Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:177:53401:648TJ Sokol Vranovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotačka Michal
Lang Jiří
 
 
Pavelka Daniel
Zmrzlík Pavel
 
 
-3-5-5  0301
2.Linhart Kamil
Neuberg Tomáš
 
 
Pokorný Petr
Veselá Pavlína
 
 
-5-10-3  0302
3.Kotačka MichalZmrzlík Pavel-6-10-3  0303
4.Lang JiříVeselá Pavlína-7-12-10  0304
5.Neuberg TomášPavelka Daniel-6-3-5  0305
6.Linhart KamilPokorný Petr-10-9-7  0306
7.Lang JiříZmrzlík Pavel-7-9-3  0307
8.Neuberg TomášVeselá Pavlína8-13-121043217
9.Linhart KamilPavelka Daniel-4-6-5  0318
10.Kotačka MichalPokorný Petr-8-3-5  0319
11.Neuberg TomášZmrzlík Pavel-8-7-6  03110
12.Linhart KamilVeselá Pavlína9-9-35-723111
13.Kotačka MichalPavelka Daniel-5-2-6  03112
14.Lang JiříPokorný Petr-4-9-2  03113
15.Linhart KamilZmrzlík Pavel-7-4-7  03114
16.Kotačka MichalVeselá Pavlína-1-7-4  03115
17.Lang JiříPavelka Daniel-3-7-3  03116
18.Neuberg TomášPokorný Petr-769-5-623117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kotačka Michal04Zmrzlík Pavel40
Lang Jiří04Veselá Pavlína31
Neuberg Tomáš13Pavelka Daniel40
Linhart Kamil04Pokorný Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:170TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
Čechmánková Dominika
Garčicová Karolína
 
 
451  3010
2.Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
Čechmánek Matěj
Němeček Radek
 
 
325  3020
3.Polášek PatrikČechmánková Dominika315  3030
4.Straka DominikGarčicová Karolína423  3040
5.Pluháček RadekNěmeček Radek544  3050
6.Průdek DanielČechmánek Matěj221  3060
7.Straka DominikČechmánková Dominika144  3070
8.Pluháček RadekGarčicová Karolína242  3080
9.Průdek DanielNěmeček Radek637  3090
10.Průdek FilipČechmánek Matěj205  30100
11.Pluháček RadekČechmánková Dominika524  30110
12.Průdek DanielGarčicová Karolína221  30120
13.Průdek FilipNěmeček Radek524  30130
14.Straka DominikČechmánek Matěj115  30140
15.Průdek DanielČechmánková Dominika123  30150
16.Průdek FilipGarčicová Karolína420  30160
17.Straka DominikNěmeček Radek765  30170
18.Pluháček RadekČechmánek Matěj334  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Patrik10Čechmánková Dominika04
Straka Dominik40Garčicová Karolína04
Pluháček Radek40Němeček Radek04
Průdek Daniel40Čechmánek Matěj04
Průdek Filip30   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Uherčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28671:608TJ Jevišovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomola Jaroslav
Tomolová Anna
 
 
Furch Michal
Fojtík Miloš
 
 
7103  3010
2.Mrenica Ondřej
Benešová Zuzana
 
 
Dolíhal Luděk
Hančkr Karel
 
 
-5139-1173220
3.Himal TomášFurch Michal98-610 3130
4.Tomola JaroslavFojtík Miloš445  3040
5.Benešová ZuzanaDolíhal Luděk-636-9-42341
6.Tomolová AnnaHančkr Karel813-6-3-42342
7.Tomola JaroslavFurch Michal-11-8-2  0343
8.Benešová ZuzanaFojtík Miloš476  3053
9.Tomolová AnnaDolíhal Luděk-10-2-6  0354
10.Himal TomášHančkr Karel1075  3064
11.Benešová ZuzanaFurch Michal-7497 3174
12.Tomolová AnnaFojtík Miloš-838-3-22375
13.Himal TomášDolíhal Luděk-9-68423285
14.Tomola JaroslavHančkr Karel55-98 3195
15.Tomolová AnnaFurch Michal35-139 31105
16.Himal TomášFojtík Miloš778  30115
17.Tomola JaroslavDolíhal Luděk-8-7-8  03116
18.Benešová ZuzanaHančkr Karel-9-12137832126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Himal Tomáš40Furch Michal13
Tomola Jaroslav22Fojtík Miloš13
Benešová Zuzana31Dolíhal Luděk31
Tomolová Anna13Hančkr Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1413:45409:595Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítka Karel
Mydlo Slavomír
 
 
Slavík Ondřej
Hanák František
 
 
-13-8-9  0301
2.Miklík Pavel
Šemora Stanislav
 
 
Vokál Radek
Slavík Jakub
 
 
-6-2-6  0302
3.Zítka KarelHanák František863  3012
4.Mydlo SlavomírVokál Radek-2-6-2  0313
5.Miklík PavelSlavík Jakub-9-8-6  0314
6.Šemora StanislavSlavík Jiří-3-2-4  0315
7.Mydlo SlavomírHanák František-8-3-4  0316
8.Miklík PavelVokál Radek-8-6-10  0317
9.Šemora StanislavSlavík Jakub-4-8-3  0318
10.Zítka KarelSlavík Jiří-101086 3128
11.Miklík PavelHanák František-5-3-9  0329
12.Šemora StanislavVokál Radek-4-4-0  03210
13.Zítka KarelSlavík Jakub1195  30310
14.Mydlo SlavomírSlavík Ondřej-5-5-5  03311
15.Šemora StanislavHanák František-4-3-7  03312
16.Zítka KarelVokál Radek-53-9-7 13313
17.Mydlo SlavomírSlavík Jakub-5-5-7  03314
18.Miklík PavelSlavík Ondřej8-129-9532414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zítka Karel31Hanák František31
Mydlo Slavomír04Vokál Radek40
Miklík Pavel13Slavík Jakub31
Šemora Stanislav04Slavík Jiří11
   Slavík Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:26563:497TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
Dohnálek Luděk
Vodáková Aneta
 
 
783  3010
2.Mikulica Miroslav
Straka Daniel
 
 
Pilát Jaroslav
Svoboda Petr
 
 
-7-8-9  0311
3.Straka VlastimilDohnálek Luděk8-949 3121
4.Vala JaroslavVodáková Aneta335  3031
5.Straka DanielPilát Jaroslav-6-6-6  0332
6.Mikulica MiroslavSvoboda Petr286  3042
7.Vala JaroslavDohnálek Luděk521  3052
8.Straka DanielVodáková Aneta10-9910 3162
9.Mikulica MiroslavPilát Jaroslav-3-5-6  0363
10.Straka VlastimilSvoboda Petr-9-11-6  0364
11.Zlámal VojtěchDohnálek Luděk-5-6-9  0365
12.Mikulica MiroslavVodáková Aneta456  3075
13.Straka VlastimilPilát Jaroslav-8-4-8  0376
14.Vala JaroslavSvoboda Petr627  3086
15.Mikulica MiroslavDohnálek Luděk859  3096
16.Straka VlastimilVodáková Aneta88-69 31106
17.Vala JaroslavPilát Jaroslav69-9-8532116
18.Zlámal VojtěchSvoboda Petr9-8-9-7 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Straka Vlastimil22Dohnálek Luděk13
Vala Jaroslav40Vodáková Aneta04
Straka Daniel11Pilát Jaroslav31
Mikulica Miroslav31Svoboda Petr22
Zlámal Vojtěch02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25685:549TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabyhoudek Václav
Kolínský Michal
 
 
Halámek Zdeněk
Halámek Radek
 
 
12-935 3110
2.Patka Jiří
Nováček Jaroslav
 
 
Krajča Miroslav
Franzberger František
 
 
-7988 3120
3.Slabyhoudek VáclavHalámek Zdeněk5-978 3130
4.Kolínský MichalHalámek Radek-9994 3140
5.Nováček JaroslavFranzberger František12-6-6163250
6.Patka JiříKrajča Miroslav-108-10-6 1351
7.Kolínský MichalHalámek Zdeněk-4-89583261
8.Nováček JaroslavHalámek Radek536  3071
9.Patka JiříFranzberger František7-95-9-92372
10.Slabyhoudek VáclavKrajča Miroslav-97-106-102373
11.Nováček JaroslavHalámek Zdeněk1156  3083
12.Patka JiříHalámek Radek311  3093
13.Slabyhoudek VáclavFranzberger František710-106 31103
14.Kolínský MichalKrajča Miroslav-8-6-2  03104
15.Patka JiříHalámek Zdeněk729  30114
16.Slabyhoudek VáclavHalámek Radek113  30124
17.Kolínský MichalFranzberger František36-712 31134
18.Nováček JaroslavKrajča Miroslav-5-4-7  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slabyhoudek Václav31Halámek Zdeněk04
Kolínský Michal31Halámek Radek04
Nováček Jaroslav31Franzberger František13
Patka Jiří22Krajča Miroslav40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy