Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Šitbořice, nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:71Orel Šitbořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
Krásný Matěj
Pohanka Vojtěch
 
 
121  3010
2.Halasová LudmilaWO    3020
3.Slavík OndřejPohanka Vojtěch351  3030
4.Slavík JakubKrásný Matěj143  3040
5.Slavík OndřejWO    3050
6.Halasová LudmilaKrásný Matěj596  3060
7.Slavík JakubPohanka Vojtěch201  3070
8.Slavík OndřejKrásný Matěj276  3080
9.Slavík JakubWO    3090
10.Halasová LudmilaPohanka Vojtěch444  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Halasová Ludmila20Pohanka Vojtěch03
Slavík Ondřej20Krásný Matěj03
Slavík Jakub20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:7400:277MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabikovič Daniel
Růžičková Natálie
 
 
Dohnálek Luděk
Svoboda Petr
 
 
946  3010
2.Vašíčková MartinaKalus Tomáš148  3020
3.Fabikovič DanielDohnálek Luděk-10-83323230
4.Růžičková NatálieSvoboda Petr118-7-11113240
5.Fabikovič DanielKalus Tomáš10211  3050
6.Vašíčková MartinaSvoboda Petr-12415-8-62351
7.Růžičková NatálieDohnálek Luděk1159  3061
8.Fabikovič DanielSvoboda Petr7713  3071
9.Růžičková NatálieKalus Tomáš326  3081
10.Vašíčková MartinaDohnálek Luděk658  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašíčková Martina21Kalus Tomáš03
Fabikovič Daniel30Dohnálek Luděk03
Růžičková Natálie30Svoboda Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:3297:125TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Vítek
Šíblová Sára
 
 
Petrla Jan
Král Václav
 
 
642  3010
2.Kubík JosefCiprys Jiří234  3020
3.Hoch VítekKrál Václav222  3030
4.Šíblová SáraPetrla Jan296  3040
5.Hoch VítekCiprys Jiří242  3050
6.Kubík JosefPetrla Jan461  3060
7.Šíblová SáraKrál Václav455  3070
8.Hoch VítekPetrla Jan111  3080
9.Šíblová SáraCiprys Jiří444  3090
10.Kubík JosefKrál Václav-0-0-0  0391

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kubík Josef21Ciprys Jiří03
Hoch Vítek30Král Václav12
Šíblová Sára30Petrla Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2013 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30141:330MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Petr
Vodáková Aneta
 
 
Krejčiřík Stanislav
Vališ Dominik
 
 
-3-9-8  0301
2.Blažek PetrVališ Dominik-7-4-3  0302
3.Vodáková AnetaVacek Jan-4-8-5  0303
4.Lesovský TadeášKrejčiřík Stanislav-6-5-8  0304
5.Vodáková AnetaVališ Dominik-6-3-4  0305
6.Blažek PetrKrejčiřík Stanislav-7-7-6  0306
7.Lesovský TadeášVacek Jan-3-1-7  0307
8.Špaček ŠtěpánKrejčiřík Stanislav-0-2-1  0308
9.Lesovský TadeášVališ Dominik-0-5-5  0309
10.Blažek PetrVacek Jan-4-4-6  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blažek Petr03Vališ Dominik30
Vodáková Aneta02Vacek Jan30
Lesovský Tadeáš03Krejčiřík Stanislav30
Špaček Štěpán01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:22311:365TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Daniel
Průdek Filip
 
 
Zmrzlík Pavel
Pokorný Petr
 
 
-6-451463210
2.Zlámal VojtěchKodýtek Marek386  3020
3.Průdek FilipZmrzlík Pavel6-7-38-72321
4.Puklická NatáliePokorný Petr-1-1-1  0322
5.Průdek FilipKodýtek Marek153  3032
6.Zlámal VojtěchPokorný Petr-9-713-5 1333
7.Puklická NatálieZmrzlík Pavel-2-4-1  0334
8.Průdek FilipPokorný Petr11-7-3-3 1335
9.Straka DanielKodýtek Jan-8-87893245
10.Zlámal VojtěchZmrzlík Pavel-109-8-8 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zlámal Vojtěch12Kodýtek Marek02
Průdek Filip12Zmrzlík Pavel30
Puklická Natálie02Pokorný Petr30
Straka Daniel10Kodýtek Jan01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy