Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:173:53233:605TJ Sokol Vranovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cigánková Lenka
Koberová Klára
 
 
Pavelka Ondřej
Zmrzlík Pavel
 
 
-1-2-8  0301
2.Ratajský Vít
Poliak Vladimír
 
 
Pokorný Petr
Veselá Pavlína
 
 
-555-1383211
3.Němeček RadekPavelka Ondřej-4-6-1  0312
4.Janečka OndřejPokorný Petr-2-6-4  0313
5.Koberová KláraVeselá Pavlína-6-7-3  0314
6.Cigánková LenkaZmrzlík Pavel-2-2-2  0315
7.Janečka OndřejPavelka Ondřej-2-7-1  0316
8.Koberová KláraPokorný Petr-6-3-5  0317
9.Cigánková LenkaVeselá Pavlína-3-2-3  0318
10.Němeček RadekZmrzlík Pavel-4-2-2  0319
11.Koberová KláraPavelka Ondřej-4-2-1  03110
12.Čechmánek MatějPokorný Petr-3-2-2  03111
13.Němeček RadekVeselá Pavlína-2-4-5  03112
14.Janečka OndřejZmrzlík Pavel-7-6-3  03113
15.Čechmánek MatějPavelka Ondřej-8-1-2  03114
16.Němeček RadekPokorný Petr-2-2-6  03115
17.Janečka OndřejVeselá Pavlína-4-5-4  03116
18.Koberová KláraZmrzlík Pavel-6-3-2  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němeček Radek04Pavelka Ondřej40
Janečka Ondřej04Pokorný Petr40
Koberová Klára04Veselá Pavlína40
Cigánková Lenka02Zmrzlík Pavel40
Čechmánek Matěj02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Uherčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:49415:650KST Uherčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotačka Michal
Lang Jiří
 
 
Fojtík Miloš
Dostál Martin
 
 
-4-9-5  0301
2.Linhart Kamil
Neuberg Tomáš
 
 
Hančkr Karel
Dolíhal Luděk
 
 
-12-5-3  0302
3.Kotačka MichalFojtík Miloš9-9-4-5 1303
4.Lang JiříDostál Martin-5-4-5  0304
5.Neuberg TomášHančkr Karel-3-5-13  0305
6.Linhart KamilDolíhal Luděk-5-7-3  0306
7.Lang JiříFojtík Miloš8-877 3116
8.Neuberg TomášDostál Martin-55-6-5 1317
9.Linhart KamilHančkr Karel-9-1011-8 1318
10.Kotačka MichalDolíhal Luděk-2-10-3  0319
11.Neuberg TomášFojtík Miloš8-87-693229
12.Linhart KamilDostál Martin-2-4-4  03210
13.Kotačka MichalHančkr Karel-5-5-9  03211
14.Lang JiříDolíhal Luděk-4-2-9  03212
15.Linhart KamilFojtík Miloš104-68 31312
16.Kotačka MichalDostál Martin-2-4-2  03313
17.Lang JiříHančkr Karel-7-2-5  03314
18.Neuberg TomášDolíhal Luděk-99-2-0 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kotačka Michal04Fojtík Miloš13
Lang Jiří13Dostál Martin40
Neuberg Tomáš13Hančkr Karel40
Linhart Kamil13Dolíhal Luděk40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:30677:630TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
Vokál Radek
Slavík Jakub
 
 
-997-953210
2.Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
Slavík Jiří
Hanák František
 
 
3-536 3120
3.Polášek PatrikHanák František-15-6-5  0321
4.Straka DominikVokál Radek-78-108103231
5.Průdek DanielSlavík Jiří-10-6-6  0332
6.Pluháček RadekSlavík Jakub-9-989103242
7.Straka DominikHanák František937  3052
8.Průdek DanielVokál Radek10-3-61093262
9.Pluháček RadekSlavík Jiří468  3072
10.Polášek PatrikSlavík Jakub-8-659-122373
11.Průdek DanielHanák František585  3083
12.Pluháček RadekVokál Radek-88-8-9 1384
13.Polášek PatrikSlavík Ondřej88-911 3194
14.Straka DominikSlavík Jakub-986-7932104
15.Pluháček RadekHanák František916  30114
16.Polášek PatrikVokál Radek-7-9-4  03115
17.Straka DominikSlavík Ondřej887  30125
18.Průdek FilipSlavík Jakub-4-78-9 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Patrik13Hanák František13
Straka Dominik40Vokál Radek22
Průdek Daniel21Slavík Jiří11
Pluháček Radek31Slavík Jakub22
Průdek Filip01Slavík Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:35573:596nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Libor
Benešová Zuzana
 
 
Pilát Jaroslav
Janoušek Tomáš
 
 
-758-973210
2.Himal Tomáš
Tomola Jaroslav
 
 
Svoboda Petr
Klímek Ondřej
 
 
869  3020
3.Smíšek LiborPilát Jaroslav-7-5-4  0321
4.Himal TomášJanoušek Tomáš-2354 3131
5.Svoboda ZdeněkSvoboda Petr-8-8-10  0332
6.Benešová ZuzanaKlímek Ondřej737  3042
7.Himal TomášPilát Jaroslav-5-48-9 1343
8.Svoboda ZdeněkJanoušek Tomáš-88-6993253
9.Benešová ZuzanaSvoboda Petr-66-5-5 1354
10.Smíšek LiborKlímek Ondřej7-8-4953264
11.Svoboda ZdeněkPilát Jaroslav-6-6-7  0365
12.Benešová ZuzanaJanoušek Tomáš-6-12-6  0366
13.Smíšek LiborSvoboda Petr-7-6-7  0367
14.Himal TomášKlímek Ondřej463  3077
15.Benešová ZuzanaPilát Jaroslav-5-3-8  0378
16.Smíšek LiborJanoušek Tomáš-711-8-10 1379
17.Himal TomášSvoboda Petr211-1012 3189
18.Svoboda ZdeněkKlímek Ondřej7511  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smíšek Libor13Pilát Jaroslav40
Himal Tomáš31Janoušek Tomáš22
Svoboda Zdeněk22Svoboda Petr31
Benešová Zuzana13Klímek Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:46357:614TJ Sokol Pouzdřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Milan
Miklík Pavel
 
 
Halámek Zdeněk
Halámek Radek ml.
 
 
9-121011 3110
2.Šemora Stanislav
 
 
Krajča Miroslav
Franzberger František
 
 
WO    0311
3.Polák MilanHalámek Zdeněk89-6-9-72312
4.Miklík PavelHalámek Radek ml.256  3022
5.Šemora StanislavKrajča Miroslav-3-5-8  0323
6.Franzberger FrantišekWO    0324
7.Miklík PavelHalámek Zdeněk-8-9-8  0325
8.Šemora StanislavHalámek Radek ml.89-9-10-112326
9.Krajča MiroslavWO    0327
10.Polák MilanFranzberger František7-6-2-7 1328
11.Šemora StanislavHalámek Zdeněk-4-4-5  0329
12.Halámek Radek ml.WO    03210
13.Polák MilanKrajča Miroslav-4-2-6  03211
14.Miklík PavelFranzberger František-12-5-7  03212
15.Halámek ZdeněkWO    03213
16.Polák MilanHalámek Radek ml.834  30313
17.Miklík PavelKrajča Miroslav-5-5-7  03314
18.Šemora StanislavFranzberger František-2-6-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Polák Milan13Halámek Zdeněk30
Miklík Pavel13Halámek Radek ml.12
Šemora Stanislav04Krajča Miroslav30
   Franzberger František30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31651:593TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
Patka Jiří
Nováček Jaroslav
 
 
686  3010
2.Mikulica Miroslav
Straka Daniel
 
 
Slabyhoudek Václav
Kolínský Michal
 
 
8-18-1012-132311
3.Straka VlastimilNováček Jaroslav-88-9-3 1312
4.Vala JaroslavPatka Jiří626  3022
5.Straka DanielKolínský Michal-8-3-7  0323
6.Mikulica MiroslavSlabyhoudek Václav-89-87-62324
7.Vala JaroslavNováček Jaroslav725  3034
8.Straka DanielPatka Jiří-9-9-9  0335
9.Mikulica MiroslavKolínský Michal3-42-793245
10.Straka VlastimilSlabyhoudek Václav-5889 3155
11.Straka DanielNováček Jaroslav-8-8-8  0356
12.Mikulica MiroslavPatka Jiří272  3066
13.Straka VlastimilKolínský Michal-58-57-82367
14.Vala JaroslavSlabyhoudek Václav7-843 3177
15.Mikulica MiroslavNováček Jaroslav789  3087
16.Straka VlastimilPatka Jiří-99-9983297
17.Vala JaroslavKolínský Michal-9935 31107
18.Straka DanielSlabyhoudek Václav-8-6-6  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Straka Vlastimil22Nováček Jaroslav22
Vala Jaroslav40Patka Jiří13
Straka Daniel04Kolínský Michal22
Mikulica Miroslav31Slabyhoudek Václav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy