Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:18670:521TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
Faron Roman
Pokorný Petr
 
 
55-912 3110
2.Mikulica Miroslav
Zlámal Vojtěch
 
 
Dvořáčková Nela
Veselá Pavlína
 
 
4-9-10693220
3.Straka VlastimilFaron Roman4-478 3130
4.Vala JaroslavPokorný Petr2108  3040
5.Zlámal VojtěchVeselá Pavlína7-7-8983250
6.Mikulica MiroslavDvořáčková Nela427  3060
7.Vala JaroslavFaron Roman554  3070
8.Straka DanielPokorný Petr-7-6-7  0371
9.Mikulica MiroslavVeselá Pavlína7-998 3181
10.Straka VlastimilDvořáčková Nela666  3091
11.Straka DanielFaron Roman-5-6-7  0392
12.Mikulica MiroslavPokorný Petr886  30102
13.Straka VlastimilVeselá Pavlína696  30112
14.Vala JaroslavDvořáčková Nela398  30122
15.Mikulica MiroslavFaron Roman79-9-9832132
16.Straka VlastimilPokorný Petr8-8-78832142
17.Vala JaroslavVeselá Pavlína196  30152
18.Straka DanielDvořáčková Nela-11965 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Straka Vlastimil40Faron Roman13
Vala Jaroslav40Pokorný Petr13
Zlámal Vojtěch10Veselá Pavlína04
Mikulica Miroslav40Dvořáčková Nela04
Straka Daniel12   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:47451:637TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miklík Pavel
Mydlo Slavomír
 
 
Slabyhoudek Václav
Kolínský Michal
 
 
-4-7-9  0301
2.Polák Milan
Šemora Stanislav
 
 
Patka Jiří
Nováček Jaroslav
 
 
-4-5-7  0302
3.Polák MilanKolínský Michal-56-8-10 1303
4.Miklík PavelSlabyhoudek Václav-4-8-2  0304
5.Šemora StanislavNováček Jaroslav-4-3-5  0305
6.Mydlo SlavomírPatka Jiří-4-5-8  0306
7.Miklík PavelKolínský Michal857  3016
8.Šemora StanislavSlabyhoudek Václav-7-7-3  0317
9.Mydlo SlavomírNováček Jaroslav-5-2-6  0318
10.Polák MilanPatka Jiří-57123 3128
11.Šemora StanislavKolínský Michal-5-4-4  0329
12.Mydlo SlavomírSlabyhoudek Václav-8-3-5  03210
13.Polák MilanNováček Jaroslav6-105-9-823211
14.Miklík PavelPatka Jiří7-8-813-923212
15.Mydlo SlavomírKolínský Michal-6-3-3  03213
16.Polák MilanSlabyhoudek Václav-567-3-523214
17.Miklík PavelNováček Jaroslav7-3910 31314
18.Šemora StanislavPatka Jiří-8-8-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polák Milan13Kolínský Michal31
Miklík Pavel22Slabyhoudek Václav40
Šemora Stanislav04Nováček Jaroslav31
Mydlo Slavomír04Patka Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:32508:504nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Libor
Benešová Zuzana
 
 
Halámek Zdeněk
Halámek Radek ml.
 
 
8-997 3110
2.Mrenica Ondřej
Himal Tomáš
 
 
Krajča Miroslav
Franzberger František
 
 
-8-12-6  0311
3.Benešová ZuzanaHalámek Zdeněk7-511-173221
4.Mrenica OndřejHalámek Radek ml.364  3031
5.Himal TomášKrajča Miroslav482  3041
6.Smíšek LiborFranzberger František-2-4-9  0342
7.Svoboda ZdeněkHalámek Zdeněk-9-108-3 1343
8.Himal TomášHalámek Radek ml.141  3053
9.Smíšek LiborKrajča Miroslav-5-6-5  0354
10.Benešová ZuzanaFranzberger František-6-10-5  0355
11.Himal TomášHalámek Zdeněk644  3065
12.Smíšek LiborHalámek Radek ml.559  3075
13.Benešová ZuzanaKrajča Miroslav-1-8-8  0376
14.Svoboda ZdeněkFranzberger František-5-7-5  0377
15.Smíšek LiborHalámek Zdeněk-8-4-4  0378
16.Benešová ZuzanaHalámek Radek ml.425  3088
17.Svoboda ZdeněkKrajča Miroslav-5-5-9  0389
18.Himal TomášFranzberger František-96-5343299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benešová Zuzana22Halámek Zdeněk22
Mrenica Ondřej10Halámek Radek ml.04
Himal Tomáš40Krajča Miroslav31
Smíšek Libor13Franzberger František31
Svoboda Zdeněk03   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:13681:485TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
Svoboda Petr
Dohnálek Luděk
 
 
127-810 3110
2.Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
Vodáková Aneta
Lesovský Tadeáš
 
 
438  3020
3.Straka DominikSvoboda Petr3-97-953230
4.Polášek PatrikDohnálek Luděk-89107 3140
5.Pluháček RadekLesovský Tadeáš568  3050
6.Průdek DanielVodáková Aneta4-98-693260
7.Polášek PatrikSvoboda Petr9126  3070
8.Pluháček RadekDohnálek Luděk272  3080
9.Průdek DanielLesovský Tadeáš5-834 3190
10.Straka DominikVodáková Aneta547  30100
11.Pluháček RadekSvoboda Petr585  30110
12.Průdek FilipDohnálek Luděk-101186 31120
13.Straka DominikLesovský Tadeáš468  30130
14.Polášek PatrikVodáková Aneta8-796 31140
15.Průdek FilipSvoboda Petr-68-7-6 13141
16.Straka DominikDohnálek Luděk595  30151
17.Polášek PatrikLesovský Tadeáš689  30161
18.Pluháček RadekVodáková Aneta8-653 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Straka Dominik40Svoboda Petr13
Polášek Patrik40Dohnálek Luděk04
Pluháček Radek40Lesovský Tadeáš04
Průdek Daniel20Vodáková Aneta04
Průdek Filip11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ ŠitbořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:40431:581Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotačka Michal
Strouhal Václav
 
 
Vokál Radek
Hanák František
 
 
-1-1-8  0301
2.Papež Jan
Gojdič Bronislav
 
 
Slavík Jakub
Slavík Jiří
 
 
-9-3-5  0302
3.Kotačka MichalVokál Radek-3-5-2  0303
4.Strouhal VáclavHanák František-8-7-3  0304
5.Gojdič BronislavSlavík Jiří-7-7-4  0305
6.Papež JanSlavík Jakub797  3015
7.Strouhal VáclavVokál Radek-3-5-5  0316
8.Gojdič BronislavHanák František8-8-95-62317
9.Papež JanSlavík Jiří879  3027
10.Kotačka MichalSlavík Jakub-5-8-5  0328
11.Gojdič BronislavVokál Radek7-9-2-3 1329
12.Papež JanHanák František788  3039
13.Kotačka MichalSlavík Jiří-7-5-1  03310
14.Strouhal VáclavSlavík Ondřej-6-7-11  03311
15.Papež JanVokál Radek589  30411
16.Kotačka MichalHanák František-1-58-9 13412
17.Strouhal VáclavSlavík Jiří-7-6-6  03413
18.Gojdič BronislavSlavík Ondřej9-1045 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kotačka Michal04Vokál Radek31
Strouhal Václav04Hanák František31
Gojdič Bronislav13Slavík Jiří31
Papež Jan40Slavík Jakub11
   Slavík Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Uherčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1316:39346:433KST Uherčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koberová Klára
Pokludová Eliška
 
 
Dolíhal Luděk
Hančkr Karel
 
 
-6-3-1  0301
2.Jaroš Tomáš
Maněk Marek
 
 
Dolíhal Zdeněk
 
 
WO    3011
3.Němeček RadekDolíhal Luděk-3-9-3  0312
4.Koberová KláraHančkr Karel-6-5-3  0313
5.Maněk MarekDolíhal Zdeněk-5-8-4  0314
6.Jaroš TomášWO    3024
7.Koberová KláraDolíhal Luděk-5-2-4  0325
8.Maněk MarekHančkr Karel-4-4-5  0326
9.Jaroš TomášDolíhal Zdeněk-7-7-8  0327
10.Němeček RadekWO    3037
11.Maněk MarekDolíhal Luděk-3-4-3  0338
12.Jaroš TomášHančkr Karel-3-2-2  0339
13.Němeček RadekDolíhal Zdeněk-64-8-4 13310
14.Koberová KláraWO    30410
15.Jaroš TomášDolíhal Luděk-0-6-8  03411
16.Němeček RadekHančkr Karel-3-4-1  03412
17.Koberová KláraDolíhal Zdeněk-3-5-3  03413
18.Maněk MarekWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Němeček Radek03Dolíhal Luděk40
Koberová Klára03Hančkr Karel40
Maněk Marek03Dolíhal Zdeněk40
Jaroš Tomáš03   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy