Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:31518:544TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka Daniel
Zmrzlík Pavel
 
 
Vala Jaroslav
Mikulica Miroslav
 
 
-2-8-10  0301
2.Pokorný Petr
Veselá Pavlína
 
 
Straka Daniel
Darmovzal Jan
 
 
535  3011
3.Pavelka DanielVala Jaroslav-5-2-5  0312
4.Zmrzlík PavelMikulica Miroslav9108  3022
5.Pokorný PetrDarmovzal Jan787  3032
6.Veselá PavlínaStraka Daniel-7-723-142333
7.Zmrzlík PavelVala Jaroslav-5-4-3  0334
8.Pokorný PetrMikulica Miroslav-37-79-82335
9.Veselá PavlínaDarmovzal Jan-9-89-7 1336
10.Pavelka DanielStraka Daniel958  3046
11.Pokorný PetrVala Jaroslav-6-4-9  0347
12.Veselá PavlínaMikulica Miroslav-2-2-10  0348
13.Pavelka DanielDarmovzal Jan988  3058
14.Zmrzlík PavelStraka Daniel-5866 3168
15.Veselá PavlínaVala Jaroslav-59-4-3 1369
16.Pavelka DanielMikulica Miroslav-9-9-5  03610
17.Zmrzlík PavelDarmovzal Jan764  30710
18.Pokorný PetrStraka Daniel146  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavelka Daniel22Vala Jaroslav40
Zmrzlík Pavel31Mikulica Miroslav31
Pokorný Petr22Darmovzal Jan13
Veselá Pavlína04Straka Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:14673:417TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Radomír
Nováček Jaroslav
 
 
Polák Milan
Miklík Pavel
 
 
7-986 3110
2.Slabyhoudek Václav
Kolínský Michal
 
 
Šemora Stanislav
 
 
WO    3020
3.Slabyhoudek VáclavPolák Milan8-97-10-72321
4.Nováček JaroslavMiklík Pavel-8678 3131
5.Kolínský MichalŠemora Stanislav675  3041
6.Vlach RadomírWO    3051
7.Nováček JaroslavPolák Milan6-8-79-82352
8.Kolínský MichalMiklík Pavel867  3062
9.Vlach RadomírŠemora Stanislav896  3072
10.Slabyhoudek VáclavWO    3082
11.Kolínský MichalPolák Milan598  3092
12.Vlach RadomírMiklík Pavel-89810 31102
13.Slabyhoudek VáclavŠemora Stanislav78-86 31112
14.Nováček JaroslavWO    30122
15.Vlach RadomírPolák Milan8-98-7-623123
16.Slabyhoudek VáclavMiklík Pavel87-79 31133
17.Nováček JaroslavŠemora Stanislav765  30143
18.Kolínský MichalWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slabyhoudek Václav21Polák Milan31
Nováček Jaroslav21Miklík Pavel04
Kolínský Michal30Šemora Stanislav04
Vlach Radomír21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD Pouzdřany, Hlavní 99Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:23603:526TJ Sokol Pouzdřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Jakub
Halámek Radek
 
 
Tomola Jaroslav
Tomolová Anna
 
 
-53-10-11 1301
2.Franzberger František
Halámek Zdeněk
 
 
Smíšek Libor
Svoboda Zdeněk
 
 
966  3011
3.Halámek RadekTomolová Anna-89-98-112312
4.Halámek JakubSmíšek Libor879  3022
5.Halámek ZdeněkSvoboda Zdeněk6910  3032
6.Franzberger FrantišekTomola Jaroslav966  3042
7.Halámek JakubTomolová Anna-9296 3152
8.Halámek ZdeněkSmíšek Libor781  3062
9.Franzberger FrantišekSvoboda Zdeněk444  3072
10.Halámek RadekTomola Jaroslav-8-5-7  0373
11.Halámek ZdeněkTomolová Anna683  3083
12.Halámek Radek ml.Smíšek Libor853  3093
13.Halámek RadekSvoboda Zdeněk10-9812 31103
14.Halámek JakubTomola Jaroslav68-610 31113
15.Halámek Radek ml.Tomolová Anna-6-3-6  03114
16.Halámek RadekSmíšek Libor-8-12-6 13115
17.Halámek JakubSvoboda Zdeněk6-10-108732125
18.Halámek ZdeněkTomola Jaroslav-3-4-2  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halámek Radek13Tomolová Anna22
Halámek Jakub40Smíšek Libor13
Halámek Zdeněk31Svoboda Zdeněk04
Franzberger František20Tomola Jaroslav22
Halámek Radek ml.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:41540:627TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Tomáš
Svoboda Petr
 
 
Polášek Patrik
Straka Dominik
 
 
5-10-85-92301
2.Pilát Jaroslav
Dohnálek Luděk
 
 
Průdek Daniel
Pluháček Radek
 
 
-1311-6-10 1302
3.Dohnálek LuděkPolášek Patrik-2-9-9  0303
4.Pilát JaroslavStraka Dominik558  3013
5.Svoboda PetrPrůdek Daniel-10-6-9  0314
6.Janoušek TomášPluháček Radek-988-583224
7.Pilát JaroslavPolášek Patrik-79811 3134
8.Svoboda PetrStraka Dominik-8-7-8  0335
9.Janoušek TomášPrůdek Daniel-4-6-8  0336
10.Dohnálek LuděkPluháček Radek-7-1-6  0337
11.Svoboda PetrPolášek Patrik-8-610-13 1338
12.Janoušek TomášStraka Dominik-6-5-6  0339
13.Dohnálek LuděkPrůdek Daniel-6-9-4  03310
14.Pilát JaroslavPluháček Radek7-897 31410
15.Janoušek TomášPolášek Patrik4-779 31510
16.Dohnálek LuděkStraka Dominik-9-5-9  03511
17.Pilát JaroslavPrůdek Daniel597  30611
18.Svoboda PetrPluháček Radek-7-5-3  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dohnálek Luděk04Polášek Patrik22
Pilát Jaroslav40Straka Dominik31
Svoboda Petr04Průdek Daniel31
Janoušek Tomáš22Pluháček Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18630:440Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Radek
Slavík Jakub
 
 
Kotačka Michal
Lang Jiří
 
 
366  3010
2.Slavík Ondřej
Slavík Jiří
 
 
Papež Jan
Neuberg Tomáš
 
 
10-1076 3120
3.Slavík JakubKotačka Michal440  3030
4.Slavík OndřejLang Jiří-15645 3140
5.Slavík JiříPapež Jan-4-6-2  0341
6.Vokál RadekNeuberg Tomáš638  3051
7.Slavík OndřejKotačka Michal295  3061
8.Slavík JiříLang Jiří467  3071
9.Vokál RadekPapež Jan-5-11-9  0372
10.Slavík JakubNeuberg Tomáš86-93 3182
11.Slavík JiříKotačka Michal504  3092
12.Vokál RadekLang Jiří238  30102
13.Slavík JakubPapež Jan-4-7-11  03103
14.Slavík OndřejNeuberg Tomáš-7-5671132113
15.Vokál RadekKotačka Michal314  30123
16.Slavík JakubLang Jiří533  30133
17.Slavík OndřejPapež Jan-7-71110-1023134
18.Slavík JiříNeuberg Tomáš63-115 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Jakub31Kotačka Michal04
Slavík Ondřej31Lang Jiří04
Slavík Jiří31Papež Jan40
Vokál Radek31Neuberg Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Uherčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportvní hala Uherčice, Sportovní 32Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:151KST Uherčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hančkr Karel
Dolíhal Luděk
 
 
Čechmánek Matěj
Čechmánková Dominika
 
 
421  3010
2.Fojtík Miloš
Dostál Martin
 
 
Cigánková Lenka
Koberová Klára
 
 
446  3020
3.Dolíhal LuděkČechmánek Matěj566  3030
4.Fojtík MilošČechmánková Dominika341  3040
5.Dostál MartinKoberová Klára022  3050
6.Hančkr KarelCigánková Lenka764  3060
7.Fojtík MilošČechmánek Matěj122  3070
8.Dostál MartinČechmánková Dominika123  3080
9.Hančkr KarelKoberová Klára110  3090
10.Dolíhal LuděkCigánková Lenka123  30100
11.Dostál MartinČechmánek Matěj042  30110
12.Hančkr KarelČechmánková Dominika212  30120
13.Dolíhal LuděkKoberová Klára115  30130
14.Fojtík MilošCigánková Lenka395  30140
15.Hančkr KarelČechmánek Matěj111  30150
16.Dolíhal LuděkČechmánková Dominika124  30160
17.Fojtík MilošKoberová Klára233  30170
18.Dostál MartinCigánková Lenka543  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dolíhal Luděk40Čechmánek Matěj04
Fojtík Miloš40Čechmánková Dominika04
Dostál Martin40Koberová Klára04
Hančkr Karel40Cigánková Lenka04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy