Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 11 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:10302:220TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Daniel
Puklická Natálie
 
 
Drábek Filip
Pohanka Vojtěch
 
 
7-867 3110
2.Straka DanielDrábek Filip2124  3020
3.Puklická NatálieKrásný Matěj-6-13-5  0321
4.Průdek FilipVašek Václav353  3031
5.Puklická NatálieDrábek Filip-5-6-5  0332
6.Straka DanielVašek Václav266  3042
7.Průdek FilipKrásný Matěj542  3052
8.Puklická NatáliePohanka Vojtěch-6-6-8  0353
9.Průdek FilipDrábek Filip547  3063
10.Zlámal VojtěchKrásný Matěj358  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Straka Daniel20Drábek Filip12
Puklická Natálie03Krásný Matěj12
Průdek Filip30Vašek Václav02
Zlámal Vojtěch10Pohanka Vojtěch10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 11 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:22374:391nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka Daniel
Pavelka Ondřej
 
 
Blažek Petr
Blažek David
 
 
-118-5-5 1301
2.Pavelka OndřejBlažek Petr-456-873211
3.Zmrzlík PavelBlažek David1086  3021
4.Veselá PavlínaVodáková Aneta-8-7-7  0322
5.Zmrzlík PavelBlažek Petr8-9105 3132
6.Pavelka OndřejVodáková Aneta7-9-7673242
7.Veselá PavlínaBlažek David8-7-7-8 1343
8.Zmrzlík PavelVodáková Aneta-1195-573253
9.Dvořáčková NelaBlažek Petr-9-4-4  0354
10.Pavelka OndřejBlažek David-7914-8-82355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pavelka Ondřej21Blažek Petr12
Zmrzlík Pavel30Blažek David21
Veselá Pavlína02Vodáková Aneta12
Dvořáčková Nela01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 11 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašíček Jan
Vališ Dominik
 
 
Novák Jiří ml.
Matějovič David
 
 
WO    3010
2.Vašíček JanNovák Jiří ml.WO    3020
3.Vališ DominikMatějovič DavidWO    3030
4.Tomek KryštofKřivka ŠtěpánWO    3040
5.Vališ DominikNovák Jiří ml.WO    3050
6.Vašíček JanKřivka ŠtěpánWO    3060
7.Tomek KryštofMatějovič DavidWO    3070
8.Vališ DominikKřivka ŠtěpánWO    3080
9.Tomek KryštofNovák Jiří ml.WO    3090
10.Vašíček JanMatějovič DavidWO    30100

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 11 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:24277:346MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Václav
Ciprys Jiří
 
 
Kováč Martin
Jaroš Tomáš
 
 
-7-5-9  0301
2.Petrla JanJaroš Tomáš-3-8-1  0302
3.Král VáclavKováč Martin-8-898-52303
4.Ciprys JiříNěmeček Radek6-84-5-72304
5.Král VáclavJaroš Tomáš877  3014
6.Petrla JanNěmeček Radek-5-5-0  0315
7.Ciprys JiříKováč Martin-3-4-6  0316
8.Král VáclavNěmeček Radek444  3026
9.Ciprys JiříJaroš Tomáš-9-8109-62327
10.Petrla JanKováč Martin-4-9-11  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Petrla Jan03Jaroš Tomáš21
Král Václav21Kováč Martin30
Ciprys Jiří03Němeček Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 11 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KloboukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2014 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:18373:351TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Petr
Dohnálek Luděk
 
 
Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
-10-8-3  0301
2.Janoušek TomášSlavík Jakub-87-10983211
3.Dohnálek LuděkHalasová Ludmila983  3021
4.Svoboda PetrSlavík Ondřej-111010-10-112322
5.Dohnálek LuděkSlavík Jakub-7-5-8  0323
6.Janoušek TomášSlavík Ondřej-9-5-10  0324
7.Svoboda PetrHalasová Ludmila355  3034
8.Dohnálek LuděkSlavík Ondřej-8799 3144
9.Svoboda PetrSlavík Jakub-910-10863254
10.Janoušek TomášHalasová Ludmila7-856 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janoušek Tomáš21Slavík Jakub12
Dohnálek Luděk21Halasová Ludmila03
Svoboda Petr21Slavík Ondřej21

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy