Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD Pouzdřany, Hlavní 99Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:33614:571TJ Sokol Pouzdřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Zdeněk
Halámek Radek
 
 
Pokorný Petr
Veselá Pavlína
 
 
-98-6543210
2.Krajča Miroslav
Franzberger František
 
 
Pavelka Daniel
Faron Roman
 
 
-7-67473220
3.Halámek ZdeněkPokorný Petr-6797 3130
4.Geier IvoVeselá Pavlína-8-94313240
5.Krajča MiroslavPavelka Daniel-8-10-6  0341
6.Franzberger FrantišekFaron Roman-5-6-6  0342
7.Geier IvoPokorný Petr-4-6-9  0343
8.Krajča MiroslavVeselá Pavlína674  3053
9.Franzberger FrantišekPavelka Daniel712-1215 3163
10.Halámek ZdeněkFaron Roman4-5-7-7 1364
11.Krajča MiroslavPokorný Petr-9444 3174
12.Franzberger FrantišekVeselá Pavlína975  3084
13.Halámek ZdeněkPavelka Daniel-9-117-11 1385
14.Geier IvoFaron Roman-5-12-5  0386
15.Franzberger FrantišekPokorný Petr568  3096
16.Halámek ZdeněkVeselá Pavlína844  30106
17.Geier IvoPavelka Daniel-10-8-8  03107
18.Krajča MiroslavFaron Roman-6-8-9  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halámek Zdeněk22Pokorný Petr13
Geier Ivo13Veselá Pavlína04
Krajča Miroslav22Pavelka Daniel31
Franzberger František31Faron Roman40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:24686:541TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabyhoudek Václav
Kolínský Michal
 
 
Janoušek Tomáš
Dohnálek Luděk
 
 
111  3010
2.Vlach Radomír
Nováček Jaroslav
 
 
Svoboda Petr
Vodáková Aneta
 
 
755  3020
3.Slabyhoudek VáclavJanoušek Tomáš-7984 3130
4.Kolínský MichalVodáková Aneta59-9-793240
5.Nováček JaroslavSvoboda Petr883  3050
6.Vlach RadomírDohnálek Luděk-4-5311-82351
7.Kolínský MichalJanoušek Tomáš76-9-7-82352
8.Nováček JaroslavVodáková Aneta275  3062
9.Vlach RadomírSvoboda Petr-76-8-8 1363
10.Slabyhoudek VáclavDohnálek Luděk287  3073
11.Nováček JaroslavJanoušek Tomáš9-532 3183
12.Klaška JaroslavVodáková Aneta-9-936-62384
13.Slabyhoudek VáclavSvoboda Petr10106  3094
14.Kolínský MichalDohnálek Luděk-6156 31104
15.Klaška JaroslavJanoušek Tomáš-10-6-8  03105
16.Slabyhoudek VáclavVodáková Aneta989  30115
17.Kolínský MichalSvoboda Petr-1089-8-1123116
18.Nováček JaroslavDohnálek Luděk3-1297 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slabyhoudek Václav40Janoušek Tomáš22
Kolínský Michal22Vodáková Aneta13
Nováček Jaroslav40Svoboda Petr22
Vlach Radomír02Dohnálek Luděk13
Klaška Jaroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38596:634Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
Slavík Jakub
Slavík Jiří
 
 
4-7-7-7 1301
2.Mikulica Miroslav
Zlámal Vojtěch
 
 
Slavík Ondřej
Hanák František
 
 
-78-6-8 1302
3.Straka VlastimilSlavík Jiří475  3012
4.Vala JaroslavSlavík Jakub6135  3022
5.Mikulica MiroslavSlavík Ondřej-7-977-72323
6.Zlámal VojtěchHanák František-858-4-72324
7.Vala JaroslavSlavík Jiří13106  3034
8.Straka DanielSlavík Jakub-7-4-5  0335
9.Zlámal VojtěchSlavík Ondřej-6-8-10  0336
10.Straka VlastimilHanák František8-676 3146
11.Straka DanielSlavík Jiří-79-4-8 1347
12.Zlámal VojtěchSlavík Jakub-79-8-8 1348
13.Straka VlastimilSlavík Ondřej-7-6-5  0349
14.Vala JaroslavHanák František-913-71273259
15.Zlámal VojtěchSlavík Jiří-6-3-9  03510
16.Straka VlastimilSlavík Jakub-8-777832610
17.Vala JaroslavSlavík Ondřej382  30710
18.Straka DanielHanák František-3-9-10  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Straka Vlastimil31Slavík Jiří22
Vala Jaroslav40Slavík Jakub22
Mikulica Miroslav01Slavík Ondřej31
Zlámal Vojtěch04Hanák František22
Straka Daniel03   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Uherčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:17610:447TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidor Marek
Miklík Pavel
 
 
Hančkr Karel
Dostál Martin
 
 
5810  3010
2.Zítka Karel
Šemora Stanislav
 
 
Fojtík Miloš
Dolíhal Zdeněk
 
 
869  3020
3.Miklík PavelHančkr Karel7-67-9-112321
4.Fidor MarekDostál Martin836  3031
5.Zítka KarelDolíhal Zdeněk658  3041
6.Šemora StanislavFojtík Miloš-7-4-7  0342
7.Fidor MarekHančkr Karel6511  3052
8.Zítka KarelDostál Martin564  3062
9.Šemora StanislavDolíhal Zdeněk-1014-10-5 1363
10.Miklík PavelFojtík Miloš441  3073
11.Zítka KarelHančkr Karel28-102 3183
12.Šemora StanislavDostál Martin10-9-6-4 1384
13.Miklík PavelDolíhal Zdeněk653  3094
14.Fidor MarekFojtík Miloš524  30104
15.Šemora StanislavHančkr Karel-7-10-1  03105
16.Miklík PavelDostál Martin-12437 31115
17.Fidor MarekDolíhal Zdeněk856  30125
18.Zítka KarelFojtík Miloš861  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Miklík Pavel31Hančkr Karel22
Fidor Marek40Dostál Martin13
Zítka Karel40Dolíhal Zdeněk13
Šemora Stanislav04Fojtík Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:5642:327TJ Jevišovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomola Jaroslav
Tomolová Anna
 
 
Čechmánek Matěj
Čechmánková Dominika
 
 
4310  3010
2.Svoboda Zdeněk
Smíšek Libor
 
 
Jaroš Tomáš
Maněk Marek
 
 
189  3020
3.Tomola JaroslavČechmánek Matěj311  3030
4.Tomolová AnnaČechmánková Dominika4114  3040
5.Svoboda ZdeněkJaroš Tomáš189  3050
6.Smíšek LiborManěk Marek432  3060
7.Tomolová AnnaČechmánek Matěj429  3070
8.Svoboda ZdeněkČechmánková Dominika476  3080
9.Smíšek LiborJaroš Tomáš85-96 3190
10.Tomola JaroslavManěk Marek512  30100
11.Svoboda ZdeněkČechmánek Matěj66-118 31110
12.Smíšek LiborČechmánková Dominika155  30120
13.Tomola JaroslavJaroš Tomáš723  30130
14.Tomolová AnnaManěk Marek874  30140
15.Smíšek LiborČechmánek Matěj632  30150
16.Tomola JaroslavČechmánková Dominika055  30160
17.Tomolová AnnaJaroš Tomáš4-1211-6-1123161
18.Svoboda ZdeněkManěk Marek5611  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomola Jaroslav40Čechmánek Matěj04
Tomolová Anna31Čechmánková Dominika04
Svoboda Zdeněk40Jaroš Tomáš13
Smíšek Libor40Maněk Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:24609:490TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Patrik
Suský Patrik
 
 
Papež Jan
Kotačka Michal
 
 
-9-7-10  0301
2.Průdek Daniel
Průdek Filip
 
 
Lang Jiří
Strouhal Václav
 
 
4-41-853211
3.Polášek PatrikPapež Jan-6-9-9  0312
4.Suský PatrikKotačka Michal473  3022
5.Průdek FilipStrouhal Václav8-36-293232
6.Průdek DanielLang Jiří835  3042
7.Suský PatrikPapež Jan-8-6-4  0343
8.Průdek FilipKotačka Michal2-865 3153
9.Průdek DanielStrouhal Václav816  3063
10.Polášek PatrikLang Jiří51113  3073
11.Průdek FilipPapež Jan-9-9-8  0374
12.Průdek DanielKotačka Michal431  3084
13.Polášek PatrikStrouhal Václav986  3094
14.Suský PatrikLang Jiří7-5-711-42395
15.Průdek DanielPapež Jan-4-956-62396
16.Polášek PatrikKotačka Michal743  30106
17.Suský PatrikStrouhal Václav4-786 31116
18.Průdek FilipLang Jiří526  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polášek Patrik31Papež Jan40
Suský Patrik22Kotačka Michal04
Průdek Filip31Strouhal Václav04
Průdek Daniel31Lang Jiří13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy