Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:45601:695TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka Daniel
Pavelka Ondřej
 
 
Slabyhoudek Václav
Kolínský Michal
 
 
8-7-6453210
2.Zmrzlík Pavel
Veselá Pavlína
 
 
Vlach Radomír
Nováček Jaroslav
 
 
-4-78-6 1311
3.Pavelka DanielSlabyhoudek Václav-9-8-7  0312
4.Pavelka OndřejKolínský Michal116-57 3122
5.Veselá PavlínaVlach Radomír-3-327-72323
6.Zmrzlík PavelNováček Jaroslav-8-8-7  0324
7.Pavelka OndřejSlabyhoudek Václav-7-3-9  0325
8.Veselá PavlínaKolínský Michal11-8-11883235
9.Zmrzlík PavelVlach Radomír699  3045
10.Pavelka DanielNováček Jaroslav-5-5-10  0346
11.Veselá PavlínaSlabyhoudek Václav-6-77-4 1347
12.Zmrzlík PavelKolínský Michal-86108 3157
13.Pavelka DanielPatka Jiří11-108-14-122358
14.Pavelka OndřejNováček Jaroslav-5-8104-112359
15.Zmrzlík PavelSlabyhoudek Václav-8-44-10 13510
16.Pavelka DanielKolínský Michal-9-27-8 13511
17.Pavelka OndřejPatka Jiří-8-1-6  03512
18.Veselá PavlínaNováček Jaroslav-7-10-7  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavelka Daniel04Slabyhoudek Václav40
Pavelka Ondřej13Kolínský Michal13
Veselá Pavlína13Vlach Radomír11
Zmrzlík Pavel22Nováček Jaroslav40
   Patka Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD Pouzdřany, Hlavní 99Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:36483:551TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Zdeněk
Halámek Jakub
 
 
Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
-5-5-2  0301
2.Krajča Miroslav
Franzberger František
 
 
Mikulica Miroslav
Straka Daniel
 
 
773  3011
3.Halámek ZdeněkStraka Vlastimil4-7-135-42312
4.Halámek JakubVala Jaroslav-2-4-1  0313
5.Franzberger FrantišekMikulica Miroslav877  3023
6.Krajča MiroslavStraka Daniel353  3033
7.Halámek JakubStraka Vlastimil-14-4-10  0334
8.Franzberger FrantišekVala Jaroslav-6-89-4 1335
9.Krajča MiroslavMikulica Miroslav974  3045
10.Halámek ZdeněkStraka Daniel733  3055
11.Franzberger FrantišekStraka Vlastimil-89-3-2 1356
12.Krajča MiroslavVala Jaroslav-6-6-2  0357
13.Halámek ZdeněkMikulica Miroslav-8-5-5  0358
14.Halámek JakubStraka Daniel-6-10-13  0359
15.Krajča MiroslavStraka Vlastimil-8-8-8  03510
16.Halámek ZdeněkVala Jaroslav-3-8-8  03511
17.Halámek JakubMikulica Miroslav11-9-7-6 13512
18.Franzberger FrantišekStraka Daniel964  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halámek Zdeněk13Straka Vlastimil40
Halámek Jakub04Vala Jaroslav40
Franzberger František22Mikulica Miroslav22
Krajča Miroslav22Straka Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:13596:336TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilát Jaroslav
Svoboda Petr
 
 
Zítka Karel
Miklík Pavel
 
 
738  3010
2.Vodáková Aneta
Dohnálek Luděk
 
 
Šemora Stanislav
Polák Milan
 
 
WO    3020
3.Janoušek TomášZítka Karel9-7-7-3 1321
4.Dohnálek LuděkMiklík Pavel-5-6-4  0322
5.Svoboda PetrŠemora Stanislav342  3032
6.Pilát JaroslavPolák MilanWO    3042
7.Dohnálek LuděkZítka Karel-1211-7-5 1343
8.Svoboda PetrMiklík Pavel886  3053
9.Pilát JaroslavŠemora Stanislav025  3063
10.Janoušek TomášPolák MilanWO    3073
11.Svoboda PetrZítka Karel-710-84-62374
12.Pilát JaroslavMiklík Pavel498  3084
13.Janoušek Tomᚊemora Stanislav475  3094
14.Dohnálek LuděkPolák MilanWO    30104
15.Pilát JaroslavZítka Karel6105  30114
16.Janoušek TomášMiklík Pavel11-748 31124
17.Vodáková AnetaŠemora Stanislav658  30134
18.Svoboda PetrPolák MilanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janoušek Tomáš21Zítka Karel31
Dohnálek Luděk02Miklík Pavel13
Svoboda Petr21Šemora Stanislav04
Pilát Jaroslav30   
Vodáková Aneta10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:19706:553Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Radek
Slavík Jakub
 
 
Himal Tomáš
Tomola Jaroslav
 
 
733  3010
2.Slavík Jiří
Hanák František
 
 
Benešová Zuzana
Tomolová Anna
 
 
957  3020
3.Hanák FrantišekTomolová Anna277  3030
4.Vokál RadekTomola Jaroslav598  3040
5.Slavík JakubHimal Tomáš1049  3050
6.Slavík JiříBenešová Zuzana60-8-783260
7.Vokál RadekTomolová Anna413  3070
8.Slavík JakubTomola Jaroslav568  3080
9.Slavík JiříHimal Tomáš-1156-11-52381
10.Hanák FrantišekBenešová Zuzana7-59-693291
11.Slavík OndřejTomolová Anna8-847 31101
12.Slavík JiříTomola Jaroslav-73312 31111
13.Hanák FrantišekHimal Tomáš9-2-12-9 13112
14.Vokál RadekBenešová Zuzana-7857 31122
15.Slavík JiříTomolová Anna959  30132
16.Hanák FrantišekTomola Jaroslav-68-78832142
17.Vokál RadekHimal Tomáš7-6-58932152
18.Slavík OndřejBenešová Zuzana107-4-14632162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanák František31Tomolová Anna04
Vokál Radek40Tomola Jaroslav04
Slavík Jakub20Himal Tomáš22
Slavík Jiří31Benešová Zuzana04
Slavík Ondřej20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Uherčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportvní hala Uherčice, Sportovní 32Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:49445:626TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hančkr Karel
Dolíhal Luděk
 
 
Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
-7877 3110
2.Fojtík Miloš
Dostál Martin
 
 
Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
-4-9-4  0311
3.Hančkr KarelPolášek Patrik654  3021
4.Dolíhal LuděkStraka Dominik-8-10-7  0322
5.Fojtík MilošPrůdek Daniel-4-7-8  0323
6.Dostál MartinPluháček Radek-7-7-6  0324
7.Dolíhal LuděkPolášek Patrik-8-7-8  0325
8.Fojtík MilošStraka Dominik6-7-8-9 1326
9.Dostál MartinPrůdek Daniel-6-5-8  0327
10.Hančkr KarelPluháček Radek6-5-7-6 1328
11.Fojtík MilošPolášek Patrik-6-5-7  0329
12.Dostál MartinStraka Dominik-7-4-2  03210
13.Hančkr KarelPrůdek Daniel-8-74-3 13211
14.Dolíhal LuděkPluháček Radek-4-5-3  03212
15.Dostál MartinPolášek Patrik-67-5-4 13213
16.Hančkr KarelStraka Dominik9-46-14-923214
17.Dolíhal LuděkPrůdek Daniel6-7-6-9 13215
18.Fojtík MilošPluháček Radek-0-3-2  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hančkr Karel13Polášek Patrik31
Dolíhal Luděk04Straka Dominik40
Fojtík Miloš04Průdek Daniel40
Dostál Martin04Pluháček Radek40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:181:54285:607TJ Sokol Křepice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Garčicová Karolína
Janečka Ondřej
 
 
Kotačka Michal
Lang Jiří
 
 
-4-5-8  0301
2.Pokludová Eliška
Koberová Klára
 
 
Neuberg Tomáš
Linhart Kamil
 
 
-4-7-7  0302
3.Němeček RadekKotačka Michal-5-4-3  0303
4.Janečka OndřejLang Jiří-1-8-5  0304
5.Pokludová EliškaNeuberg Tomáš-7-913-8 1305
6.Koberová KláraLinhart Kamil-5-1-2  0306
7.Janečka OndřejKotačka Michal-3-2-7  0307
8.Pokludová EliškaLang Jiří-7-7-9  0308
9.Koberová KláraNeuberg Tomáš-3-3-9  0309
10.Němeček RadekLinhart Kamil-2-2-0  03010
11.Pokludová EliškaKotačka Michal-6-3-7  03011
12.Koberová KláraLang Jiří-8-8-7  03012
13.Němeček RadekNeuberg Tomáš-5-6-9  03013
14.Garčicová KarolínaLinhart Kamil-5-1-1  03014
15.Koberová KláraKotačka Michal-4-2-9  03015
16.Němeček RadekLang Jiří-7-3-6  03016
17.Garčicová KarolínaNeuberg Tomáš-2-8-6  03017
18.Pokludová EliškaLinhart Kamil-4-2-4  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Němeček Radek04Kotačka Michal40
Janečka Ondřej02Lang Jiří40
Pokludová Eliška04Neuberg Tomáš40
Koberová Klára04Linhart Kamil40
Garčicová Karolína02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy