Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:50534:691TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáčková Nela
Veselá Pavlína
 
 
Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
-8-9-6  0301
2.Pavelka Daniel
Zmrzlík Pavel
 
 
Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
-6-8-8  0302
3.Pavelka DanielPolášek Patrik11-7-8-9 1303
4.Veselá PavlínaStraka Dominik-884-5-92304
5.Dvořáčková NelaPrůdek Daniel-6-6-5  0305
6.Zmrzlík PavelPluháček Radek-88-5-2 1306
7.Veselá PavlínaPolášek Patrik8-7-8-9 1307
8.Dvořáčková NelaStraka Dominik-5-6-7  0308
9.Zmrzlík PavelPrůdek Daniel-48-5673218
10.Pavelka DanielPluháček Radek-5-5-5  0319
11.Dvořáčková NelaPolášek Patrik-3-7-6  03110
12.Zmrzlík PavelStraka Dominik8128  30210
13.Pavelka DanielPrůdek Daniel8-9-11-5 13211
14.Veselá PavlínaPrůdek Filip-10-9-9  03212
15.Zmrzlík PavelPolášek Patrik810-12-10-723213
16.Pavelka DanielStraka Dominik-8-8-6  03214
17.Veselá PavlínaPrůdek Daniel-87-7-5 13215
18.Dvořáčková NelaPrůdek Filip-2-1111-8 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavelka Daniel04Polášek Patrik40
Veselá Pavlína04Straka Dominik31
Dvořáčková Nela04Průdek Daniel31
Zmrzlík Pavel22Pluháček Radek20
   Průdek Filip20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25645:532TJ Sokol Křepice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papež Jan
Kotačka Michal
 
 
Tomola Jaroslav
Tomolová Anna
 
 
-16-686-62301
2.Lang Jiří
Strouhal Václav
 
 
Smíšek Libor
Svoboda Zdeněk
 
 
4105  3011
3.Kotačka MichalTomola Jaroslav-6-3-5  0312
4.Lang JiříTomolová Anna-707-743222
5.Strouhal VáclavSvoboda Zdeněk-8-756133232
6.Papež JanSmíšek Libor1064  3042
7.Lang JiříTomola Jaroslav-9-78-9 1343
8.Strouhal VáclavTomolová Anna6110  3053
9.Papež JanSvoboda Zdeněk945  3063
10.Kotačka MichalSmíšek Libor-7-5-8  0364
11.Strouhal VáclavTomola Jaroslav9-9-11-9 1365
12.Papež JanTomolová Anna466  3075
13.Kotačka MichalSvoboda Zdeněk-7-86-4 1376
14.Lang JiříSmíšek Libor710-8-773286
15.Papež JanTomola Jaroslav675  3096
16.Kotačka MichalTomolová Anna386  30106
17.Lang JiříSvoboda Zdeněk268  30116
18.Strouhal VáclavSmíšek Libor-7236 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotačka Michal13Tomola Jaroslav31
Lang Jiří31Tomolová Anna04
Strouhal Václav31Svoboda Zdeněk13
Papež Jan40Smíšek Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:47393:614TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroš Tomáš
Maněk Marek
 
 
Miklík Pavel
Mydlo Slavomír
 
 
-9-12-6  0301
2.Čechmánková Dominika
Koberová Klára
 
 
Polák Milan
Šemora Stanislav
 
 
-611-94-32302
3.Čechmánková DominikaMiklík Pavel-2-6-4  0303
4.Koberová KláraMydlo Slavomír-4-8-8  0304
5.Čechmánek MatějPolák Milan-2-2-5  0305
6.Jaroš Tomᚊemora Stanislav28-103 3115
7.Koberová KláraMiklík Pavel-2-4-1  0316
8.Čechmánek MatějMydlo Slavomír-5-15-5  0317
9.Jaroš TomášPolák Milan-6-4-5  0318
10.Čechmánková DominikaŠemora Stanislav-56-8-1 1319
11.Čechmánek MatějMiklík Pavel-4-4-2  03110
12.Jaroš TomášMydlo Slavomír4414  30210
13.Maněk MarekPolák Milan-11-3-1  03211
14.Koberová KláraŠemora Stanislav-7899 31311
15.Jaroš TomášMiklík Pavel-5-5-2  03312
16.Maněk MarekMydlo Slavomír-12-5-9  03313
17.Koberová KláraPolák Milan-2-3-3  03314
18.Čechmánek MatějŠemora Stanislav-8-6-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čechmánková Dominika02Miklík Pavel40
Koberová Klára13Mydlo Slavomír31
Čechmánek Matěj04Polák Milan40
Jaroš Tomáš22Šemora Stanislav22
Maněk Marek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Uherčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportvní hala Uherčice, Sportovní 32Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:44448:598TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojtík Miloš
Dostál Martin
 
 
Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
-7-6-5  0301
2.Hančkr Karel
Dolíhal Luděk
 
 
Vala Vítězslav
Straka Daniel
 
 
-9-5-6  0302
3.Fojtík MilošStraka Vlastimil-3-9-7  0303
4.Dostál MartinVala Jaroslav-8-6-3  0304
5.Dolíhal LuděkStraka Daniel269  3014
6.Hančkr KarelMikulica Miroslav-14966 3124
7.Dostál MartinStraka Vlastimil-7-9-5  0325
8.Dolíhal LuděkVala Jaroslav-3-6-4  0326
9.Hančkr KarelStraka Daniel424  3036
10.Fojtík MilošMikulica Miroslav-2-4-6  0337
11.Dolíhal LuděkStraka Vlastimil-6987 3147
12.Hančkr KarelVala Jaroslav-2-5-6  0348
13.Fojtík MilošStraka Daniel-4-5-5  0349
14.Dostál MartinMikulica Miroslav-10-97-6 13410
15.Hančkr KarelStraka Vlastimil7-8-8-4 13411
16.Fojtík MilošVala Jaroslav-3-1-4  03412
17.Dostál MartinStraka Daniel9-72-10-723413
18.Dolíhal LuděkMikulica Miroslav10-4-3-9 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fojtík Miloš04Straka Vlastimil31
Dostál Martin04Vala Jaroslav40
Dolíhal Luděk22Straka Daniel22
Hančkr Karel22Mikulica Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26614:555Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jakub
Slavík Jiří
 
 
Presl Michal
Nováček Jaroslav
 
 
577  3010
2.Vokál Radek
Hanák František
 
 
Slabyhoudek Václav
Kolínský Michal
 
 
8-7-3-10 1311
3.Slavík JiříPresl Michal188  3021
4.Vokál RadekNováček Jaroslav1043  3031
5.Hanák FrantišekKolínský Michal-5-4-7  0332
6.Slavík JakubSlabyhoudek Václav6-4-7-4 1333
7.Vokál RadekPresl Michal939  3043
8.Hanák FrantišekNováček Jaroslav7-8611 3153
9.Slavík JakubKolínský Michal74-87 3163
10.Slavík JiříSlabyhoudek Václav8-998 3173
11.Hanák FrantišekPresl Michal-6-8-5  0374
12.Slavík JakubNováček Jaroslav5-9-41053284
13.Slavík JiříKolínský Michal49-77 3194
14.Vokál RadekSlabyhoudek Václav8-79-6-72395
15.Slavík JakubPresl Michal4410  30105
16.Slavík JiříNováček Jaroslav-67-95932115
17.Vokál RadekKolínský Michal473  30125
18.Hanák FrantišekSlabyhoudek Václav-12-4-3  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Jiří40Presl Michal13
Vokál Radek31Nováček Jaroslav04
Hanák František13Kolínský Michal13
Slavík Jakub31Slabyhoudek Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38540:610TJ Sokol Pouzdřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilát Jaroslav
Vodáková Aneta
 
 
Franzberger František
Halámek Zdeněk
 
 
966  3010
2.Blažek David
Kalus Tomáš
 
 
Halámek Radek
Geier Ivo
 
 
-458-8-82311
3.Pilát JaroslavHalámek Zdeněk-12-129883221
4.Vodáková AnetaFranzberger František-5-8-6  0322
5.Blažek DavidGeier Ivo-4-6-5  0323
6.Kalus TomášHalámek Radek3-47-783233
7.Vodáková AnetaHalámek Zdeněk9-4-6-4 1334
8.Blažek DavidFranzberger František-8-77-8 1335
9.Kalus TomášGeier Ivo-4-6-4  0336
10.Pilát JaroslavHalámek Radek357  3046
11.Blažek DavidHalámek Zdeněk-10-4-3  0347
12.Kalus TomášFranzberger František-3-4-5  0348
13.Pilát JaroslavGeier Ivo643  3058
14.Vodáková AnetaHalámek Radek ml.787  3068
15.Kalus TomášHalámek Zdeněk-7-2-2  0369
16.Pilát JaroslavFranzberger František5-799 3179
17.Vodáková AnetaGeier Ivo4-7-7-6 13710
18.Blažek DavidHalámek Radek ml.7-9-107-623711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilát Jaroslav40Halámek Zdeněk31
Vodáková Aneta13Franzberger František31
Blažek David04Geier Ivo31
Kalus Tomáš13Halámek Radek02
   Halámek Radek ml.11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy