Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27648:551TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lossel Martin
Polák Milan
 
 
Zmrzlík Pavel
Pavelka Ondřej
 
 
555  3010
2.Fidor Marek
Miklík Pavel
 
 
Pokorný Petr
Veselá Pavlína
 
 
75-1110 3120
3.Lossel MartinVeselá Pavlína567  3030
4.Polák MilanPavelka Ondřej6-115-12-72331
5.Miklík PavelZmrzlík Pavel-4-4-9  0332
6.Fidor MarekPokorný Petr2-959 3142
7.Polák MilanVeselá Pavlína665  3052
8.Miklík PavelPavelka Ondřej636  3062
9.Fidor MarekZmrzlík Pavel-6-9-9  0363
10.Lossel MartinPokorný Petr-9687 3173
11.Miklík PavelVeselá Pavlína7117  3083
12.Fidor MarekPavelka Ondřej-11338 3193
13.Lossel MartinZmrzlík Pavel711-116 31103
14.Polák MilanPokorný Petr-5-122-9 13104
15.Fidor MarekVeselá Pavlína5-9-7-8 13105
16.Lossel MartinPavelka Ondřej-8855 31115
17.Polák MilanZmrzlík Pavel-6-811-15 13116
18.Šemora StanislavPokorný Petr-5-2-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lossel Martin40Veselá Pavlína13
Polák Milan13Pavelka Ondřej13
Miklík Pavel21Zmrzlík Pavel31
Fidor Marek22Pokorný Petr22
Šemora Stanislav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:51427:639TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Zdeněk
Smíšek Libor
 
 
Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
-64-6-9 1301
2.Tomola Jaroslav
Tomolová Anna
 
 
Mikulica Miroslav
Straka Daniel
 
 
-10-46-9 1302
3.Svoboda ZdeněkVala Jaroslav-2-2-7  0303
4.Smíšek LiborStraka Vlastimil-2-8-8  0304
5.Tomola JaroslavMikulica Miroslav-12-858123214
6.Tomolová AnnaStraka Daniel-9-48-7 1315
7.Smíšek LiborVala Jaroslav-4-6-7  0316
8.Tomola JaroslavStraka Vlastimil-9-11-1  0317
9.Tomolová AnnaMikulica Miroslav-5-3-4  0318
10.Svoboda ZdeněkStraka Daniel-79-5-9 1319
11.Tomola JaroslavVala Jaroslav-5-4-5  03110
12.Tomolová AnnaStraka Vlastimil-5-5-5  03111
13.Svoboda ZdeněkMikulica Miroslav-1-9-5  03112
14.Smíšek LiborStraka Daniel8-9-7-10 13113
15.Tomolová AnnaVala Jaroslav-5-3-3  03114
16.Svoboda ZdeněkStraka Vlastimil-5-3-5  03115
17.Smíšek LiborMikulica Miroslav-4-4-8  03116
18.Tomola JaroslavStraka Daniel-9560 31216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Zdeněk04Vala Jaroslav40
Smíšek Libor04Straka Vlastimil40
Tomola Jaroslav22Mikulica Miroslav31
Tomolová Anna04Straka Daniel31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20647:525TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
Patka Jiří
Vlach Radomír
 
 
53-5-623210
2.Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
Vlach Radomír
Nováček Jaroslav
 
 
6134  3020
3.Polášek PatrikPatka Jiří-10-3-7  0321
4.Straka DominikVlach Petr879  3031
5.Pluháček RadekNováček Jaroslav553  3041
6.Průdek DanielVlach Radomír10-4134 3151
7.Straka DominikPatka Jiří-596-6-102352
8.Pluháček RadekVlach Petr857  3062
9.Průdek DanielNováček Jaroslav10-1266 3172
10.Polášek PatrikVlach Radomír7108  3082
11.Pluháček RadekPatka Jiří485  3092
12.Průdek DanielVlach Petr567  30102
13.Průdek FilipNováček Jaroslav-63-8-7 13103
14.Straka DominikVlach Radomír9-8710 31113
15.Průdek DanielPatka Jiří-8-6-4  03114
16.Průdek FilipVlach Petr4-9-87532124
17.Straka DominikNováček Jaroslav-8987 31134
18.Pluháček RadekVlach Radomír683  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Patrik11Patka Jiří31
Straka Dominik31Vlach Petr04
Pluháček Radek40Nováček Jaroslav13
Průdek Daniel31Vlach Radomír04
Průdek Filip11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:32542:554nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rubeš Jakub
Kotačka Michal
 
 
Krajča Miroslav
Halámek Zdeněk
 
 
-10-107-8 1301
2.Strouhal Václav
Gojdič Bronislav
 
 
Halámek Radek
Halámek Radek ml.
 
 
899  3011
3.Kotačka MichalHalámek Zdeněk-7-7-8  0312
4.Rubeš JakubKrajča Miroslav12-94-393222
5.Gojdič BronislavHalámek Radek9118  3032
6.Strouhal VáclavHalámek Radek ml.449  3042
7.Rubeš JakubHalámek Zdeněk-10578 3152
8.Gojdič BronislavKrajča Miroslav7-7-8-8 1353
9.Strouhal VáclavHalámek Radek-7-4-4  0354
10.Kotačka MichalHalámek Radek ml.-6-7-8  0355
11.Gojdič BronislavHalámek Zdeněk-9116-1193265
12.Strouhal VáclavKrajča Miroslav-6-6-6  0366
13.Kotačka MichalHalámek Radek-7-5-6  0367
14.Rubeš JakubHalámek Radek ml.623  3077
15.Strouhal VáclavHalámek Zdeněk-8-9-2  0378
16.Kotačka MichalKrajča Miroslav-4-0-6  0379
17.Rubeš JakubHalámek Radek566  3089
18.Gojdič BronislavHalámek Radek ml.733  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotačka Michal04Halámek Zdeněk22
Rubeš Jakub40Krajča Miroslav31
Gojdič Bronislav31Halámek Radek22
Strouhal Václav13Halámek Radek ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54307:630TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokludová Eliška
Koberová Klára
 
 
Janoušek Tomáš
Svoboda Petr
 
 
-5-5-2  0301
2.Němeček Radek
Maněk Marek
 
 
Dohnálek Luděk
Klímek Ondřej
 
 
-4-48-2 1302
3.Němeček RadekJanoušek Tomáš-2-3-9  0303
4.Koberová KláraKlímek Ondřej-3-2-3  0304
5.Pokludová EliškaSvoboda Petr-4-5-4  0305
6.Maněk MarekDohnálek Luděk-5-8-4  0306
7.Koberová KláraJanoušek Tomáš-9-8-8  0307
8.Pokludová EliškaKlímek Ondřej-47-4-6 1308
9.Maněk MarekSvoboda Petr-2-4-2  0309
10.Němeček RadekDohnálek Luděk-6-5-10  03010
11.Pokludová EliškaJanoušek Tomáš9-8-4-6 13011
12.Maněk MarekKlímek Ondřej-2-3-2  03012
13.Němeček RadekSvoboda Petr-1-6-5  03013
14.Koberová KláraDohnálek Luděk-2-4-3  03014
15.Maněk MarekJanoušek Tomáš-5-7-4  03015
16.Němeček RadekKlímek Ondřej-12-3-6  03016
17.Koberová KláraSvoboda Petr-5-4-9  03017
18.Pokludová EliškaDohnálek Luděk8-8-5-7 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Němeček Radek04Janoušek Tomáš40
Koberová Klára04Klímek Ondřej40
Pokludová Eliška04Svoboda Petr40
Maněk Marek04Dohnálek Luděk40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Uherčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportvní hala Uherčice, Sportovní 32Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:48496:680Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolíhal Zdeněk
Stehlík Daniel
 
 
Slavík Jakub
Hanák František
 
 
-3-11-13  0301
2.Hančkr Karel
Dolíhal Luděk
 
 
Slavík Ondřej
Slavík Jiří
 
 
108-119 3111
3.Dolíhal LuděkSlavík Ondřej9-999 3121
4.Hančkr KarelSlavík Jakub-3-8-11  0322
5.Dolíhal ZdeněkSlavík Jiří-4-8-7  0323
6.Stehlík DanielHanák František-3-6-6  0324
7.Hančkr KarelSlavík Ondřej-6-95-9 1325
8.Dolíhal ZdeněkSlavík Jakub-1011-3993235
9.Stehlík DanielSlavík Jiří-5-6-4  0336
10.Dolíhal LuděkHanák František-4-6-8  0337
11.Dolíhal ZdeněkSlavík Ondřej-49-7-3 1338
12.Stehlík DanielSlavík Jakub-4-3-8  0339
13.Dolíhal LuděkSlavík Jiří-710-10-6 13310
14.Hančkr KarelHanák František-8-4-6  03311
15.Stehlík DanielSlavík Ondřej-8-8-7  03312
16.Dolíhal LuděkSlavík Jakub-3-746932412
17.Hančkr KarelSlavík Jiří-810-6-13 13413
18.Dolíhal ZdeněkHanák František-1-6-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dolíhal Luděk22Slavík Ondřej31
Hančkr Karel04Slavík Jakub22
Dolíhal Zdeněk13Slavík Jiří40
Stehlík Daniel04Hanák František40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy