Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:26619:549TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Tomáš
Dohnálek Luděk
 
 
Dvořáčková Nela
Veselá Pavlína
 
 
397  3010
2.Pilát Jaroslav
Vodáková Aneta
 
 
Pavelka Daniel
Zmrzlík Pavel
 
 
-61-66-62311
3.Janoušek TomášZmrzlík Pavel-5489 3121
4.Pilát JaroslavPavelka Daniel1419  3031
5.Dohnálek LuděkDvořáčková Nela-86-94-62332
6.Vodáková AnetaVeselá Pavlína81110  3042
7.Pilát JaroslavZmrzlík Pavel4-743 3152
8.Klímek OndřejPavelka Daniel-2-4-8  0353
9.Vodáková AnetaDvořáčková Nela-119109 3163
10.Janoušek TomášVeselá Pavlína-9-12-7  0364
11.Klímek OndřejZmrzlík Pavel9-6-4-3 1365
12.Vodáková AnetaPavelka Daniel79-5-1053275
13.Janoušek TomášDvořáčková Nela617  3085
14.Pilát JaroslavVeselá Pavlína684  3095
15.Vodáková AnetaZmrzlík Pavel-8-8-5  0396
16.Janoušek TomášPavelka Daniel1256  30106
17.Pilát JaroslavDvořáčková Nela815  30116
18.Klímek OndřejVeselá Pavlína9-8-6-9 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janoušek Tomáš31Zmrzlík Pavel22
Pilát Jaroslav40Pavelka Daniel13
Dohnálek Luděk01Dvořáčková Nela13
Vodáková Aneta31Veselá Pavlína22
Klímek Ondřej03   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD Pouzdřany, Hlavní 99Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:40484:594Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Zdeněk
Halámek Radek
 
 
Slavík Jakub
Slavík Jiří
 
 
-3-7-7  0301
2.Krajča Miroslav
Geier Ivo
 
 
Vokál Radek
Slavík Ondřej
 
 
-61-9-3 1302
3.Halámek ZdeněkSlavík Jiří787  3012
4.Halámek RadekSlavík Jakub-9-7-2  0313
5.Krajča MiroslavSlavík Ondřej4-76-9-102314
6.Geier IvoVokál Radek-3-3-8  0315
7.Halámek RadekSlavík Jiří-8-3-8  0316
8.Krajča MiroslavSlavík Jakub7311  3026
9.Geier IvoSlavík Ondřej-7-5-6  0327
10.Halámek ZdeněkVokál Radek999  3037
11.Krajča MiroslavSlavík Jiří-6-8-6  0338
12.Geier IvoSlavík Jakub7-1399 3148
13.Halámek ZdeněkSlavík Ondřej863  3058
14.Halámek RadekVokál Radek-4-2-2  0359
15.Geier IvoSlavík Jiří-8-5-9  03510
16.Halámek ZdeněkSlavík Jakub-8-10117-323511
17.Halámek Radek ml.Slavík Ondřej-3-3-3  03512
18.Krajča MiroslavVokál Radek-97-8-9 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halámek Zdeněk31Slavík Jiří31
Halámek Radek03Slavík Jakub22
Krajča Miroslav13Slavík Ondřej31
Geier Ivo13Vokál Radek31
Halámek Radek ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Uherčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:26547:500TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabyhoudek Václav
Kolínský Michal
 
 
Hančkr Karel
Fojtík Miloš
 
 
886  3010
2.Vlach Radomír
Nováček Jaroslav
 
 
Dolíhal Zdeněk
Čejka Tomáš
 
 
652  3020
3.Slabyhoudek VáclavHančkr Karel-81161 3130
4.Kolínský MichalFojtík Miloš163  3040
5.Nováček JaroslavČejka Tomáš426  3050
6.Vlach RadomírDolíhal Zdeněk-286-1053260
7.Kolínský MichalHančkr Karel-7-99-10 1361
8.Nováček JaroslavFojtík Miloš149  3071
9.Klaška JaroslavČejka Tomáš-88-8-10 1372
10.Kovář RadimDolíhal ZdeněkWO    0373
11.Nováček JaroslavHančkr Karel5-958 3183
12.Klaška JaroslavFojtík Miloš-9-958-92384
13.Kovář RadimČejka TomášWO    0385
14.Kolínský MichalDolíhal Zdeněk277  3095
15.Klaška JaroslavHančkr Karel-8-7-4  0396
16.Kovář RadimFojtík MilošWO    0397
17.Kolínský MichalČejka Tomáš4-977 31107
18.Nováček JaroslavDolíhal Zdeněk1137  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slabyhoudek Václav10Hančkr Karel22
Kolínský Michal31Fojtík Miloš12
Nováček Jaroslav40Čejka Tomáš12
Vlach Radomír10Dolíhal Zdeněk03
Klaška Jaroslav03   
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:236TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
Koberová Klára
Cigánková Lenka
 
 
425  3010
2.Straka Daniel
Zlámal Vojtěch
 
 
Čechmánek Matěj
Čechmánková Dominika
 
 
287  3020
3.Straka VlastimilCigánková Lenka485  3030
4.Straka DanielKoberová Klára251  3040
5.Mikulica MiroslavČechmánek Matěj231  3050
6.Zlámal VojtěchČechmánková Dominika136  3060
7.Straka DanielCigánková Lenka513  3070
8.Mikulica MiroslavKoberová Klára647  3080
9.Zlámal VojtěchČechmánek Matěj535  3090
10.Straka VlastimilČechmánková Dominika555  30100
11.Mikulica MiroslavCigánková Lenka464  30110
12.Zlámal VojtěchKoberová Klára443  30120
13.Straka VlastimilČechmánek Matěj565  30130
14.Straka DanielČechmánková Dominika556  30140
15.Zlámal VojtěchCigánková Lenka468  30150
16.Straka VlastimilKoberová Klára357  30160
17.Straka DanielČechmánek Matěj505  30170
18.Mikulica MiroslavČechmánková Dominika058  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Straka Vlastimil40Cigánková Lenka04
Straka Daniel40Koberová Klára04
Mikulica Miroslav40Čechmánek Matěj04
Zlámal Vojtěch40Čechmánková Dominika04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26622:529TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítka Karel
Polák Milan
 
 
Rubeš Jakub
Kotačka Michal
 
 
462  3010
2.Miklík Pavel
Šemora Stanislav
 
 
Lang Jiří
Strouhal Václav
 
 
-8710-8-102311
3.Zítka KarelRubeš Jakub8-79-463221
4.Polák MilanKotačka Michal-679-1633231
5.Miklík PavelLang Jiří3-367 3141
6.Šemora StanislavStrouhal Václav-59-8-5 1342
7.Polák MilanRubeš Jakub-910-7-5 1343
8.Miklík PavelKotačka Michal3101  3053
9.Šemora StanislavLang Jiří-8-9-4  0354
10.Zítka KarelStrouhal Václav44-106 3164
11.Miklík PavelRubeš Jakub-4-6-8  0365
12.Šemora StanislavKotačka Michal-109-9133275
13.Zítka KarelLang Jiří539  3085
14.Polák MilanStrouhal Václav1053  3095
15.Šemora StanislavRubeš Jakub-2-3-0  0396
16.Zítka KarelKotačka Michal1121  30106
17.Polák MilanLang Jiří363  30116
18.Miklík PavelStrouhal Václav6910  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítka Karel40Rubeš Jakub31
Polák Milan31Kotačka Michal04
Miklík Pavel31Lang Jiří13
Šemora Stanislav13Strouhal Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:44546:663TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benešová Zuzana
Smíšek Libor
 
 
Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
-8-27-8 1301
2.Himal Tomáš
Mrenica Ondřej
 
 
Průdek Daniel
Průdek Filip
 
 
-59109 3111
3.Smíšek LiborPrůdek Filip9-7-10-9 1312
4.Mrenica OndřejPolášek Patrik-36-7-8 1313
5.Himal TomášStraka Dominik-8767 3123
6.Benešová ZuzanaPrůdek Daniel-10-10-3  0324
7.Mrenica OndřejPrůdek Filip-10911-893234
8.Himal TomášPolášek Patrik84-6-653244
9.Benešová ZuzanaStraka Dominik-7-8-2  0345
10.Smíšek LiborPrůdek Daniel-3-8-3  0346
11.Himal TomášPrůdek Filip476  3056
12.Benešová ZuzanaPolášek Patrik-9-4-3  0357
13.Smíšek LiborStraka Dominik-5-10-8  0358
14.Tomola JaroslavPrůdek Daniel-87-2-7 1359
15.Benešová ZuzanaPrůdek Filip-4-3109-523510
16.Smíšek LiborPolášek Patrik-5-5-3  03511
17.Tomola JaroslavStraka Dominik-5-8-8  03512
18.Himal TomášPrůdek Daniel-8-975332612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smíšek Libor04Průdek Filip22
Mrenica Ondřej11Polášek Patrik31
Himal Tomáš40Straka Dominik31
Benešová Zuzana04Průdek Daniel31
Tomola Jaroslav02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy