Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:28635:560TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabyhoudek Václav
Klaška Jaroslav
 
 
Pavelka Daniel
Pokorný Petr
 
 
-5-6-9  0301
2.Vlach Radomír
Nováček Jaroslav
 
 
Zmrzlík Pavel
Kodýtek Marek
 
 
-8-7-9  0302
3.Slabyhoudek VáclavPokorný Petr-7567 3112
4.Klaška JaroslavPavelka Daniel-710-6-10 1313
5.Nováček JaroslavZmrzlík Pavel25-6-993223
6.Vlach RadomírKodýtek Marek671  3033
7.Klaška JaroslavPokorný Petr-7-12-6  0334
8.Nováček JaroslavPavelka Daniel-10971 3144
9.Vlach RadomírZmrzlík Pavel-912-8-5 1345
10.Slabyhoudek VáclavKodýtek Marek826  3055
11.Nováček JaroslavPokorný Petr766  3065
12.Vlach RadomírPavelka Daniel-63107 3175
13.Slabyhoudek VáclavZmrzlík Pavel10-10-6993285
14.Klaška JaroslavKodýtek Marek10-79-773295
15.Vlach RadomírPokorný Petr-91109 31105
16.Slabyhoudek VáclavPavelka Daniel876  30115
17.Klaška JaroslavZmrzlík Pavel-6-3-9  03116
18.Nováček JaroslavKodýtek Marek351  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slabyhoudek Václav40Pokorný Petr13
Klaška Jaroslav13Pavelka Daniel13
Nováček Jaroslav40Zmrzlík Pavel22
Vlach Radomír31Kodýtek Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6648:343TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
Halámek Zdeněk
Halámek Jakub
 
 
-7334 3110
2.Mikulica Miroslav
Zlámal Vojtěch
 
 
Halámek Radek
Halámek Radek ml.
 
 
-8678 3120
3.Straka VlastimilHalámek Jakub114  3030
4.Vala JaroslavHalámek Zdeněk679  3040
5.Zlámal VojtěchHalámek Radek ml.446  3050
6.Mikulica MiroslavHalámek Radek227  3060
7.Vala JaroslavHalámek Jakub413  3070
8.Zlámal VojtěchHalámek Zdeněk-8878 3180
9.Mikulica MiroslavHalámek Radek ml.385  3090
10.Straka VlastimilHalámek Radek-9267 31100
11.Zlámal VojtěchHalámek Jakub618  30110
12.Mikulica MiroslavHalámek Zdeněk388  30120
13.Straka VlastimilHalámek Radek ml.444  30130
14.Vala JaroslavHalámek Radek555  30140
15.Mikulica MiroslavHalámek Jakub458  30150
16.Straka VlastimilHalámek Zdeněk-9567 31160
17.Vala JaroslavHalámek Radek ml.422  30170
18.Zlámal VojtěchHalámek Radek8-1396 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Straka Vlastimil40Halámek Jakub04
Vala Jaroslav40Halámek Zdeněk04
Zlámal Vojtěch40Halámek Radek ml.04
Mikulica Miroslav40Halámek Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:37580:606TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lossel Martin
Polák Milan
 
 
Blažek Petr
Blažek David
 
 
-9774 3110
2.Zítka Karel
Mydlo Slavomír
 
 
Janoušek Tomáš
Dohnálek Luděk
 
 
6-94-6-62311
3.Zítka KarelBlažek Petr1064  3021
4.Lossel MartinSvoboda Petr-10-9-8  0322
5.Šemora StanislavJanoušek Tomáš-6-10-7  0323
6.Polák MilanDohnálek Luděk-10-6-7  0324
7.Lossel MartinBlažek Petr7-654 3134
8.Šemora StanislavSvoboda Petr-3-6-5  0335
9.Polák MilanJanoušek Tomáš8-95-9-92336
10.Zítka KarelDohnálek Luděk985  3046
11.Šemora StanislavBlažek Petr-4-6-7  0347
12.Mydlo SlavomírSvoboda Petr-2-5-5  0348
13.Zítka KarelJanoušek Tomáš47-9-973258
14.Lossel MartinBlažek David1265  3068
15.Mydlo SlavomírBlažek Petr-7-7-8  0369
16.Zítka KarelSvoboda Petr8-10-91093279
17.Lossel MartinJanoušek Tomáš-76148 3189
18.Šemora StanislavBlažek David-3-7-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítka Karel40Blažek Petr22
Lossel Martin31Svoboda Petr31
Šemora Stanislav04Janoušek Tomáš22
Polák Milan02Dohnálek Luděk11
Mydlo Slavomír02Blažek David11



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35654:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benešová Zuzana
Tomolová Anna
 
 
Slavík Ondřej
Halasová Ludmila
 
 
-98-7-8 1301
2.Tomola Jaroslav
Himal Tomáš
 
 
Vokál Radek
Slavík Jiří
 
 
4-1293 3111
3.Benešová ZuzanaSlavík Ondřej-8-47-8 1312
4.Tomolová AnnaHalasová Ludmila-67-5693222
5.Tomola JaroslavVokál Radek12-12-9-10 1323
6.Himal TomášSlavík Jiří7-996 3133
7.Tomolová AnnaSlavík Ondřej-5-28873243
8.Tomola JaroslavHalasová Ludmila277  3053
9.Himal TomášVokál Radek636  3063
10.Benešová ZuzanaSlavík Jiří-8-5-7  0364
11.Tomola JaroslavSlavík Ondřej-596-8-62365
12.Himal TomášHalasová Ludmila825  3075
13.Benešová ZuzanaVokál Radek6-939 3185
14.Tomolová AnnaSlavík Jiří-7-5-6  0386
15.Himal TomášSlavík Ondřej6-995 3196
16.Benešová ZuzanaHalasová Ludmila610-6-5-142397
17.Tomolová AnnaVokál Radek-7-6-3  0398
18.Tomola JaroslavSlavík Jiří-789-12-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benešová Zuzana13Slavík Ondřej22
Tomolová Anna22Halasová Ludmila13
Tomola Jaroslav13Vokál Radek22
Himal Tomáš40Slavík Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Uherčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:17681:423TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průdek Daniel
Průdek Filip
 
 
Dostál Martin
 
 
WO    3010
2.Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
Hančkr Karel
Dolíhal Luděk
 
 
87-108 3120
3.Polášek PatrikDostál Martin-8767 3130
4.Straka DominikDolíhal Luděk9-57-783240
5.Průdek FilipHančkr Karel-6-7-6  0341
6.Průdek DanielWO    3051
7.Straka DominikDostál Martin378  3061
8.Průdek FilipDolíhal Luděk-76-91033271
9.Průdek DanielHančkr Karel368  3081
10.Polášek PatrikWO    3091
11.Průdek FilipDostál Martin7-642 31101
12.Průdek DanielDolíhal Luděk10-126-7932111
13.Polášek PatrikHančkr Karel57-95 31121
14.Straka DominikWO    30131
15.Průdek DanielDostál Martin775  30141
16.Polášek PatrikDolíhal Luděk4-59-8-723142
17.Straka DominikHančkr Karel59-910 31152
18.Průdek FilipWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Polášek Patrik21Dostál Martin04
Straka Dominik30Dolíhal Luděk13
Průdek Filip21Hančkr Karel13
Průdek Daniel30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:1612:288TJ Sokol Křepice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gojdič Bronislav
Strouhal Václav
 
 
Koberová Klára
Cigánková Lenka
 
 
572  3010
2.Kotačka Michal
Lang Jiří
 
 
Čechmánek Matěj
Čechmánková Dominika
 
 
878  3020
3.Strouhal VáclavKoberová Klára445  3030
4.Gojdič BronislavCigánková Lenka544  3040
5.Kotačka MichalČechmánek Matěj422  3050
6.Lang JiříČechmánková Dominika354  3060
7.Gojdič BronislavKoberová Klára424  3070
8.Kotačka MichalCigánková Lenka-9799 3180
9.Lang JiříČechmánek Matěj244  3090
10.Strouhal VáclavČechmánková Dominika398  30100
11.Kotačka MichalKoberová Klára457  30110
12.Lang JiříCigánková Lenka61111  30120
13.Strouhal VáclavČechmánek Matěj214  30130
14.Gojdič BronislavČechmánková Dominika563  30140
15.Lang JiříKoberová Klára575  30150
16.Strouhal VáclavCigánková Lenka136  30160
17.Gojdič BronislavČechmánek Matěj833  30170
18.Kotačka MichalČechmánková Dominika5414  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strouhal Václav40Koberová Klára04
Gojdič Bronislav40Cigánková Lenka04
Kotačka Michal40Čechmánek Matěj04
Lang Jiří40Čechmánková Dominika04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy