Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35619:649nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka Daniel
Zmrzlík Pavel
 
 
Halámek Zdeněk
Halámek Jakub
 
 
5-8106 3110
2.Pokorný Petr
Veselá Pavlína
 
 
Krajča Miroslav
Franzberger František
 
 
988  3020
3.Zmrzlík PavelHalámek Zdeněk-8-7-4  0321
4.Pavelka DanielHalámek Jakub983  3031
5.Pokorný PetrFranzberger František9-8-56-82332
6.Veselá PavlínaKrajča Miroslav-2-8-2  0333
7.Pavelka DanielHalámek Zdeněk-8858 3143
8.Pokorný PetrHalámek Jakub6812  3053
9.Veselá PavlínaFranzberger František-3-89973263
10.Zmrzlík PavelKrajča Miroslav8-5410 3173
11.Pokorný PetrHalámek Zdeněk9-9610 3183
12.Veselá PavlínaHalámek Jakub-12-58-6 1384
13.Zmrzlík PavelFranzberger František66-9-3-92385
14.Pavelka DanielKrajča Miroslav-6-5-11  0386
15.Veselá PavlínaHalámek Zdeněk10-6-8-2 1387
16.Zmrzlík PavelHalámek Jakub510-8-863297
17.Pavelka DanielFranzberger František8-8-7-9 1398
18.Pokorný PetrKrajča Miroslav-9-9-4  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zmrzlík Pavel22Halámek Zdeněk22
Pavelka Daniel22Halámek Jakub13
Pokorný Petr22Franzberger František31
Veselá Pavlína13Krajča Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29601:603TJ Sokol Klobouky u Brna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilát Jaroslav
Svoboda Petr
 
 
Slabyhoudek Václav
Kolínský Michal
 
 
1195  3010
2.Janoušek Tomáš
Dohnálek Luděk
 
 
Patka Jiří
Vlach Radomír
 
 
497  3020
3.Dohnálek LuděkSlabyhoudek Václav-137-38-52321
4.Svoboda PetrKolínský Michal-8-3-11  0322
5.Janoušek TomášVlach Radomír14711  3032
6.Pilát JaroslavPatka Jiří297  3042
7.Svoboda PetrSlabyhoudek Václav1297  3052
8.Janoušek TomášKolínský Michal-5-78973262
9.Pilát JaroslavVlach Radomír6210  3072
10.Dohnálek LuděkPatka Jiří-4-1-7  0373
11.Janoušek TomášSlabyhoudek Václav9-8-8-10 1374
12.Pilát JaroslavKolínský Michal5102  3084
13.Klímek OndřejVlach Radomír-4-3-6  0385
14.Svoboda PetrPatka Jiří7-810-9-72386
15.Pilát JaroslavSlabyhoudek Václav9-737 3196
16.Klímek OndřejKolínský Michal-7-5-9  0397
17.Svoboda PetrVlach Radomír-21011-12932107
18.Janoušek TomášPatka Jiří-8-7-11  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dohnálek Luděk02Slabyhoudek Václav22
Svoboda Petr22Kolínský Michal22
Janoušek Tomáš22Vlach Radomír13
Pilát Jaroslav40Patka Jiří31
Klímek Ondřej02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:31522:547nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Ondřej
Hanák František
 
 
Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
-8-11-4  0301
2.Vokál Radek
Slavík Jakub
 
 
Mikulica Miroslav
Zlámal Vojtěch
 
 
59-97 3111
3.Slavík JiříStraka Vlastimil-9-4-8  0312
4.Hanák FrantišekVala Jaroslav-7-35-9 1313
5.Slavík JakubZlámal Vojtěch594  3023
6.Vokál RadekMikulica Miroslav-6-5-9  0324
7.Hanák FrantišekStraka Vlastimil10-778 3134
8.Slavík JakubVala Jaroslav-4-5-3  0335
9.Vokál RadekZlámal Vojtěch685  3045
10.Slavík JiříMikulica Miroslav8610  3055
11.Slavík JakubStraka Vlastimil5-65-393265
12.Vokál RadekVala Jaroslav-578-7-122366
13.Slavík JiříStraka Daniel529  3076
14.Hanák FrantišekMikulica Miroslav-6-4-2  0377
15.Vokál RadekStraka Vlastimil855  3087
16.Slavík JiříVala Jaroslav-5-7-3  0388
17.Hanák FrantišekStraka Daniel676  3098
18.Slavík JakubMikulica Miroslav-11-3-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Jiří22Straka Vlastimil13
Hanák František22Vala Jaroslav40
Slavík Jakub22Zlámal Vojtěch02
Vokál Radek22Mikulica Miroslav31
   Straka Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Uherčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportvní hala Uherčice, Sportovní 32Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:15663:405KST Uherčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hančkr Karel
Dolíhal Luděk
 
 
Miklík Pavel
Šemora Stanislav
 
 
6-789 3110
2.Fojtík Miloš
Dostál Martin
 
 
Mydlo Slavomír
 
 
WO    3020
3.Hančkr KarelMiklík Pavel88-85 3130
4.Dolíhal LuděkŠemora Stanislav767  3040
5.Fojtík MilošMydlo Slavomír35-6-973250
6.Dostál MartinWO    3060
7.Dolíhal LuděkMiklík Pavel910-87 3170
8.Fojtík MilošŠemora Stanislav578  3080
9.Dostál MartinMydlo Slavomír9118  3090
10.Hančkr KarelWO    30100
11.Fojtík MilošMiklík Pavel6-7-68-1223101
12.Dostál MartinŠemora Stanislav65-57 31111
13.Hančkr KarelMydlo Slavomír764  30121
14.Dolíhal LuděkWO    30131
15.Dostál MartinMiklík Pavel-65-8-9 13132
16.Hančkr KarelŠemora Stanislav-6-8710-423133
17.Dolíhal LuděkMydlo Slavomír643  30143
18.Fojtík MilošWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hančkr Karel21Miklík Pavel22
Dolíhal Luděk30Šemora Stanislav13
Fojtík Miloš21Mydlo Slavomír04
Dostál Martin21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:166:48224:557TJ Jevišovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Ondřej
Koberová Klára
 
 
Mrenica Ondřej
Himal Tomáš
 
 
-5-3-1  0301
2.Ratajský Vít
Poliak Vladimír
 
 
Tomola Jaroslav
Svoboda Zdeněk
 
 
561  3011
3.Jaroš TomášHimal Tomáš-3-0-1  0312
4.Garčicová KarolínaTomola Jaroslav-4-4-0  0313
5.Poliak VladimírMrenica Ondřej584  3023
6.Koberová KláraSvoboda Zdeněk-3-3-2  0324
7.Garčicová KarolínaHimal Tomáš-0-1-0  0325
8.Janečka OndřejTomola Jaroslav-5-5-2  0326
9.Koberová KláraMrenica Ondřej-2-4-4  0327
10.Jaroš TomášSvoboda Zdeněk-5-6-6  0328
11.Janečka OndřejHimal Tomáš-5-5-5  0329
12.Koberová KláraTomola Jaroslav-3-4-4  03210
13.Jaroš TomášMrenica Ondřej-2-2-6  03211
14.Garčicová KarolínaSvoboda Zdeněk-3-5-3  03212
15.Koberová KláraHimal Tomáš-3-6-0  03213
16.Jaroš TomášTomola Jaroslav-5-0-4  03214
17.Garčicová KarolínaTomolová Anna-3-2-1  03215
18.Janečka OndřejSvoboda Zdeněk-2-8-8  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jaroš Tomáš04Himal Tomáš40
Garčicová Karolína04Tomola Jaroslav40
Poliak Vladimír10Mrenica Ondřej21
Koberová Klára04Svoboda Zdeněk40
Janečka Ondřej03Tomolová Anna10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:175:51292:607TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotačka Michal
Lang Jiří
 
 
Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
-2-7-4  0301
2.Gojdič Bronislav
Strouhal Václav
 
 
Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
-1-2-6  0302
3.Kotačka MichalPolášek Patrik-6-4-8  0303
4.Lang JiříStraka Dominik-1-4-7  0304
5.Gojdič BronislavPrůdek Daniel-1-7-7  0305
6.Strouhal VáclavPluháček Radek-68-6-2 1306
7.Lang JiříPolášek Patrik8-6-7-7 1307
8.Gojdič BronislavStraka Dominik-4-8-7  0308
9.Strouhal VáclavPrůdek Daniel-8-6-5  0309
10.Kotačka MichalPluháček Radek-4-2-4  03010
11.Gojdič BronislavPolášek Patrik1089  30110
12.Strouhal VáclavStraka Dominik-7-12-7  03111
13.Kotačka MichalPrůdek Daniel-3-2-2  03112
14.Lang JiříPluháček Radek-1-1-5  03113
15.Strouhal VáclavPolášek Patrik-5-6-7  03114
16.Kotačka MichalStraka Dominik-4-1-6  03115
17.Lang JiříPrůdek Daniel-1-1-3  03116
18.Gojdič BronislavPluháček Radek-5-3-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kotačka Michal04Polášek Patrik31
Lang Jiří04Straka Dominik40
Gojdič Bronislav13Průdek Daniel40
Strouhal Václav04Pluháček Radek40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy