Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13659:467TJ Sokol Vranovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka Daniel
Pokorný Petr
 
 
Gojdič Bronislav
Strouhal Václav
 
 
-108105 3110
2.Šťastný Pavel
Zmrzlík Pavel
 
 
Kotačka Michal
Lang Jiří
 
 
276  3020
3.Pavelka DanielGojdič Bronislav5103  3030
4.Šťastný PavelStrouhal Václav934  3040
5.Pokorný PetrKotačka Michal2106  3050
6.Zmrzlík PavelLang Jiří51012  3060
7.Šťastný PavelGojdič Bronislav1094  3070
8.Pokorný PetrStrouhal Václav-7-66-6 1371
9.Zmrzlík PavelKotačka Michal945  3081
10.Pavelka DanielLang Jiří-10489 3191
11.Pokorný PetrGojdič Bronislav-9-1099732101
12.Zmrzlík PavelStrouhal Václav-1-957732111
13.Pavelka DanielKotačka Michal843  30121
14.Šťastný PavelLang Jiří727  30131
15.Zmrzlík PavelGojdič Bronislav997  30141
16.Pavelka DanielStrouhal Václav85-810 31151
17.Šťastný PavelKotačka Michal234  30161
18.Pokorný PetrLang Jiří-84-9-7 13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavelka Daniel40Gojdič Bronislav04
Šťastný Pavel40Strouhal Václav13
Pokorný Petr22Kotačka Michal04
Zmrzlík Pavel40Lang Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:54173:597TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koberová Klára
Čechmánková Dominika
 
 
Polášek Patrik
Straka Dominik
 
 
-4-2-4  0301
2.Jaroš Tomáš
Klenovec Ondřej
 
 
Průdek Daniel
Průdek Filip
 
 
-1-2-1  0302
3.Klenovec OndřejPolášek Patrik-4-4-2  0303
4.Čechmánková DominikaStraka Dominik-2-3-4  0304
5.Garčicová KarolínaPrůdek Daniel-0-1-5  0305
6.Jaroš TomášPrůdek Filip-6-2-5  0306
7.Čechmánková DominikaPolášek Patrik-9-7-1  0307
8.Garčicová KarolínaStraka Dominik-1-4-3  0308
9.Jaroš TomášPrůdek Daniel-6-2-1  0309
10.Klenovec OndřejPrůdek Filip-3-5-3  03010
11.Garčicová KarolínaPolášek Patrik-3-2-3  03011
12.Jaroš TomášStraka Dominik-2-1-4  03012
13.Klenovec OndřejPrůdek Daniel-2-4-5  03013
14.Koberová KláraPrůdek Filip-0-3-2  03014
15.Jaroš TomášPolášek Patrik-4-12-3  03015
16.Klenovec OndřejStraka Dominik-5-1-1  03016
17.Koberová KláraPrůdek Daniel-2-4-1  03017
18.Garčicová KarolínaPrůdek Filip-2-3-7  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klenovec Ondřej04Polášek Patrik40
Čechmánková Dominika02Straka Dominik40
Garčicová Karolína04Průdek Daniel40
Jaroš Tomáš04Průdek Filip40
Koberová Klára02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Uherčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportvní hala Uherčice, Sportovní 32Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:40499:605TJ Jevišovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojtík Miloš
Čejka Tomáš
 
 
Himal Tomáš
Tomola Jaroslav
 
 
-5-2-6  0301
2.Hančkr Karel
Dolíhal Luděk
 
 
Smíšek Libor
Benešová Zuzana
 
 
787  3011
3.Fojtík MilošTomola Jaroslav-8-7-3  0312
4.Čejka TomášBenešová Zuzana-59-6-8 1313
5.Dolíhal LuděkSmíšek Libor-5779 3123
6.Hančkr KarelHimal Tomáš-4-8-6  0324
7.Čejka TomášTomola Jaroslav-5-44-5 1325
8.Dolíhal LuděkBenešová Zuzana-9-810723235
9.Hančkr KarelSmíšek Libor387  3045
10.Fojtík MilošHimal Tomáš-7-6-8  0346
11.Dolíhal LuděkTomola Jaroslav8-97-3-72347
12.Hančkr KarelBenešová Zuzana379  3057
13.Fojtík MilošSmíšek Libor-12-6-7  0358
14.Čejka TomášHimal Tomáš-0-9-9  0359
15.Hančkr KarelTomola Jaroslav-89108 3169
16.Fojtík MilošBenešová Zuzana-5-4-4  03610
17.Čejka TomášSmíšek Libor-7-5-6  03611
18.Dolíhal LuděkHimal Tomáš-76-4-7 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fojtík Miloš04Tomola Jaroslav31
Čejka Tomáš04Benešová Zuzana22
Dolíhal Luděk22Smíšek Libor22
Hančkr Karel31Himal Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:18673:498Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jakub
Slavík Jiří
 
 
Zítka Karel
Miklík Pavel
 
 
93-113 3110
2.Slavík Ondřej
Hanák František
 
 
Miklík Pavel
Mydlo Slavomír
 
 
6-975 3120
3.Slavík JakubŠemora Stanislav1282  3030
4.Slavík OndřejZítka Karel5-45-983240
5.Slavík JiříMiklík Pavel9-786 3150
6.Hanák FrantišekMydlo Slavomír535  3060
7.Slavík OndřejŠemora Stanislav451  3070
8.Slavík JiříZítka Karel-14-88-9 1371
9.Hanák FrantišekMiklík Pavel11-12-9-8 1372
10.Slavík JakubMydlo Slavomír666  3082
11.Slavík JiříŠemora Stanislav154  3092
12.Hanák FrantišekZítka Karel97-37 31102
13.Slavík JakubMiklík Pavel998  30112
14.Slavík OndřejMydlo Slavomír392  30122
15.Hanák FrantišekŠemora Stanislav3113  30132
16.Slavík JakubZítka Karel-1-877-923133
17.Slavík OndřejMiklík Pavel-810-73-123134
18.Slavík JiříMydlo Slavomír485  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Jakub31Šemora Stanislav04
Slavík Ondřej31Zítka Karel22
Slavík Jiří31Miklík Pavel22
Hanák František31Mydlo Slavomír04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39515:623TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Tomáš
Dohnálek Luděk
 
 
Straka Vlastimil
Vala Jaroslav
 
 
-6-1-4  0301
2.Svoboda Petr
Vodáková Aneta
 
 
Mikulica Miroslav
Vala Vítězslav
 
 
9-5-46-72302
3.Dohnálek LuděkStraka Vlastimil-3-468-82303
4.Svoboda PetrVala Jaroslav-9-9-4  0304
5.Janoušek TomášMikulica Miroslav107-36 3114
6.Vodáková AnetaZlámal Vojtěch465  3024
7.Svoboda PetrStraka Vlastimil88-5-883234
8.Janoušek TomášVala Jaroslav-9-4-5  0335
9.Vodáková AnetaMikulica Miroslav8-5-8-6 1336
10.Dohnálek LuděkZlámal Vojtěch254  3046
11.Janoušek TomášStraka Vlastimil8-3-4-11 1347
12.Vodáková AnetaVala Jaroslav-4-5-5  0348
13.Dohnálek LuděkMikulica Miroslav-6-4-7  0349
14.Svoboda PetrZlámal Vojtěch788  3059
15.Vodáková AnetaStraka Vlastimil6-39-9-523510
16.Dohnálek LuděkVala Jaroslav-9-2-1  03511
17.Svoboda PetrMikulica Miroslav7-8-7-5 13512
18.Janoušek TomášZlámal Vojtěch10109  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dohnálek Luděk13Straka Vlastimil31
Svoboda Petr22Vala Jaroslav40
Janoušek Tomáš22Mikulica Miroslav31
Vodáková Aneta13Zlámal Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD Pouzdřany, Hlavní 99Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:38537:581TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Ondřej
Halámek Radek
 
 
Slabyhoudek Václav
Kolínský Michal
 
 
-8-7-6  0301
2.Franzberger František
Halámek Zdeněk
 
 
Nováček Jaroslav
Klaška Jaroslav
 
 
653  3011
3.Halámek RadekSlabyhoudek Václav-6-8-5  0312
4.Svoboda OndřejKolínský Michal774  3022
5.Halámek ZdeněkNováček Jaroslav-85-73-72323
6.Franzberger FrantišekKlaška Jaroslav455  3033
7.Svoboda OndřejSlabyhoudek Václav-8-1-7  0334
8.Halámek ZdeněkKolínský Michal-12-7-6  0335
9.Franzberger FrantišekNováček Jaroslav-5-896-112336
10.Halámek RadekKlaška Jaroslav44-127 3146
11.Halámek ZdeněkSlabyhoudek Václav-6-9-7  0347
12.Franzberger FrantišekKolínský Michal810-99 3157
13.Halámek Radek ml.Nováček Jaroslav-2-5-9  0358
14.Svoboda OndřejKlaška Jaroslav-68-55-92359
15.Franzberger FrantišekSlabyhoudek Václav-7-38-12 13510
16.Halámek Radek ml.Kolínský Michal-8-5-6  03511
17.Svoboda OndřejNováček Jaroslav-5-6-3  03512
18.Halámek ZdeněkKlaška Jaroslav848  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halámek Radek11Slabyhoudek Václav40
Svoboda Ondřej13Kolínský Michal22
Halámek Zdeněk13Nováček Jaroslav40
Franzberger František22Klaška Jaroslav13
Halámek Radek ml.02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy