halámek RadekJaroš Tomáš645  30160
17.Halámek Radek ml.Němeček Radek-8-8512-723161
18.Halámek ZdeněkWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Halámek Radek30Maněk Marek04
Halámek Radek ml.21Jaroš Tomáš04
Halámek Zdeněk30Němeček Radek13
Franzberger František30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:636:25592:495TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabyhoudek Václav
Kolínský Michal
 
 
Kotačka Michal
Strouhal Václav
 
 
-8867 3110
2.Vlach Radomír
Nováček Jaroslav
 
 
Papež Jan
Gojdič Bronislav
 
 
-5-68893220
3.Kolínský MichalKotačka Michal696  3030
4.Slabyhoudek VáclavStrouhal Václav695  3040
5.Vlach RadomírGojdič Bronislav-6-8-4  0341
6.Nováček JaroslavPapež Jan-14-6-7  0342
7.Slabyhoudek VáclavKotačka Michal345  3052
8.Vlach RadomírStrouhal Václav-8-7-8  0353
9.Nováček JaroslavGojdič Bronislav156  3063
10.Kolínský MichalPapež Jan73-12-863273
11.Vlach RadomírKotačka Michal-10-8-8  0374
12.Nováček JaroslavStrouhal Václav125  3084
13.Kolínský MichalGojdič Bronislav-5-18-9  0385
14.Slabyhoudek VáclavPapež Jan6-8-4983295
15.Nováček JaroslavKotačka Michal126  30105
16.Kolínský MichalStrouhal Václav592  30115
17.Slabyhoudek VáclavGojdič Bronislav1054  30125
18.Vlach RadomírPapež Jan-5-7-6  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolínský Michal31Kotačka Michal13
Slabyhoudek Václav40Strouhal Václav13
Vlach Radomír04Gojdič Bronislav22
Nováček Jaroslav31Papež Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39637:658TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
87-7-8-92301
2.Vala Vítězslav
Straka Daniel
 
 
Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
-6-510873211
3.Vala JaroslavPolášek Patrik487  3021
4.Straka VlastimilStraka Dominik-8-86-10 1322
5.Straka DanielPrůdek Daniel-9-4-6  0323
6.Vala VítězslavPluháček Radek-8836 3133
7.Straka VlastimilPolášek Patrik8-88-8-72334
8.Straka DanielStraka Dominik-5-4-5  0335
9.Vala VítězslavPrůdek Daniel74-10-783245
10.Vala JaroslavPluháček Radek-3-5-9  0346
11.Straka DanielPolášek Patrik-98-98-102347
12.Vala VítězslavStraka Dominik8-98-993257
13.Vala JaroslavPrůdek Daniel657  3067
14.Straka VlastimilPluháček Radek-12-10-8  0368
15.Vala VítězslavPolášek Patrik34-56 3178
16.Vala JaroslavStraka Dominik78-99 3188
17.Straka VlastimilPrůdek Daniel-89-7-8 1389
18.Straka DanielPluháček Radek-2-8-2  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vala Jaroslav31Polášek Patrik22
Straka Vlastimil04Straka Dominik22
Straka Daniel04Průdek Daniel22
Vala Vítězslav40Pluháček Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:24623:539TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítka Karel
Miklík Pavel
 
 
Mrenica Ondřej
Benešová Zuzana
 
 
1365  3010
2.Lossel Martin
Polák Milan
 
 
Himal Tomáš
Svoboda Zdeněk
 
 
-87910 3120
3.Lossel MartinMrenica Ondřej1129  3030
4.Zítka KarelBenešová Zuzana46-105 3140
5.Miklík PavelHimal Tomáš3-6-8-6 1341
6.Polák MilanSvoboda Zdeněk75-105 3151
7.Zítka KarelMrenica Ondřej788  3061
8.Miklík PavelBenešová Zuzana1069  3071
9.Polák MilanHimal Tomáš8-8-5-7 1372
10.Lossel MartinSvoboda Zdeněk7113  3082
11.Miklík PavelMrenica Ondřej546  3092
12.Šemora StanislavBenešová Zuzana-6-8-5  0393
13.Lossel MartinHimal Tomáš8-10-14-7 1394
14.Zítka KarelSvoboda Zdeněk473  30104
15.Šemora StanislavMrenica Ondřej-6-6-3  03105
16.Lossel MartinBenešová Zuzana-88-107432115
17.Zítka KarelHimal Tomáš-9-7-8  03116
18.Miklík PavelSvoboda Zdeněk7-7811 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lossel Martin31Mrenica Ondřej13
Zítka Karel31Benešová Zuzana13
Miklík Pavel31Himal Tomáš40
Polák Milan11Svoboda Zdeněk04
Šemora Stanislav02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy