Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:7640:341TJ Sokol Vranovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáčková Nela
Veselá Pavlína
 
 
Jaroš Tomáš
Němeček Radek
 
 
474  3010
2.Pavelka Daniel
Pokorný Petr
 
 
Koberová Klára
Maněk Marek
 
 
347  3020
3.Pokorný PetrJaroš Tomáš762  3030
4.Pavelka DanielNěmeček Radek6-4-8383240
5.Veselá PavlínaKoberová Klára059  3050
6.Dvořáčková NelaManěk Marek224  3060
7.Pavelka DanielJaroš Tomáš352  3070
8.Veselá PavlínaNěmeček Radek334  3080
9.Dvořáčková NelaKoberová Klára457  3090
10.Pokorný PetrManěk Marek423  30100
11.Veselá PavlínaJaroš Tomáš933  30110
12.Dvořáčková NelaNěmeček Radek11-78-9-923111
13.Pokorný PetrKoberová Klára735  30121
14.Pavelka DanielManěk Marek1264  30131
15.Dvořáčková NelaJaroš Tomáš-767-8832141
16.Pokorný PetrNěmeček Radek516  30151
17.Pavelka DanielKoberová Klára875  30161
18.Veselá PavlínaManěk Marek462  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pokorný Petr40Jaroš Tomáš04
Pavelka Daniel40Němeček Radek13
Veselá Pavlína40Koberová Klára04
Dvořáčková Nela31Maněk Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Uherčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportvní hala Uherčice, Sportovní 32Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:29586:556nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Martin
Dolíhal Zdeněk
 
 
Rubeš Jakub
Gojdič Bronislav
 
 
-7-12-7  0301
2.Hančkr Karel
Dolíhal Luděk
 
 
Kotačka Michal
Strouhal Václav
 
 
278  3011
3.Dostál MartinRubeš Jakub-7-8-1  0312
4.Dolíhal ZdeněkGojdič Bronislav-10-510-8 1313
5.Dolíhal LuděkStrouhal Václav6106  3023
6.Hančkr KarelKotačka Michal7118  3033
7.Dolíhal ZdeněkRubeš Jakub-2-8-7  0334
8.Dolíhal LuděkGojdič Bronislav101014  3044
9.Hančkr KarelStrouhal Václav927  3054
10.Dostál MartinKotačka Michal258  3064
11.Dolíhal LuděkRubeš Jakub7-8-5-6 1365
12.Hančkr KarelGojdič Bronislav-776-10-42366
13.Dostál MartinStrouhal Václav291  3076
14.Dolíhal ZdeněkKotačka Michal-6-59-5 1377
15.Hančkr KarelRubeš Jakub-9-9-9  0378
16.Dostál MartinGojdič Bronislav8-4-7863288
17.Dolíhal ZdeněkStrouhal Václav9-44-9-122389
18.Dolíhal LuděkKotačka Michal173  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostál Martin31Rubeš Jakub40
Dolíhal Zdeněk04Gojdič Bronislav22
Dolíhal Luděk31Strouhal Václav13
Hančkr Karel22Kotačka Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32653:567nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jakub
Slavík Jiří
 
 
Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
4-9118 3110
2.Slavík Ondřej
Hanák František
 
 
Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
-7-9-6  0311
3.Slavík JakubPolášek Patrik-59-310-72312
4.Slavík OndřejStraka Dominik-6-67-10 1313
5.Hanák FrantišekPrůdek Daniel-4-710-5 1314
6.Slavík JiříPluháček Radek170  3024
7.Slavík OndřejPolášek Patrik9-1259 3134
8.Hanák FrantišekStraka Dominik-710127 3144
9.Slavík JiříPrůdek Daniel-9-109-7 1345
10.Slavík JakubPluháček RadekWO    3055
11.Hanák FrantišekPolášek Patrik-7-6-15  0356
12.Slavík JiříStraka Dominik5-10106 3166
13.Slavík JakubPrůdek Daniel-139-94-102367
14.Slavík OndřejPluháček RadekWO    3077
15.Slavík JiříPolášek Patrik-9-910-7 1378
16.Slavík JakubStraka Dominik63-58 3188
17.Slavík OndřejPrůdek Daniel-47-3-11 1389
18.Hanák FrantišekPluháček RadekWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Jakub12Polášek Patrik31
Slavík Ondřej12Straka Dominik13
Hanák František12Průdek Daniel40
Slavík Jiří22Pluháček Radek01
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30595:564nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Tomáš
Dohnálek Luděk
 
 
Svoboda Zdeněk
Benešová Zuzana
 
 
796  3010
2.Svoboda Petr
Lesovský Tadeáš
 
 
Himal Tomáš
Mrenica Ondřej
 
 
-8-8-1  0311
3.Dohnálek LuděkSvoboda Zdeněk4-1099 3121
4.Janoušek TomášBenešová Zuzana677  3031
5.Svoboda PetrHimal Tomáš5-8-86-92332
6.Lesovský TadeášMrenica Ondřej-84-10-5 1333
7.Janoušek TomášSvoboda Zdeněk75-9-973243
8.Svoboda PetrBenešová Zuzana8107  3053
9.Lesovský TadeášHimal Tomáš-9-6-7  0354
10.Dohnálek LuděkMrenica Ondřej779  3064
11.Svoboda PetrSvoboda Zdeněk337  3074
12.Lesovský TadeášBenešová Zuzana-5-5-9  0375
13.Dohnálek LuděkHimal Tomáš-6-4-8  0376
14.Janoušek TomášMrenica Ondřej966  3086
15.Lesovský TadeášSvoboda Zdeněk2-7-69-62387
16.Dohnálek LuděkBenešová Zuzana8-7-108-62388
17.Janoušek TomášHimal Tomáš-9-11-6  0389
18.Svoboda PetrMrenica Ondřej958  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dohnálek Luděk22Svoboda Zdeněk13
Janoušek Tomáš31Benešová Zuzana22
Svoboda Petr31Himal Tomáš40
Lesovský Tadeáš04Mrenica Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD Pouzdřany, Hlavní 99Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:32614:583TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Zdeněk
Halámek Radek
 
 
Zítka Karel
Šemora Stanislav
 
 
-66-88-92301
2.Krajča Miroslav
Franzberger František
 
 
Lossel Martin
Polák Milan
 
 
-8-108-9 1302
3.Halámek ZdeněkZítka Karel10-98-4-32303
4.Halámek RadekŠemora Stanislav333  3013
5.Krajča MiroslavPolák Milan382  3023
6.Franzberger FrantišekLossel Martin-89-5-10 1324
7.Halámek RadekZítka Karel-8-8-5  0325
8.Krajča MiroslavŠemora Stanislav722  3035
9.Franzberger FrantišekPolák Milan-10-97-9 1336
10.Halámek ZdeněkLossel Martin8-3-75-72337
11.Krajča MiroslavZítka Karel7129  3047
12.Franzberger FrantišekŠemora Stanislav395  3057
13.Halámek ZdeněkPolák Milan969  3067
14.Halámek RadekLossel Martin-2-3-7  0368
15.Franzberger FrantišekZítka Karel6-7-97-32369
16.Halámek ZdeněkŠemora Stanislav5111  3079
17.Halámek RadekPolák Milan-11-19693289
18.Krajča MiroslavLossel Martin-10-6-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halámek Zdeněk22Zítka Karel31
Halámek Radek22Šemora Stanislav04
Krajča Miroslav31Polák Milan13
Franzberger František13Lossel Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:41489:638TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabyhoudek Václav
Klaška Jaroslav
 
 
Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
-9-8-1  0301
2.Nováček Jaroslav
Presl Michal
 
 
Vala Vítězslav
Zlámal Vojtěch
 
 
9-69-6-72302
3.Slabyhoudek VáclavStraka Vlastimil10139  3012
4.Klaška JaroslavVala Jaroslav-3-6-3  0313
5.Nováček JaroslavZlámal Vojtěch255  3023
6.Presl MichalVala Vítězslav-2-2-5  0324
7.Klaška JaroslavStraka Vlastimil-6-3-4  0325
8.Nováček JaroslavVala Jaroslav-28-2-7 1326
9.Presl MichalZlámal Vojtěch13-6-141073236
10.Slabyhoudek VáclavVala Vítězslav-49-5-11 1337
11.Nováček JaroslavStraka Vlastimil694  3047
12.Presl MichalVala Jaroslav-2-3-3  0348
13.Slabyhoudek VáclavZlámal Vojtěch676  3058
14.Klaška JaroslavVala Vítězslav-3-3-5  0359
15.Presl MichalStraka Vlastimil-7-9-4  03510
16.Slabyhoudek VáclavVala Jaroslav8-7-9-8 13511
17.Klaška JaroslavZlámal Vojtěch-9-7106-623512
18.Nováček JaroslavVala Vítězslav-49-8-6 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slabyhoudek Václav22Straka Vlastimil22
Klaška Jaroslav04Vala Jaroslav40
Nováček Jaroslav22Zlámal Vojtěch13
Presl Michal13Vala Vítězslav40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy