Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:35537:585TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka Daniel
Zmrzlík Pavel
 
 
Lossel Martin
Polák Milan
 
 
88-4-9-132301
2.Pokorný Petr
Veselá Pavlína
 
 
Zítka Karel
Šemora Stanislav
 
 
774  3011
3.Pavelka DanielLossel Martin-7-5-3  0312
4.Zmrzlík PavelPolák Milan4-6-8-9 1313
5.Veselá PavlínaZítka Karel-6-6-5  0314
6.Pokorný PetrŠemora Stanislav339  3024
7.Zmrzlík PavelLossel Martin-1-4-8  0325
8.Veselá PavlínaPolák Milan8-7-10-7 1326
9.Pokorný PetrZítka Karel-2-28-6 1327
10.Pavelka DanielŠemora Stanislav945  3037
11.Veselá PavlínaLossel Martin-9-3-7  0338
12.Pokorný PetrPolák Milan99-59 3148
13.Pavelka DanielZítka Karel8-75-9-82349
14.Šťastný PavelŠemora Stanislav852  3059
15.Pokorný PetrLossel Martin-7-6-7  03510
16.Pavelka DanielPolák Milan7-4-4-5 13511
17.Šťastný PavelZítka Karel-81097 31611
18.Veselá PavlínaŠemora Stanislav965  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavelka Daniel13Lossel Martin40
Zmrzlík Pavel02Polák Milan31
Veselá Pavlína13Zítka Karel31
Pokorný Petr22Šemora Stanislav04
Šťastný Pavel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:18602:455TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
Benešová Zuzana
Tomolová Anna
 
 
567  3010
2.Mikulica Miroslav
Straka Daniel
 
 
Himal Tomáš
Tomola Jaroslav
 
 
-56-3-6 1311
3.Vala JaroslavBenešová Zuzana316  3021
4.Straka VlastimilHimal Tomáš-6-7810-72322
5.Mikulica MiroslavTomolová Anna564  3032
6.Straka DanielTomola Jaroslav-5-49-5 1333
7.Straka VlastimilBenešová Zuzana876  3043
8.Mikulica MiroslavHimal Tomáš-85166 3153
9.Straka DanielTomolová Anna867  3063
10.Vala JaroslavTomola Jaroslav515  3073
11.Mikulica MiroslavBenešová Zuzana464  3083
12.Straka DanielHimal Tomáš-6-9-6  0384
13.Vala JaroslavTomolová Anna116  3094
14.Straka VlastimilTomola Jaroslav475  30104
15.Straka DanielBenešová Zuzana-9-91091132114
16.Vala JaroslavHimal Tomáš-7-6-10  03115
17.Straka VlastimilTomolová Anna444  30125
18.Mikulica MiroslavTomola Jaroslav677  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vala Jaroslav31Benešová Zuzana04
Straka Vlastimil31Himal Tomáš31
Mikulica Miroslav40Tomolová Anna04
Straka Daniel22Tomola Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:46522:661TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Petr
Vlach Radomír
 
 
Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
-4-9-4  0301
2.Slabyhoudek Václav
Nováček Jaroslav
 
 
Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
82-4-5-42302
3.Slabyhoudek VáclavPolášek Patrik59-4-7-72303
4.Nováček JaroslavStraka Dominik769  3013
5.Vlach RadomírPrůdek Daniel-4-7-9  0314
6.Vlach PetrPluháček Radek-59-5-8 1315
7.Nováček JaroslavPolášek Patrik-138-1173225
8.Vlach RadomírStraka Dominik-7-5-3  0326
9.Vlach PetrPrůdek Daniel-9-9-1  0327
10.Slabyhoudek VáclavPluháček Radek-5-109-9 1328
11.Vlach RadomírPolášek Patrik9-9-8-9 1329
12.Vlach PetrStraka Dominik-5-5-5  03210
13.Slabyhoudek VáclavPrůdek Daniel7-889 31310
14.Nováček JaroslavPluháček Radek9-3-5-4 13311
15.Vlach PetrPolášek Patrik-7-9-7  03312
16.Slabyhoudek VáclavStraka Dominik-11777 31412
17.Nováček JaroslavPrůdek Daniel-8-45-8 13413
18.Vlach RadomírPluháček Radek-8-4-8  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slabyhoudek Václav22Polášek Patrik31
Nováček Jaroslav22Straka Dominik22
Vlach Radomír04Průdek Daniel31
Vlach Petr04Pluháček Radek40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD Pouzdřany, Hlavní 99Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28617:539TJ Sokol Pouzdřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajča Miroslav
Halámek Zdeněk
 
 
Papež Jan
Rubeš Jakub
 
 
-7-79-9 1301
2.Halámek Jakub
Halámek Radek
 
 
Kotačka Michal
Lang Jiří
 
 
123  3011
3.Krajča MiroslavPapež Jan-8-915-8 1312
4.Halámek ZdeněkRubeš Jakub-9139-13-92313
5.Halámek RadekNeuberg Tomáš-810-5873223
6.Halámek JakubLang Jiří111011  3033
7.Halámek ZdeněkKotačka Michal342  3043
8.Halámek RadekRubeš Jakub-5-6-5  0344
9.Halámek JakubNeuberg Tomáš6-653 3154
10.Krajča MiroslavLang Jiří331  3064
11.Halámek Radek ml.Kotačka Michal-12631 3174
12.Halámek JakubRubeš Jakub9-63-5-42375
13.Krajča MiroslavNeuberg Tomáš369  3085
14.Halámek ZdeněkLang Jiří974  3095
15.Halámek JakubKotačka Michal674  30105
16.Krajča MiroslavRubeš Jakub8-8-7-7 13106
17.Halámek ZdeněkNeuberg Tomáš-3-3-6  03107
18.Halámek Radek ml.Lang Jiří-7-6-6  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krajča Miroslav22Papež Jan10
Halámek Zdeněk22Rubeš Jakub40
Halámek Radek11Neuberg Tomáš13
Halámek Jakub31Lang Jiří13
Halámek Radek ml.11Kotačka Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0595:111TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilát Jaroslav
Janoušek Tomáš
 
 
Koberová Klára
Cigánková Lenka
 
 
011  3010
2.Vodáková Aneta
Svoboda Petr
 
 
Čechmánková Dominika
Čechmánek Matěj
 
 
114  3020
3.Klímek OndřejKoberová Klára431  3030
4.Pilát JaroslavCigánková Lenka074  3040
5.Svoboda PetrČechmánková Dominika002  3050
6.Vodáková AnetaČechmánek Matěj100  3060
7.Pilát JaroslavKoberová Klára100  3070
8.Svoboda PetrCigánková Lenka681  3080
9.Vodáková AnetaČechmánková Dominika121  3090
10.Klímek OndřejČechmánek Matěj032  30100
11.Svoboda PetrKoberová Klára222  30110
12.Vodáková AnetaCigánková Lenka345  30120
13.Klímek OndřejČechmánková Dominika132  30130
14.Pilát JaroslavČechmánek Matěj111  30140
15.Vodáková AnetaKoberová Klára423  30150
16.Klímek OndřejCigánková Lenka1104  30160
17.Pilát JaroslavČechmánková Dominika120  30170
18.Svoboda PetrČechmánek Matěj110  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klímek Ondřej40Koberová Klára04
Pilát Jaroslav40Cigánková Lenka04
Svoboda Petr40Čechmánková Dominika04
Vodáková Aneta40Čechmánek Matěj04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Uherčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16626:467Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Radek
Slavík Jakub
 
 
Hančkr Karel
Dolíhal Luděk
 
 
767  3010
2.Slavík Ondřej
Slavík Jiří
 
 
Fojtík Miloš
Dolíhal Zdeněk
 
 
-11426 3120
3.Slavík OndřejDolíhal Luděk-7-3-5  0321
4.Slavík JiříHančkr Karel-8836 3131
5.Vokál RadekDolíhal Zdeněk596  3041
6.Slavík JakubFojtík Miloš-8699 3151
7.Slavík JiříDolíhal Luděk12-666 3161
8.Vokál RadekHančkr Karel396  3071
9.Slavík JakubDolíhal Zdeněk546  3081
10.Slavík OndřejFojtík Miloš8-69-3-72382
11.Vokál RadekDolíhal Luděk579  3092
12.Slavík JakubHančkr Karel669  30102
13.Slavík OndřejDolíhal Zdeněk275  30112
14.Slavík JiříFojtík Miloš3210  30122
15.Slavík JakubDolíhal Luděk-67-10-13 13123
16.Slavík OndřejHančkr Karel-6-95-8 13124
17.Slavík JiříDolíhal Zdeněk348  30134
18.Vokál RadekFojtík Miloš289  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Ondřej13Dolíhal Luděk22
Slavík Jiří40Hančkr Karel13
Vokál Radek40Dolíhal Zdeněk04
Slavík Jakub31Fojtík Miloš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy